Vytvořeno 1. září 2019 Kategorie: Klub

V sobotu 31. srpna se náš tým zúčastnil akce Desítka na Desítce v Malešickém parku. Měli jsme zde svůj stánek s propagačním materiálem a nafukovací hřiště, kde si děti mohly hokej vyzkoušet. Pro zájemce byla připravena i gólmanská výstroj. Děti to moc bavilo a některé z nich projevily o hokej takový zájem, že si ho přijdou vyzkoušet i na náš trénink. Jupí!!!

V rámci akce proběhly i běžecké závody a my máme v každé kategorii svého výherce. Za ty nejmenší to byla Janička Polenová, za ty trochu starší Natálka Kallauschová a za větší děti vyhrál Tomáš Beránek. A za kategorii 2002-2004 na 1. místě Saša Krapf, na 2. místě Lukáš Smekal, na 3. místě Kami Kopecká a na 5. místě Anna Jindráková.

Celý den jsme měli krásné počasí a skvělou atmosféru. Děkujeme našim hráčům za pomoc a skvělou prezentaci našeho sportu.

A především děkujeme Praha 10, že se můžeme účastnit takových akcí a za celoroční podporu našeho klubu.

Vytvořeno 18. červen 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U6+U8+U10

Několik momentek z posledního nedělního deštivého turnaje na Slavii. Dvě naše družstva statečně bojovala se soupeři i se střídavými průtržemi  mračen. Přívaly deště byly dětem nepříjemné, góly od soupeřů také. Vedly si ale statečně. Dost balonků do branek soupeřů také vstřelily, hlavně družstvo těch starších a zkušenějších. Na závěr bouchaly šampusy na ukončení sezóny U8. Po prázdninách ahoj!

Pár fotek najdete ZDE

Vytvořeno 16. květen 2019 Kategorie: Články
Attachments:
Download this file (červen s PH.pdf)Červen s pozemním hokejem[ ]1822 Kb

Bohemka pořádala ve středu 12. června na hřišti ZŠ Hostýnská v Praze 10 den s pozemním hokejem. Akce se nadmíru vydařila. Více čtěte na facebooku ZDE.

Vytvořeno 5. červen 2019 Kategorie: Muži

Po zisku extraligového stříbra hráli muži Bohemky na Pohár mistrů - EuroHockey Club Trophy a ve švýcarském Wettingenu neuspěli. Ve skupině prohráli 1:5 s Ukrajinci, 0:3 s domácím Cardiffem a remizovali 2:2 s Vídní. V boji o 7. místo nestačili na irský Hc Glenanne a prohráli 3:8.

Rozpis a výsledky najdete ZDE.

Vytvořeno 10. červen 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U6+U8+U10

Nedělní dopoledne patřilo kategoriím U6 a U8. Nejdříve proběhla taktická porada, pak následovalo řádné rozcvičení. Na hřišti ve Kbelích jsme měli tři týmy a všechny i přes úmorné vedro bojovaly o každý balónek. Děti si odnesly medaile a teď už se můžou těšit na prázdnin...

Vytvořeno 28. květen 2019 Kategorie: Muži

Necelé tři minuty dělily muže Bohemky od obhajoby titulu, což se jim naposledy povedlo před více než čtyřiceti lety. Ve finále vedli po brance Ondřeje Soukupa z rohu nad Liticemi v Pzni 1:0, ale domácí dokázali při hře bez brankáře srovnat. V následných nájezdech tentokrát Bohemka neuspěla (loni ve finále porazila na náíjezdy Slavii) a po sedmé serii padla.

BLAHOPŘEJEME KE STŘÍBRU a Litiícím k titulu po devíti letech. Text na webu svazu ZDE a záznam zápasu najdete ZDE

V semifinále porazili díky brankám Kryštofa Bodnára a Tomáše Vohnického Slaviii 2:1. Text najdete na webu svaz ZDE

Vytvořeno 17. květen 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U6+U8+U10

Nedělní chladné dopoledne patřilo našim nejmenším. Na hřisti Slavie děti vyhrály tři zápasy a jeden remizovaly. Padlo spoustu gólu a holky si užily nejen hokej, ale i sladké odměny.

Vytvořeno 6. květen 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U6+U8+U10

V sobotu 4.5. proběhl turnaj kategorie U6 ve Kbelích. Přes nepřízeň počasí holky Bohemky bojovaly, hrály moc pěkně a hlavně úspěšně. Dohromady v pěti zápasech nastřílely přes 20 gólů. Na závěr si odnesly pohár a sladkou odměnu.

Vytvořeno 16. duben 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U6+U8+U10

První turnaj U8 na jaře 2019 a takový apríl! Zima, déšť... . Nejvíc ale byla zima rodičům, kteří přihlíželi a fandili. Kluci i holky bojovali, bránili a dávali branky, za míčkem se honili i v čase mezi zápasy. Určitě největší radost měli z medailí, které všichni dostali.

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Tréninky venku: