Vytvořeno 7. říjen 2017 Kategorie: Pragochema Cup 2017_1

Turnaj se uskuteční od 10. do 12. listopadu 2017 se zahraniční účastí můžů a žen. Rozlosování soutěže bude následovat již brzy!

UPOZORNĚNÍ: Opět je potřeba děti na sbírání míčků a to kategorie U12-U15. Nabízíme skvělý zážitek ze hry a když budou děti pomáhat min. 4h celkem, měly by dostat i tričko na památku. 

ZDE je možné se zapisovat na jednotlivé časy.


 

Aktualizováno 9. říjen 2017
 
Vytvořeno 25. září 2017 Kategorie: Klub

Děkujeme všem, kteří prezentovali Bohemku v Malešickém parku na akci Desítka na desítce, především Markétě Otčenáškové za perfektní organizaci. A Kamila Kopecká i Standa Stuna zvítězili s přehledem ve svých kategoriích v běhu na 1600m!


 

Aktualizováno 8. říjen 2017
 
Vytvořeno 27. září 2017 Kategorie: Muži

V úterním večeru a v drobném i hustším dešti prohráli muži Bohemky se Slavií 2:4. Hlavní rozdíl: proměňování šancí a rychlost zpracování (aspoň dle mého neodborného názoru). Bohemka se v úvodu dostala po brance Vohnického do vedení 1:0, ale ještě v první půli se čtyřkrát trefila Slavie. Ve druhé části měla Bohemka šance, Honza Železný šel i sám na brankáře, ale už se ujala jen střela Vohnického (i když trochu sporná, jelikož se sudí těsně před ranou upískl). Po skončení času ještě přišla šance korigovat výsledek z rohu, ale brankář Slavie chytil (NOVÉ viz VIDEO).  

vložil nezásvislý divák RS


 

Aktualizováno 8. říjen 2017
 
Vytvořeno 14. září 2017 Kategorie: Fotogalerie

V následujícím odkazu najdete další fotky ze soustředění v Bretu 12.- 19.8.2017

http://hcbohemiansph.rajce.idnes.cz/

Další fotky najde pod média - fotogalerie!


 

Aktualizováno 7. říjen 2017
 
Vytvořeno 18. září 2017 Kategorie: Ženy

Při nedělním podvečerním zápase v Mnichovicích ženám přálo nejen počasí, ale i štěstí. Po dvou letech opět dokázaly zvítězit nad dravými protihráčkami z Mnichovic. Do zápasu šly s velkým odhodláním a už v desáté minutě zaskórovala Elda Hraníčková svou tečí po krásné nahrávce Péti Kallauschové. Ženy do toho daly vše a prvních dvacet minut měly značnou převahu. Pak se podařilo dostat balón do brány Kateřině Buňatové. Ke konci prvního poločasu ženám došly síly, toho Mnichovice využily a změnily skóre na 2:1. To si ženy Bohemians nenechaly líbit a padl další gól od Lůcy Paříkové. Do druhého poločasu se šlo s ještě větším zapálením a bylo vidět mnoho šancí ze strany domácích, ale toho se naše gólmanka Lenka Morová nezalekla a všechny šance dokázala vychytat. I ve druhém poločase se balónek držel spíše na naší hokejce a po pár našich promarněných šancích se podařilo čistým úderem z kruhu dát již druhý gól Lůce Paříkové. Zápas tedy skončil vítězstvím pro naše ženy 4:1!!! Doufáme, že je štěstí neopustí ani do dalšího zápasu, který odehrají tuto sobotu na hřišti Slavie ve 12:30 a soupeřem jim bude Slavie B.


Aktualizováno 18. září 2017
 
Vytvořeno 14. září 2017 Kategorie: Muži

Muži Bohemians vyhráli i druhý zápas nové sezony. Ve středu večer porazili HC President 2:1 a navázali na těsné vítězství 5:4 nad béčkem Litic. Klokani měli celý zápas až drtivou převahu, ale trápili se v koncovce. Vedení se tak ujal po laciné brance z rohu President. Bohemians se ale po přestávce po urputném boji podařilo skóre otočit, když se nejprve z rohu trefil Tomáš Vohnický a v závěru přidal vítězný gól ve skluzu Ondra Soukup.


 

Aktualizováno 14. září 2017
 
Vytvořeno 10. září 2017 Kategorie: (Mini)Benjamínci U8+U10
Dnes odehráli svůj první zápas chlapci a děvčata z kategorie U10 na hřišti ZŠ Hostýnská. I přesto, že nikdo z nich zatím ještě do této kategorie věkově nespadá, zvládli turnaj na výbornou. Sice z jejich strany nepadl žádný gól, ale spoustu šancí soupeřů zvládli ubránit. Bohužel i tak skončili na posledním 6.místě. Jsou ale obohaceni o mnoho zkušeností a i přes pár slziček do toho půjdou na konci tohoto měsíce znovu a s ještě větším nasazením. 
Po celý turnaj doprovázel děti dav fandících rodičů. A nesmíme opomenout velice široký realizační tým - Věrka Lažánková, Elda Hraníčková a Adélka Dražinová, které se staraly o chod týmu po čas zápasu. Marťa Kopecká, která tým podporovala z pozice rozhodčího. Karolina Borská v roli pískající maminky. Petra Kreidlova, která po čas celého turnaje zásobovala fanoušky teplou kávou. A také Kamilka Kopecká, Deniska Dražinová a Pepíno Kovář, kteří se starali o občerstvení a obecně celé zázemí dnešního turnaje. 
Přejeme hodně štěstí do příštích turnajů
Adéla Dražinová
Aktualizováno 10. září 2017
 
Vytvořeno 10. září 2017 Kategorie: Články

O víkendu se naplno rozjely všechny soutěže a nám se pěkně rozjíždí i zpravodajství o zípasech Bohemky. Můžeme tak navzájem prožívat naše výhry i prohry, ale také dění mimo hřště.  O to všem může číst v jednotlivých sekcích týmů - o ženách ZDE a sdílet a lajkovat na facebooku Bohemky ZDE.

 


 

Aktualizováno 10. září 2017
 
Vytvořeno 10. září 2017 Kategorie: Ženy

Druhá zářijová sobota přinesla teplý a slunečný den a krátce po poledni také další hokejový duel. Ženy z Bohemians hostily na hřišti na Zeleném pruhu tým Hostivaře a po skvěle odehraném utkání proti Pragovce čekaly hráčky i publikum další napínavý souboj. Bohužel, soustředění na horách Bohemku asi nepřipravilo na hru v teplém počasí, a tak měly navrch soupeřky.

Větší část zápasu se tentokrát odehrávala na naší polovině, a především zásluhou Lenky Morové v naší brance se soupeři podařilo dát „pouze“ pět branek. To však neznamená, že by Bohemka vůbec nedržela balón. Právě naopak, k vidění byla spousta pěkných kombinacích, které však skončily ještě před čtvrtinou soupeře.

Do soupeřovy brány nakonec dopravila balón až pár minut před koncem utkání Lucka Paříková. Ta poslala dorážku z trestného rohu chladnokrevně mezi gólmančiny betony a upravila stav na konečných 1:5.

Doufejme, že si ženy vybraly svůj špatný den a příští neděli v Mnichovicích zase ukáží, co v nich je.

Další zápas žen v neděli v 17:00 v Mnichovicích.


Aktualizováno 10. září 2017
 
Vytvořeno 3. září 2017 Kategorie: Ženy

Bohemačky na úvod nového ročníku soutěže prohrály s HC Praga těsně 1:2.

Komentář k zápasu z fcb: Týden po dřině a odříkání na soustředění v Žacléři Bohemačky nastoupily k prvnímu utkání sezóny a daly pořádně zabrat týmu HC Praga. Kdo čekal jasný výsledek, byl zklamán. Oba týmy se o balon na hokejkách spravedlivě podělily a vytvářely napínavé situace na obou stranách hřiště. Pragovce se poprvé podařilo skórovat až po více jak 20 minutách. Naše zkušená obrana a střed hřiště zásobovaly mladé a rychlé spoluhráčky v útoku přihrávkami a posílaly je do velmi nadějných šancí. Dvě tutovky bohužel skončily vedle a pragovka následně vstřelila druhou branku. Ale pak si svou reputaci napravila Katka Puchmertlová, která překonala pragováckou gólmanku a snížila na 1:2. Před koncem utkání pak Praga dostala při penaltě možnost skóre zvýšit, ale Martina Kopecká balón za velkého potlesku publika do brány nepustila. To naše ženy povzbudilo a zvýšily svůj tlak na pragováckou branku.

I přes veškeré nasazení a velký počet střel se však už skóre změnit nepodařilo a naše ženy si tak ze zápasu místo bodů odnesly dobrý pocit ze skvěle odehraného utkání.

 


 

Aktualizováno 5. září 2017
 

Strana 1 z 4

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Další > Konec >>