Vytvořeno 14. leden 2019 Kategorie: Články

Čeští mladíci do 21 let vyhráli v Portugalsku halové mistrovstvi Evropy II. divize a vybojovali postup mezi elitní osmičku starého kontinentu. K šesti výrhám ze šesti zápasů přispěl i Bohemák Vítek Soukup. Blahopřejeme!!! O úspěšném turnaji si přečtete na svazových stránkách ZDE.

Vytvořeno 7. leden 2019 Kategorie: Starší žáci (U15)

Starší žáci Bohemky vstoupili do roku 2019 nadmíru výtečně. V nových zelených dresech si nejdříve v posledním utkání základní skupiny poradili s Pragou 3:1 a dosud nejlepší výkon halové sezony předvedli v prvním utkání finálové skupiny. Díky kolektivnímu výkonu a bojovnosti porazili po dlouhé době Rakovník - 4:3!

Vytvořeno 23. prosinec 2017 Kategorie: Články

VŠEM děkujeme za nádherné zážitky z roku 2018 a PŘEJEMEvše NEJ v letošním roce 2019!!!

- hodně BRANEK a výher - ale předeším ZDRAVÍ, ŠTĚSTÍ A ÚSMĚV NA RTECH!!!

Vytvořeno 16. prosinec 2018 Kategorie: Články

Mistrovství světa pozemních hokejistů vyhrála poprvé v historii Belgie. Ve finále šampionátu v Indii po bezbrankovém průběhu porazila v nájezdech Nizozemsko 3:2. Záznam finále sledujte ZDE

Vytvořeno 28. říjen 2018 Kategorie: Pragochema Cup 2018

52. ročník Pragochema Cupu 2018 - memoriál Karla Kadeřábka si podmanili hráči a hráčky Minsku. Od pátku do neděle v hale Aréna Sparta vyhráli všechny zápasy. Muži tak obhájili titul a v ženách slavil tým z Běloruska výhru počtvrté v řadě. FOTOGALERIE ZDE a ZDE

Přehled výsledkl najdete na www.pragochemacup.cz.

Shrnutí

Finále: HC Minsk (Běl.) - HC OKS SHVSM Vinnycja (Ukr.) 7:3
O 3. místo: Navax AHTC Vídeň  -
WAC Vídeň (oba Rak.) 6:5.
Konečné pořadí:
1. HC Minsk, 2. HC Vinnycja, 3. Navax AHTC Vídeň, 4. WAC Vídeň, 5. Rača (SR), 6. HC Bohemians Praha, 7. Slavia Praha, 8. Málaga 91 (Šp.), 9. HC 1972 Rakovník.

Ženy - konečné pořadí:
1. HC Minsk 15 b., 2. Navax AHTC Vídeň 8, 3. WAC Vídeň 8, 4. HC 1972 Rakovník 7, 5. Slavia Praha 3, 6. HC Bohemians Praha 1.

Malá ochutnávka z turnaje - dva rohy - VIDEO1 a VIDEO2

Halový turnaj byl obohacen startem mužů španělského klubu Deportivo Málaga 91. Byla to první účast španělského družstva v dlouhé tradici Pragochema Cupu. Avizovaní hráči dvou týmů ze Spojených arabských emirátů nedostali víza.

Vytvořeno 6. listopad 2017 Kategorie: Články

DŮLEŽITÉ: Každá kategorie (dorostenci jsou u starších žáků) už najde pod svým odkazem v rozlosování program halové soutěže. VŠEM hodně štěstí!!!

Vytvořeno 11. listopad 2018 Kategorie: Starší žákyně (U15)

Starší žákyně Bohemky jsou po skvělém podzimu k nezastavení i v hale. Na Zeleném pruhu ovládly 19. Memoriál dr.Pošíka. Góly za celý turnaj - 6x Nika Svobodová, 5x Deniska Dražinová, 4x Kamča Kopecká, 2x Kajča Nedvědová a Kája Šedivá. A skvělé zákroky Verči Střihavkové v bráně. Blahopřejeme!

Dorostenky skončily čtvrté a mladší žákyně na Hagiboru vybojovaly stříbro! Fotky a více info najdete na facebooku.

Vytvořeno 2. listopad 2018 Kategorie: (Mini)Benjamínci U8+U10

HC Bohemians Praha ve spolupráci s ČSPH, PSPH a MČ Praha 10 uspořádal 19. ročník Turnaje Mem. dr. Pošíka 2018 minibenjamínků, benjamínků a dívek kategorie U10. V hale na Hagiboru děti ukázaly velké nadšení, radost ze hry, snahu i talent a všem MOC DĚKUJEME! za účast. Další fotky najdete na instagramu či facebooku Bohemky,

Vytvořeno 28. říjen 2018 Kategorie: Ženy

Ženy Bohemky úspěšně odehrály přípravný turnaj v Linci. Domů si odváží zlaté medaile! V pěti zápasech nedostaly ani jednu branku - porazily Toplice 4:0, Soroksári 5:0, TLHC 3:0, HC Wels 6:0 a 3:0. BLAHPPŘEJEME!!! Koukněte na fcb či instagramu na vítězný taneček...

Za dva týdny je čeká další přípravný turnaj Pragochema Cup (viz.níže). Poté už nástup do extraligy, poprvé od roku 2012!

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další > Konec >>

Tréninky v hale:

U8:
U10:
Starší žákyně, dorostenky a ženy
Po 17:30 Hostýnská/Pá 20:00 Chodov.
Muži: Po 21:30 Podvinný mlýn/ Pá 20:30 Hagibor