Vytvořeno 12. listopad 2019 Kategorie: Mládež
Download this file (Time_program_17.listopad_2019.ods)kluci[ ]246 Kb
Download this file (Time_program_17.listopad_2019_U_15D_1.ods)holky U15[ ]245 Kb
Download this file (Time_program_17.listopad_2019__U18D_.ods)holky U18[ ]245 Kb

Halová sezona je v plném proudu a je tu další perný víkend - tentokrát je na pořadu mládežnický Turnaj 17. listpadu. V sobotu nastoupí hráči do 16 let, v neděli dostanou prostor hráčky do 15 a 18 let. Boje vypuknou v hale na Slavii v Edenu.

Rozps naleznete v příloze.

Vytvořeno 20. říjen 2019 Kategorie: Pragochema Cup 2019
Download this file (tabulky_2019.ods)tabulky[ ]23 Kb
Download this file (výsledky_2019.ods)výsledky[ ]245 Kb

Nadvládla běloruského Minsku na Pragochema Cupu trvá. Stejně jako loni i letošní 53. ročník Memoriálu Karla Kadeřábka ovládli soutěž mužů i žen. Muži Minsku slaví dokonce hattrick! V letošním finále Minsk porazil vídeňské WAC 6:3. Ženy minského celku si v boji o titul poradily s krajankami z celku GHC RITM Grodno poměrem 5:3. Ženy z Minsku vyhrály podruhé za sebou a celky z Běloruska vyhrávají dámskou část turnaje pravidelně od roku 2014 (viz přehled vítězů).

Fotogalerii (by family Stibor) najdete ZDE

(foto facebook Minsku)

Broz získala česká reprezentace mužů, která v zápase o třetí místo přehrála 2:1 ukrajinský SHVSM Vinnycja. Mezi ženami zdolaly hráčky Slavie Praha výběr z Indonésie 3:0.

Výsledky všech zápasů najdete na http://www.pragochemacup.cz/

Záznam přenosůy zde: https://www.youtube.com/channel/UCGPaCsL-NqqbtAHkk1iLLEQ

Vytvořeno 24. říjen 2019 Kategorie: Mládež

Halová sezona začala první akcí pořádanou HC Bohemians a Memoriál dr.Pošíka 2019, který se uskutečnil 2. a 3. listopadu v hale na Hagiboru v kategoriích U6, U8, U10 a chlapci a dívky U12, se opět vydařil. Všem DĚKUJEME za účast a krásné boje. Pár fotek (snad jich bude víc) ZDE

Vytvořeno 23. říjen 2019 Kategorie: Muži

O uplynulém víkendu skončila podzimní část sezony a v lepší půlce tabulky jsou z celků Bohemky jen muži, kterým patří s bilancí čtyř výher a dvou porážek čtvrté místo v tabulce. Čtvrtí jsou i dorostenci, ale v konkurenci šesti družstev a s bilancí 2:5. Starší žákyně figurují na páté příčce, dorostenky jsou bez výhry poslední šesté a ženy předposlední sedmé. V zimní přípravě máme na čem pracovat a na jaře to otočíme. Bohemáci, makáme!!!

Vytvořeno 24. září 2019 Kategorie: Články

Více jak před týdnem skončil charitativní běh Terezy Maxové Teribear. Členové Bohemky se ho účastní už několikátým rokem a i letos jsme svým během přispěli velice milou částkou. Ohlédněme se za letošním ročníkem Teribear v číslech:
6.- 14.9.2019 - datum letošního ročníku
1 500 m - délka tratě
30 Kč - odměna za každý uběhnutý kilometr
407 196 km - vzdálenost, kterou uběli dohromady všichni účastníci letošního Teribearu
12,215.880,- Kč - peníze, které se díky naběhaným kilometrům vybrali pro dobrý skutek
580.5 km - vzdálenost, kterou Bohemka na Teribearu uběhla
17.415 Kč - peníze, které díky nám podpoří dobrou věc
99 km - nejdelší vzdálenost uběhnutá za náš tým Radkou Šedivou
2 970 Kč - tolik, přispěla Radka svými naběhnutými kilometry
22 - lidí běželo za náš tým a my jim chceme MOC poděkovat, že s náma pomáháte na dobrou věc!

Vytvořeno 18. září 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U6+U8+U10

V neděli 16.9. se konal první turnaj U6, který pořádalo družstvo Kbel. Naše holčičky v základní skupině vyhrály nad týmy Mnichovic, Slavií B i Kbel. Ve finále pak porazily Slavii A a zvítězily. Dohromady nastřilely spoustu gólu a celý turnaj si užily. Snad jim to takhle krásně pujde dál.

Vytvořeno 1. září 2019 Kategorie: Klub

V sobotu 31. srpna se náš tým zúčastnil akce Desítka na Desítce v Malešickém parku. Měli jsme zde svůj stánek s propagačním materiálem a nafukovací hřiště, kde si děti mohly hokej vyzkoušet. Pro zájemce byla připravena i gólmanská výstroj. Děti to moc bavilo a některé z nich projevily o hokej takový zájem, že si ho přijdou vyzkoušet i na náš trénink. Jupí!!!

V rámci akce proběhly i běžecké závody a my máme v každé kategorii svého výherce. Za ty nejmenší to byla Janička Polenová, za ty trochu starší Natálka Kallauschová a za větší děti vyhrál Tomáš Beránek. A za kategorii 2002-2004 na 1. místě Saša Krapf, na 2. místě Lukáš Smekal, na 3. místě Kami Kopecká a na 5. místě Anna Jindráková.

Celý den jsme měli krásné počasí a skvělou atmosféru. Děkujeme našim hráčům za pomoc a skvělou prezentaci našeho sportu.

A především děkujeme Praha 10, že se můžeme účastnit takových akcí a za celoroční podporu našeho klubu.

Vytvořeno 18. červen 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U6+U8+U10

Několik momentek z posledního nedělního deštivého turnaje na Slavii. Dvě naše družstva statečně bojovala se soupeři i se střídavými průtržemi  mračen. Přívaly deště byly dětem nepříjemné, góly od soupeřů také. Vedly si ale statečně. Dost balonků do branek soupeřů také vstřelily, hlavně družstvo těch starších a zkušenějších. Na závěr bouchaly šampusy na ukončení sezóny U8. Po prázdninách ahoj!

Pár fotek najdete ZDE

Vytvořeno 16. květen 2019 Kategorie: Články
Download this file (červen s PH.pdf)Červen s pozemním hokejem[ ]1822 Kb

Bohemka pořádala ve středu 12. června na hřišti ZŠ Hostýnská v Praze 10 den s pozemním hokejem. Akce se nadmíru vydařila. Více čtěte na facebooku ZDE.

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Tréninky v hale: