Vytvořeno 28. říjen 2018 Kategorie: Pragochema Cup 2018

52. ročník Pragochema Cupu 2018 - memoriál Karla Kadeřábka si podmanili hráči a hráčky Minsku. Od pátku do neděle v hale Aréna Sparta vyhráli všechny zápasy. Muži tak obhájili titul a v ženách slavil tým z Běloruska výhru počtvrté v řadě. FOTOGALERIE ZDE a ZDE

Přehled výsledkl najdete na www.pragochemacup.cz.

Shrnutí

Finále: HC Minsk (Běl.) - HC OKS SHVSM Vinnycja (Ukr.) 7:3
O 3. místo: Navax AHTC Vídeň  -
WAC Vídeň (oba Rak.) 6:5.
Konečné pořadí:
1. HC Minsk, 2. HC Vinnycja, 3. Navax AHTC Vídeň, 4. WAC Vídeň, 5. Rača (SR), 6. HC Bohemians Praha, 7. Slavia Praha, 8. Málaga 91 (Šp.), 9. HC 1972 Rakovník.

Ženy - konečné pořadí:
1. HC Minsk 15 b., 2. Navax AHTC Vídeň 8, 3. WAC Vídeň 8, 4. HC 1972 Rakovník 7, 5. Slavia Praha 3, 6. HC Bohemians Praha 1.

Malá ochutnávka z turnaje - dva rohy - VIDEO1 a VIDEO2

Halový turnaj byl obohacen startem mužů španělského klubu Deportivo Málaga 91. Byla to první účast španělského družstva v dlouhé tradici Pragochema Cupu. Avizovaní hráči dvou týmů ze Spojených arabských emirátů nedostali víza.

Vytvořeno 6. listopad 2017 Kategorie: Články

DŮLEŽITÉ: Každá kategorie (dorostenci jsou u starších žáků) už najde pod svým odkazem v rozlosování program halové soutěže. VŠEM hodně štěstí!!!

Vytvořeno 11. listopad 2018 Kategorie: Starší žákyně (U15)

Starší žákyně Bohemky jsou po skvělém podzimu k nezastavení i v hale. Na Zeleném pruhu ovládly 19. Memoriál dr.Pošíka. Góly za celý turnaj - 6x Nika Svobodová, 5x Deniska Dražinová, 4x Kamča Kopecká, 2x Kajča Nedvědová a Kája Šedivá. A skvělé zákroky Verči Střihavkové v bráně. Blahopřejeme!

Dorostenky skončily čtvrté a mladší žákyně na Hagiboru vybojovaly stříbro! Fotky a více info najdete na facebooku.

Vytvořeno 2. listopad 2018 Kategorie: (Mini)Benjamínci U8+U10

HC Bohemians Praha ve spolupráci s ČSPH, PSPH a MČ Praha 10 uspořádal 19. ročník Turnaje Mem. dr. Pošíka 2018 minibenjamínků, benjamínků a dívek kategorie U10. V hale na Hagiboru děti ukázaly velké nadšení, radost ze hry, snahu i talent a všem MOC DĚKUJEME! za účast. Další fotky najdete na instagramu či facebooku Bohemky,

Vytvořeno 28. říjen 2018 Kategorie: Ženy

Ženy Bohemky úspěšně odehrály přípravný turnaj v Linci. Domů si odváží zlaté medaile! V pěti zápasech nedostaly ani jednu branku - porazily Toplice 4:0, Soroksári 5:0, TLHC 3:0, HC Wels 6:0 a 3:0. BLAHPPŘEJEME!!! Koukněte na fcb či instagramu na vítězný taneček...

Za dva týdny je čeká další přípravný turnaj Pragochema Cup (viz.níže). Poté už nástup do extraligy, poprvé od roku 2012!

Vytvořeno 20. říjen 2018 Kategorie: Starší žákyně (U15)

Starší žákyně Bohemky zakončily podzimní část ročníku 2018/19 výhrou 4:1 nad Hostivaří, o kterou se hattrickem zasloužila Niky Svobodová. Obrovské uznání zaslouží celý tým, který vyhrál v září a v říjnu všech pět zápasů. BLAHOPŘEJEME!

Starším žákům se ve druhém utkání fnálové skupiny tolik nedařilo. Sice nově na hřišti na Zeleném pruhu, vzhledem k absencím doplněni o starší žákyně, vedli nad Rakovníkem 2:0 a 3:2, ale nakonec prohráli 6:8.

A jak se dařilo jednotlivým týmům Bohemky koukněte na INSTAGRAM!!!

Vytvořeno 17. říjen 2018 Kategorie: Starší žákyně (U15)

Naše holky se v sobotu brzo ráno utkaly na Zeleném pruhu s Pragovkou. První čtvrtina byla velice vyrovnaná, diváci viděli spoustu šancí na obouch stranách, ale ani z jedné střely gól nepadl. První gól padl až ve druhé čtvrtině a to od nás. Holky se v útoku dokázaly prosadit. Rychlé protiůtoky nám zvládla vychytat Verča. V druhém poločase se v bráně ukázala Viky, která toho spoustu ubránila, jeden gól se holkám z Pragovky přesto podařilo dát. Naše holky tak vyhrály 5:1 po dvou brankách Kamilky Kopecké a další přidaly Eliška Doubravová, Kája Nedvědová a Anička Jindráková.

Získaly tak další tři body a v tabulce mají po čtyřech  zápasech plný bodový zisk!

Fandětě dál a sledujte holky na sociálkách!

Vytvořeno 8. říjen 2018 Kategorie: (Mini)Benjamínci U8+U10

U8:  V sobotu 6. 10. se benjaminci zúčastnili turnaje v Mnichovicích. Malým klokanům se dařilo. Ze sedmi zápasů 5x vyhráli a jednou remizovali. I když se v této kategorii nehraje o umístění, prali jsme se o každý míček. Nádherné počasí jen podtrhlo pohodu celého turnaje.

U10: V neděli 7.10 jsme měli náš první pořádaný turnaj. Na hřišti Praga se velice povedl a rádi bychom poděkovali rodičům za pomoc s organizací a především za přípravu občerstvení pro zpříjemnění hokejového odpoledne. Holky i kluci odehráli spoustu krásných zápasů. O pořadí opět rozhodl vzájemný zápas, který kluci vyhráli 4:2. Holky skončily celkově šesté a kluci pátí.

Vytvořeno 16. září 2018 Kategorie: Klub

Bohemka se stejně jako loni zdárně prezentovala v Malešickém parku na akci Desítka na desítce. Na hřišti ukazovali kluci a holky z U15tek dětem kouzla pozemního hokeje a všichni s předsedou klubu Ferdinandem Veverkou vystoupili i na podiu. V tradičním běhu zaplnili kluci v distanci na 1600m první řadu na startu a neztratili se ani na trati - Saša a Nika si doběhli pro skvělé druhé místo a Dan protnul pomyslnou cílovou pásku třetí - BLAHOPŘEJEME!

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další > Konec >>

Tréninky v hale:

U8:
U10:
Starší žákyně, dorostenky a ženy
Po 17:30 Hostýnská/Pá 20:00 Chodov.
Muži: Po 21:30 Podvinný mlýn/ Pá 20:30 Hagibor