Vytvořeno 13. říjen 2020 Kategorie: Muži

Koronavirus aktuálně přerušil na dva týdny soutěže, ale o Bohemians je pořádně slyšet: Lukáš Plochý je od letošní sezony prvním českým hráčem v nejvyšší nizozemské lize, v které obléká dres Almeerse Hockey Clubu.

Lukáš začal svoji zahraniční cestu před čtyřmi lety. V nizozemsku hrál druhou ligu, pak šel do Belgie, v zimě vyhrál halový titul v Německu, jeho štace pokračovala osm měsíců ve Španělsku a znovu si zahrál halu v Německu. "Dál moje cesta zamířila do Austrálie, což považuju za největší zkušenost," říkal Lukáš letos v létě v pořadu Hokej na zemi. Po Austrálii byl dobu před koronavirem v Německu a odtud se dostal do týmu nováčka nejvyšší nizozemské soutěže zvané Hoofdklasse Hockey.

"Cesta byla dlouhá a naštěstí se podařilo tam dostat. Pro český hokej to je velký posun dopředu,," řekl Lukáš. V sestavě Almeerse už má za sebou sedm zápasů, dal tři branky a je nejlepším střelcem klubu. Všechny utkání ale zatím jeho tým prohrál a je nachvostu tabulky. Držíme palce, aby se to rychle změnilo.

Vytvořeno 29. září 2020 Kategorie: Články

O uplynulém prodlouženém víkendu vyhráli muži Bohemky, s Rakovníkem sice už prohrávali 1:3, ale otočili na 4:3. Branku opět zavěsil i Ondra Soukup a s pěti trefami je druhým nejhlepším střelcem soutěže. Ženy kvůli dešti nehrály a dorostenky a dorostenci nestačili na Slavii.

Vytvořeno 24. září 2020 Kategorie: (Mini)Benjamínci U6+U8+U10

Naši klokánci nastoupili v kategorii U8 v neděli v nových dresech a asi jim přinesly štěstí, protože si vedli moc dobře. Bojovali o každý balonek, padali krásné góly a hlavně si dokázali krásně nahrávat. Kromě jednoho zápasu vše vyhráli, ale větší radost jsem měla z krásných akcí, které si dokázali vypracovat. Konečně v zápasech ukázali, co se na tréninku učíme.

Další turnaj hrajeme 18. října na hřišti Kbel. Bude to poslední venkovní turnaj. Přijďte nám fandit!

Vytvořeno 21. září 2020 Kategorie: Články

Ani další hrací víkend nepřinesl Bohemians příliš radosti, vlastně jen jednu výhru, ke které mladším žákům gratulujeme.

Je potřeba si dodat kuráž a ocenit i maličkosti - Ondra Soukup skóroval (viz foto) i v třetím utkání sezony a ženy se díky trefě Kamiliy Kopecké dočkaly první branky v sezoně. Hlavy vzhůru, ono to přijde a výhry se na naší stranu jen posypou!

Z uplynulého víkendu nabízíme fotky: Mladší žákyně z Hradce Králové  ZDE a dorostenky s Pragou ZDE.

Vytvořeno 15. září 2020 Kategorie: Klub

Ve středu 15. září jsme pořádali den s pozemním hokejem a nutno vyzdvihnout, že to bylo povedené odpoledne. Na školní hřiště ZŠ Hostýnská si přišlo hokej vyzkoušet spoustu šikovných dětí a my doufáme, že se s nimi uvidíme i na tréninku!

Vytvořeno 14. září 2020 Kategorie: Články

Uplynulý vílkend zeleno-bílým barvám Bohemky moc radosti nepřinesl.

Výhru slavily jen dorostenky 3:1 nad Mnichovicemi díky brankám Elišky Hraníčkové, Veroniky Svobodové a Kamily Kopecké a jeden ze dvou zápasů vyhrály mladší žákyně (10:1 nad Mnichovicemi - více čtěte ZDE). Muži i ženy prohráli shodně s Hostivaří, 1:2 respektive 0:2, a ženy tak dál čekají na první vstřelenou branku v sezoně. Zpočátku nekoncentrovaní dorostenci dostali branku s Presidentem už ve 22 vteřině!!!, neproměňovali šance a prohráli 2:4. O prvním turnaji kategorie dětí U10 čtěte ZDE.

Už příští víkemd ale bude veseleji.

Vytvořeno 11. září 2020 Kategorie: (Mini)Benjamínci U6+U8+U10

V neděli dopoledne otevřeli novou sezónu naši benjamínci.

Ze začátku bylo znát, že jsme měli větší pauzu, ale každým zápasem jsme se zlepšovali. Pro některé to byl první turnaj, někdo vstřelil svůj první gól, ale všichni si to moc užili a odnesli si zaslouženou medaili.

V neděli 20.9. na hřišti Slavie nás čeká další turnaj. Přijďte nám fandit.

Vytvořeno 6. září 2020 Kategorie: Články

Muži a dorostenci Bohemky začali novou pokoronavirovou sezonu výhrami.

Muži i díky dvěma brankám Ondřeje Soukupa porazili Pragu jasně 5:1. Dorostenci prohrávali s Hostivaří po půli 1:2, ale ve druhé části rozhodli o vítězství 3:2 díky trefám posil z Pragy Matyáše Hanzlíka (z penalty) a Denise Bursíka z úspěšně zakončeného rohu.

a Ženy, dorostenky ani starší žákyně nevstřelily branku. Ženy prohrály ve čtvrtek s Pragou 0:5 a o víkendu dorostenky s Hostivaří 0:3 a starší žákyně se Slavií 0:5

Vytvořeno 26. srpen 2020 Kategorie: Články

Nová sezona se rychle blíží! Soustředění jsou téměř u konce, dorostenci hrají v neděli přípravný turnaj v Liticích a všichni věříme, že Bohemka bude napříč všemi soutěžemi zářit a soupeřům se budou zeleno-bílé barvy jen míhat před očima. Ženy začínají ve čtvrtek 3. září a naplno se ligy rozjedou o víkendu 5. a 6. září. Takže: Bohemka, do toho!

Důležité! Podrobný rozpis zápasů a následně i výsledky každé kategorie najdete na webu svazu ZDE nebo dle termínů ZDE. Nebudou už jako dřív rozepsané na webu Bohemky. Jen bude vždy aktualizován program zápasů na víkend v levém sloupci.

Rozpis podzimních tréninků SPS a SCM najde rovněž na webu svazu.

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

TV kanál pozemního hokeje

Tréninky:

U6/U8: Po+Čt 16-17:30 – ZŠ Hostýnská
U10 mix: Út+Čt 17-18:30 – ZŠ Hostýnská
U12 dívky: Po+Čt 15-16:30 – ZŠ Hostýnská
U12 chlapci: Po 17:30-19:00 – ZŠ Hostýnská, Út 18:00-19:15 - Slavia,
Čt 16:00-17:00 – Slavia
U15 dívky:  Po+Stř 17:00-18:30 - Zel.pruh, Čt 17:00-18:00 kondice - ZŠ Hostýnská
Dorostenci: Po+Stř 18:30 - Zel.pruh,
Čt 18:00 kondince - HTC, 16:00 SCM - Slavia