Vytvořeno 11. červen 2018 Kategorie: Články

Bohemka se přihlásila se k akci Červen s pozemním hokejem pořádané ČSPH (klikněte na tučňáka).

A POZOR: Ve středu 13.6. 2018 od 14:00 do 16:00 se budou moct na hřišti ZŠ Hostýnská příchozí seznámit s pozemním hokejem, vyzkoušet  různé hokejové dovednosti. Bude i nezvyklá atrakce - nafukovací hřiště.

Děti dostanou na začátku dne hrací kartu, se kterou budou obcházet stanoviště a dostávat ohodnocení za splnění úkolu. Mezi hlavní disciplíny patří slalom, střela na branku, běh a především kupa zábavy. Na náborových dnech bude kromě hokejového hřiště také nafukovací, kde si budou děti moci zahrát funky hokej. Pro každého, komu se pozemní hokej zalíbí, budou na místě letáčky, kartičky a jiné malé dárky do sbírky.

Věříme, že získáme pro náš sport další zájemce.

Proč? Protože pozemní hokej je olympijský sport, který za hrou se zvláštně zahnutou hokejkou a tvrdým míčkem skrývá plno přátel, rodinné zázemí a týmovou bojovnost. Děti kromě nových kamarádů dostanou možnost navštívit plno zajímavých míst, ať už v Čechách nebo v zahraničí. Zkušení trenéři pracují s hráči již od útlého věku, což se odráží na dobrých výsledcích českých klubů i reprezentací v Evropě i ve světě.

Vytvořeno 10. červen 2018 Kategorie: Mladší žákyně (U13)

Tým mladších žákyň Bohemky získal v posledním zápase letošní sezony tři body nad Pragovkou po výhře 3:2 a vybojoval si tím, stejně jako v hale a na nedávném mezinárodním turnaji v Hradci, umístění na stupních vítězů. Zisk bronzových medailí je pro družstvo, které bylo na začátku září sestaveno nově, převážně z mladších hráček, velkým úspěchem a do budoucna příslibem dalších úspěchů! BLAHOPŘEJEME!!!

Vytvořeno 6. červen 2018 Kategorie: Články

V rámci tradičního Magazínu o pozemním hokeji v České televizi byl v červnovém díle profil hráče Bohemky Aleše Peřinky. Kdo neviděl, podívejte se na záznam (klikněte na fotku) a makejte stejně jako ON - srdcař a bouřlivák. Příště bude profil o Vás!

Vytvořeno 5. červen 2018 Kategorie: (Mini)Benjamínci U8+U10

Tento víkend (2.- 3.6. 2018) byl pro benjamínky Bohemky opravdu náročný. V téměř  tropickém vedru jsme hrály U8 i U10. Někteří z nás strávili na hřišti oba dny, protože ještě patříme do obou kategorií.

Do Mnichovic na turnaj kategorie U8 jsme si udělali výlet vlakem, v Hostivaři jsme na U10 měli skoro dívčí družstvo. Pomohl nám jen David, protože ostatní kluci jsou na škole v přírodě. Dařilo se nám střídavě, moc jsme se snažili i proto, že nás mohutně povzbuzovali rodiče.

Vytvořeno 16. květen 2018 Kategorie: Dorostenky (U19)

Před dvěma týdny se vrátiliy z turnaje Olympijských nadějí, který se konal v Polsku, naše tři hráčky Bohemky - Elda Hraníčková, Kačka Puchmertlová a Markétka Rejlová. Svými výkony i góly se podíleliy na krásném 2. místě. Více na webu svazu ZDE

Tento turnaj byl pro děvčata taky přípravou na mistrovství Evropy B divize v Rakovníku, které se bude konat 15- 21.7.

Vytvořeno 9. květen 2018 Kategorie: (Mini)Benjamínci U8+U10

Hostivař, Kbely a Mnichovice. To jsou místa, kde jsme už podhoubí Bohemky U8 odehrálo jarní část soutěže. Máme radost z gólů, které se nám v této kategorii daří dávat. Nevyhráváme stále! Teď v Mnichovicích jsme byly samá děvčata a tři vyhrály. Vstřelené branky jsou pro nás velkou radostí, ale důležité je, že se zlepšujeme!!!

Vytvořeno 24. duben 2018 Kategorie: Muži

Muži o víkendu zakončili základní skupinu výhrou 4:2 nad Račou a z druhého místa postoupili do nadstavbové skupiny, kde se bude hrát o čtyři místa v play off. Do nadstavby si přinesli pět bodů za remízu se Slavií a remízu a vítězství nad béčkem Litic. Nyní se dvoukolově utkají s trojicí soupeřů z druhé skupiny Rakovníkem, áčkem Litic a Hostivaří. Program ZDE
Pořadí nadstavbové skupiny:
1. Slavia 10 b. (21:5), 2. Litice A 7 (13:7), 3. Rakovník 6 (14:9), 4. BOHEMIANS 5 (13:14), 5. Hostivař 4 (8:15), 6. Litice B 1 (9:24).

Vytvořeno 13. duben 2018 Kategorie: Muži

Muži Bohemky začali jarní část zostra derby se Slavií a duel (12.4.) skončil remízou 2:2, v druhém utkání (17.4.) zdolali Pragu 4:1.

Komentáře z facebooku Bohemky zde:

Se Slavií: Cenný bod s obhájcem titulu Klokanům vynesl nejen bojovný výkon, ale v prvním poločase také málo vídané gesto gesto fair play. Bohemka dala gól na 2:0, rozhodčí ho však neodpískali, protože podle nich míček nepřešel brankovou čáru. Gól uznali až po upozornění hráčů i trenéra Slavie. Klokani vedení nakonec neudrželi, přestože soupeř hrál ve druhém poločase několik minut bez brankáře. Nejprve kvůli žluté kartě a poté kvůli zranění.

S Pragou: Tradičně nepříjemný soupeř se ujal vedení, ale Klokani tentokrát velké trápení nepřipustili a ještě do přestávky vyrovnali. Po pauze pak dalšími třemi góly rozhodli. Hattrickem se na vítězství podílel Tomáš Vohnický, zbývající gól dal Honza Železný. Zlým mužem zápasu byl se zelenou a žlutou kartou Didi Haman.

Vytvořeno 2. duben 2018 Kategorie: Mládež

Holky a kluci kategorie U15 reprezentovali Bohemku v barvách výběru Prahy ve Velikonočním turnaji a soustředění talentované mládeže v Rakovníku 28.- 30. března 2018. Vedle stejně starých výběrů krajů si kluci i holky otestovali síly v duelech se staršími (U16) národními celky Polska.

Foto Petra Branšovského najdete ZDE

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další > Konec >>