Vytvořeno 18. březen 2019 Kategorie: Články

Honza Železný se stal Sportovcem roku Prahy 10 za rok 2018 mezi dospělými!!! GRATULUJEME.

Článek na webu Prahy 10 naleznete ZDE a rozhovor s Honzou ZDE.

Vytvořeno 11. březen 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U8+U10

Dvě výhry, dvě remízy a jedna prohra, tak probíhal sobotní turnaj U8. Trenér i hráči jsou s výkonem velice spokojení a odchází domu s úsměvem a novými zkušenostmi. Holky U10 hrály v neděli a končí na krásném 11. místě.

Vytvořeno 7. březen 2019 Kategorie: Články

DŮLEŽITÉ: Taky už se nemůžete DOČKAT!? Pořádný pozemní hokej pod širým nebem už klepe na dveře. A každá kategorie najde pod svým odkazem v rozlosování program jarní části soutěže.

VŠEM hodně branek a štěstí. Bohemka, jedééém!!!

Vytvořeno 28. únor 2019 Kategorie: Dorostenky (U19)

Dorostenky Bohemky se o víkendu rozloučily s halovou sezonou výhrou nad Rakovníkem 3:1 (góly - Hraníčková, Střihavková, Dražinová) a prohrou s Hostivaří 1:5 (gól - Hraníčková). "Hra byla výborná, jen to odehrály v 5+1. Holky makaly, ale bohužel střelecké štěstí nebylo na naší straně.” píše trenérka našich dorostenek, které se celkově umístily na 4. místě! Děkujeme všem našim fanouškům, rodičům i kamarádům za podporu při zápasech za uplynulo halovou sezonu.

Fotogalerie p. Petra Horníka ZDE a ZDE

Vytvořeno 17. únor 2019 Kategorie: Starší žáci (U15)

Dorostenci Bohemky pod vedením přesně střílejícího Vítka Soukupa z rohů a doplněni o kluky ze starších žáků na závěr halové soutěže porazili v boji o 5. až 7. místo Hradec Králové po dobrém úvodu 6:4 a poradili s Hostivaří jasně 5:0, takže jsou pátí.

Bohatou fotogalerii Petra Branšovského z finálové soboty, z které si odnesl titul Rakovník, najdete ZDE.

Vytvořeno 4. únor 2019 Kategorie: Muži

Starší žákyně Bohemky skončily v letošním ročníky halové soutěže DRUHÉ! V semifinále porazily Litice 2:1 a v napínavém finále prohrály 1:2 po nájezdech s Hostiivaří. Více čtěte na webi svazu od Jana Kopeckého ZDE.

Muži v semifinále extraligy nestačili na Rakovník a prohráli 3:5 (Zápas je na videu ZDE). O třetí místo se nehrálo a Bohemka tak skončila 3.- 4. s Liticemi. Rakovník pak potvrdil svoji halovou suverenitu a ve finále zdolal Slavii 6:1. Halovými královnami jsou hráčky Slavie. Zpravodajství a fotky z finálového víkendu najdete na odkazu svazového webu ZDE.

foto: stránky svazu

Vytvořeno 27. leden 2019 Kategorie: Muži

Muži Bohemky proklouzli do play off extraligy a můžou se porvat o halový titul, který pod střechou slavili naposledy před třemi lety. Úřadující šampioni české nejvyšší soutěže pod širým nebem se ale nadřeli a místo v semifinále si zajistili až výhrou 5:2 nad Bolevcem v posledním utkání základní části. V semifinále Bohemáky čeká vítěz základní části Rakovník. Ženy při svém návratu do halové extraligy po 7 letech měly teoretickou šanci na play off, což sice nevyšlo, ale splnily základní cíl - udržely se mezi elitou. Blahopřejeme!!!

Vytvořeno 28. leden 2019 Kategorie: Mladší žákyně (U13)

Tým mladších žákyň Bohemky ve složení Eliška Doubravová („C“), Adéla Šedivá („GK“), Linda Nedvědová, Kateřina Spilková, Andrea Pláteníková, Eliška Jindráková, Petra Čermáková, Alžběta Staňková a Lucie Stiborová vybojoval po roce opět bronzové medaile, a to i přesto, že se potýkal se zdravotními problémy některých hráček. Na začátku soutěže se náš tým dlouho držel mezi první a druhou příčkou. Řada remíz v druhé části soutěže nás bohužel posunula na konečné třetí místo. Gratulujeme!!!

Vytvořeno 27. leden 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U8+U10

V hale na Hagiboru se v neděli 27. ledna uskutečnil další z vydařených turnajů podhoubí českého pozemního hokeje v kategorii U8. Všem DÍKY za nadšení a odhodlání. Fotogalerii (snímků Lukáše Smekala) z odpoledne najdete ZDE.

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další > Konec >>

Tréninky venku: