Vytvořeno 17. únor 2019 Kategorie: Starší žáci (U15)

Dorostenci Bohemky pod vedením přesně střílejícího Vítka Soukupa z rohů a doplněni o kluky ze starších žáků na závěr halové soutěže porazili v boji o 5. až 7. místo Hradec Králové po dobrém úvodu 6:4 a poradili s Hostivaří jasně 5:0, takže jsou pátí.

Bohatou fotogalerii Petra Branšovského z finálové soboty, z které si odnesl titul Rakovník, najdete ZDE.

Vytvořeno 4. únor 2019 Kategorie: Muži

Starší žákyně Bohemky skončily v letošním ročníky halové soutěže DRUHÉ! V semifinále porazily Litice 2:1 a v napínavém finále prohrály 1:2 po nájezdech s Hostiivaří. Více čtěte na webi svazu od Jana Kopeckého ZDE.

Muži v semifinále extraligy nestačili na Rakovník a prohráli 3:5 (Zápas je na videu ZDE). O třetí místo se nehrálo a Bohemka tak skončila 3.- 4. s Liticemi. Rakovník pak potvrdil svoji halovou suverenitu a ve finále zdolal Slavii 6:1. Halovými královnami jsou hráčky Slavie. Zpravodajství a fotky z finálového víkendu najdete na odkazu svazového webu ZDE.

foto: stránky svazu

Vytvořeno 30. leden 2019 Kategorie: Muži

Starší žákyně a muže Bohemians čekají o nadcházejícím víkendu boje o halové trofeje. BOHEMKA DO TOHO!!!

Starší žákyně vyhrály se čtyřmi výhrami, jednou remízou a jednou prohrou základní část zimní soutěže V semifinále se v sobotu 2.2. od 9:20 střetnou v hale na Chodově s holkama z Litic. Druhý finalista vzejde z duelu Hostivaře s Pragou. Finále je v plánu přesně v poledne.

Muži hrají play off o den později v neděli v Edenu. Ve 12:30 nastouípí proti Rakovníku, s kterým v základní části remizovali 3:3 a prohráli 2:6. V druhém semifinále se utkají Slavia Praha a Litice.

Vytvořeno 27. leden 2019 Kategorie: Muži

Muži Bohemky proklouzli do play off extraligy a můžou se porvat o halový titul, který pod střechou slavili naposledy před třemi lety. Úřadující šampioni české nejvyšší soutěže pod širým nebem se ale nadřeli a místo v semifinále si zajistili až výhrou 5:2 nad Bolevcem v posledním utkání základní části. V semifinále Bohemáky čeká vítěz základní části Rakovník. Ženy při svém návratu do halové extraligy po 7 letech měly teoretickou šanci na play off, což sice nevyšlo, ale splnily základní cíl - udržely se mezi elitou. Blahopřejeme!!!

Vytvořeno 28. leden 2019 Kategorie: Mladší žákyně (U13)

Tým mladších žákyň Bohemky ve složení Eliška Doubravová („C“), Adéla Šedivá („GK“), Linda Nedvědová, Kateřina Spilková, Andrea Pláteníková, Eliška Jindráková, Petra Čermáková, Alžběta Staňková a Lucie Stiborová vybojoval po roce opět bronzové medaile, a to i přesto, že se potýkal se zdravotními problémy některých hráček. Na začátku soutěže se náš tým dlouho držel mezi první a druhou příčkou. Řada remíz v druhé části soutěže nás bohužel posunula na konečné třetí místo. Gratulujeme!!!

Vytvořeno 27. leden 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U8+U10

V hale na Hagiboru se v neděli 27. ledna uskutečnil další z vydařených turnajů podhoubí českého pozemního hokeje v kategorii U8. Všem DÍKY za nadšení a odhodlání. Fotogalerii (snímků Lukáše Smekala) z odpoledne najdete ZDE.

Vytvořeno 14. leden 2019 Kategorie: Články

Čeští mladíci do 21 let vyhráli v Portugalsku halové mistrovstvi Evropy II. divize a vybojovali postup mezi elitní osmičku starého kontinentu. K šesti výrhám ze šesti zápasů přispěl i Bohemák Vítek Soukup. Blahopřejeme!!! O úspěšném turnaji si přečtete na svazových stránkách ZDE.

Vytvořeno 7. leden 2019 Kategorie: Starší žáci (U15)

Starší žáci Bohemky vstoupili do roku 2019 nadmíru výtečně. V nových zelených dresech si nejdříve v posledním utkání základní skupiny poradili s Pragou 3:1 a dosud nejlepší výkon halové sezony předvedli v prvním utkání finálové skupiny. Díky kolektivnímu výkonu a bojovnosti porazili po dlouhé době Rakovník - 4:3!

Vytvořeno 23. prosinec 2017 Kategorie: Články

VŠEM děkujeme za nádherné zážitky z roku 2018 a PŘEJEMEvše NEJ v letošním roce 2019!!!

- hodně BRANEK a výher - ale předeším ZDRAVÍ, ŠTĚSTÍ A ÚSMĚV NA RTECH!!!

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další > Konec >>

Tréninky v hale:

U8:
U10:
Starší žákyně, dorostenky a ženy
Po 17:30 Hostýnská/Pá 20:00 Chodov.
Muži: Po 21:30 Podvinný mlýn/ Pá 20:30 Hagibor