Vytvořeno 17. říjen 2018 Kategorie: Starší žákyně (U15)

Naše holky se v sobotu brzo ráno utkaly na Zeleném pruhu s Pragovkou. První čtvrtina byla velice vyrovnaná, diváci viděli spoustu šancí na obouch stranách, ale ani z jedné střely gól nepadl. První gól padl až ve druhé čtvrtině a to od nás. Holky se v útoku dokázaly prosadit. Rychlé protiůtoky nám zvládla vychytat Verča. V druhém poločase se v bráně ukázala Viky, která toho spoustu ubránila, jeden gól se holkám z Pragovky přesto podařilo dát. Naše holky tak vyhrály 5:1 po dvou brankách Kamilky Kopecké a další přidaly Eliška Doubravová, Kája Nedvědová a Anička Jindráková.

Získaly tak další tři body a v tabulce mají po čtyřech  zápasech plný bodový zisk!

Fandětě dál a sledujte holky na sociálkách!

Vytvořeno 8. říjen 2018 Kategorie: (Mini)Benjamínci U8+U10

U8:  V sobotu 6. 10. se benjaminci zúčastnili turnaje v Mnichovicích. Malým klokanům se dařilo. Ze sedmi zápasů 5x vyhráli a jednou remizovali. I když se v této kategorii nehraje o umístění, prali jsme se o každý míček. Nádherné počasí jen podtrhlo pohodu celého turnaje.

U10: V neděli 7.10 jsme měli náš první pořádaný turnaj. Na hřišti Praga se velice povedl a rádi bychom poděkovali rodičům za pomoc s organizací a především za přípravu občerstvení pro zpříjemnění hokejového odpoledne. Holky i kluci odehráli spoustu krásných zápasů. O pořadí opět rozhodl vzájemný zápas, který kluci vyhráli 4:2. Holky skončily celkově šesté a kluci pátí.

Vytvořeno 16. září 2018 Kategorie: Klub

Bohemka se stejně jako loni zdárně prezentovala v Malešickém parku na akci Desítka na desítce. Na hřišti ukazovali kluci a holky z U15tek dětem kouzla pozemního hokeje a všichni s předsedou klubu Ferdinandem Veverkou vystoupili i na podiu. V tradičním běhu zaplnili kluci v distanci na 1600m první řadu na startu a neztratili se ani na trati - Saša a Nika si doběhli pro skvělé druhé místo a Dan protnul pomyslnou cílovou pásku třetí - BLAHOPŘEJEME!

Vytvořeno 17. srpen 2018 Kategorie: Články

Buldog Ondřej Vudmaska v Hokeji na zemi! Koukněte se na příběh hráče, který pomohl Bohemce získat titul.

Vytvořeno 16. březen 2017 Kategorie: Články

V levé liště najdete v odkazu OBECNÝ ROZPIS - 2018/19 komplentí rozlosování podzimních ástí soutěží 2018 v souboru DOC.

U jednotlivých týmů JSOU v odkazu rozlosování a výsledky - MUŽI, ŽENY, DOROSTENKY, STARŠÍ ŽÁCI A MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

VŠEM přejeme v podzimní části hodně štěstí. BOHEMKA JEDÉÉÉÉÉÉM!!!

Vytvořeno 24. červen 2018 Kategorie: Muži

Muži Bohemky jsou po 12 letech mistry republiky!!!

V sobotním semifinále porazili Litice 6:3 a v nedělním finále v Rakovníku remizovali s odvěkým rivalem Slavií 3:3 a vyhráli 3:1 na nájezdy. "Mezi nám je to vždycky boj. Pěkný zápas, vypjatý, ale to je u nás už taková klasika. Jsem rád, že to letos vyšlo," řekl Honza Železný ve zpravodajství ČT, které můžete vidět ZDE. A TADY oslava s pohárem.

Muži jsou mistry podeváté a navázali na triumfy z let 1965,1967, 1968, 1970, 1973 a 1974, 1998 a 2006.

Vytvořeno 11. červen 2018 Kategorie: Články

Bohemka se přihlásila se k akci Červen s pozemním hokejem pořádané ČSPH

Ve středu 13.6. 2018 se v ZŠ Hostýnská ve dvou tělocvičnách (kvůli dešti se nemohlo postavit venku nafukovací hřiště) vystřídalo asi 70 dětí ze školy ze tří kroužků. Pomáhat přišel i Jan Železný, takže proběhla i autogramiáda. Děti byly nadšené, uvidíme, jestli získáme další do oddílu.

a v neděli 17.6. se Bohemka prezentovala na Pražském festivalu sportu a volného času na Letné:

Vytvořeno 10. červen 2018 Kategorie: Mladší žákyně (U13)

Tým mladších žákyň Bohemky získal v posledním zápase letošní sezony tři body nad Pragovkou po výhře 3:2 a vybojoval si tím, stejně jako v hale a na nedávném mezinárodním turnaji v Hradci, umístění na stupních vítězů. Zisk bronzových medailí je pro družstvo, které bylo na začátku září sestaveno nově, převážně z mladších hráček, velkým úspěchem a do budoucna příslibem dalších úspěchů! BLAHOPŘEJEME!!!

Vytvořeno 6. červen 2018 Kategorie: Články

V rámci tradičního Magazínu o pozemním hokeji v České televizi byl v červnovém díle profil hráče Bohemky Aleše Peřinky. Kdo neviděl, podívejte se na záznam (klikněte na fotku) a makejte stejně jako ON - srdcař a bouřlivák. Příště bude profil o Vás!

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další > Konec >>

Tréninky: