Vytvořeno 16. leden 2018 Kategorie: Články

Máte chuť se zlepšit? Zkuste kepmy Sportways pro děti od 10 do 15 let. Český svaz pozemního hokeje navíc nabízí pro vybrané slevu 50%. Více se dozvíte na

webu svazu ZDE. Případně další informace na stránkách

Aktualizováno 16. leden 2018

Vytvořeno 15. leden 2018 Kategorie: (Mini)Benjamínci U8+U10

S rokem 2017 jsme se tradičně rozloučili společným sportováním - děti soutěžemi a rodiče funky hokejem.

Rozdali jsme si dárečky, ochutnali vánoční cukroví. Nálada byla výborná. Zápal rodičů do hry dává naději, že i děti u sportování, snad i pozemního hokeje, zůstanou.

Přejeme vše nejlepší do roku 2018.

web1web2

web3web4

Aktualizováno 15. leden 2018

Vytvořeno 5. leden 2018 Kategorie: Mládež

Starší žákyně a žáci Bohemky si otestovali své schopnosti v přátelských zápasech s celky Gauteng Gryphons z dalekého jihoafrického Johannesburgu. Děvčata na Zeleném Pruhu remizovala 2:2 a kluci proti starším soupeřům (až 18 let) prohráli 1:6, ale bojovali srdnatě a okusili na vlastní kůži, co všechno se dá v rychlosti s míčkem dělat...

a zde pár krátkých videozáznamů: díkvky1, díkvky2 a kluci1, kluci2, kluci3, kluci4, kluci5 a kluci6

Fotky lze prohlédnout i na facebooku Gryphons ZDE

Aktualizováno 15. leden 2018

Vytvořeno 14. prosinec 2017 Kategorie: Starší žáci (U15)
Attachments:
Download this file (Turnierheft Juniorenturnier 2017-291030300.pdf)Turnaj Wettingen[ ]10944 Kb

Účast na 16. Internationales RWW - Juniorenturnier 2017 ve švýcarském Wettingenu od 26. do 29. prosince:

Kategorie U14:

Základní skupina: RW Wettingen (Švýc.) - HC Bohemians 2:3 (2x Filip Otčenášek, Pepa Kovář), HC Bohemians - HK Concordia Záhřeb (Chorv.) 0:1, HC Bohemians - TSV Mannheim (Něm.) 0:4, HC Bohemians - HC Ludwigsburg (Něm.) 1:6 (Standa Stuna).

Skupina o 3.- 5. místo: RW Wettingen (Švýc.)HC Bohemians 0:5, HC Bohemians - HK Concordia Záhřeb (Chorv.) 1:1 (Jakub Žižkovský).

komentář bude následovat (popisy zápasů jsou na fcb Bohemky).

Odkazy na videa zde: s Mannheimem, se Záhřebem II, s Wettingenem I, s Ludwigsburgem, s Wettingenem II.

Fotogalerie ze dvou zápasů ZDE

Konečné pořadí: 1. HC Ludwigsburg (Něm.), 2. TSV Mannheim (Něm.), 3. RW Wettingen (Švýc.), 4. HK Concordia Záhřeb (Chorv.) 5. HC Bohemians.

Aktualizováno 3. leden 2018

Vytvořeno 23. prosinec 2017 Kategorie: Články

Muži Bohemians "nadělovali" pár hodin před Štědrým dnem: v halové extralize porazili Hradec 7:6 a Bolevec vysoko 9:2.

VŠEM děkujeme za nádherné zážitky z letošního roku a přejeme šťastné a veselá prožití vánočních svátků.

V roce 2018 vše NEJ - hodně BRANEK a výher - ale předeším ZDRAVÍ, ŠTĚSTÍ A ÚSMĚV NA RTECH!!!

Aktualizováno 23. prosinec 2017

Vytvořeno 6. listopad 2017 Kategorie: Články

Halová sezona odstartovala turnaji Memoriálu Dr. Pošíka a ve Vídni, tento týden je na pořadu od pátku do neděle 51. ročník Pragochema Cupu a každá kategorie už najde pod svým odkazem v rozlosování program zimní soutěže. VŠEM hodně štěstí!!!

Aktualizováno 6. listopad 2017

Vytvořeno 7. říjen 2017 Kategorie: Pragochema Cup 2017_1
Attachments:
Download this file (Pragochema 2017 výsledky.pdf)Výsledky 2017[ ]214 Kb

Turnaj se uskutečnil 10.- 12. listopadu 2017 se zahraniční účast v Aréně Sparta na Podvinném mlýně v Praze 9:

Z vítězství se radovaly běloruské týmy -  suverénně bez porážky vyhráli muži Minsku a ženy Ritmu Grodno. V obou kategoriích obsadily české reprezentace shodně třetí místo. Sestřih na programu ČT Sport v magazínu Hokej na zemi je možno sledovat na odkazu ZDE.

Rozsáhlou FOTOGALERII naleznete na ZDE.

A jak si vedla Bohemka? Ženy skončily páté v konkurenci sedmi družstev a muži v boji o sedmé místo porazili Slovensko.

K vidění byl olympijský vítěz z Pekingu 2008 Němec Niklas Meinert v dresu týmu Step Forward.

Výsledky najdete na v příloze.

Nedělní zápasy byly k vidění živě na  playo.tv

Vložené zápasy dětí: St. žáci: Bohemians - President 9:4 a Bohemians - Mnichovice 6:0. St.žákyně: Bohemians - HC Praga 3:0

Díky VŠEM za pomoc s organizací!!!

Aktualizováno 3. prosinec 2017

Vytvořeno 5. listopad 2017 Kategorie: Ženy

Ženy zahájily sezonu turnajem ve Vídni - viz zpravodajství z facebooku:

V pátek a v sobotu jsme odehrály zápasy ve skupině s týmy Post SV a SV Arminen, které jsme sice těsně, ale přece prohráli. První zápas výsledkem 2:3, kdy góly dávala Karolína Borská a Michaela Kolářová. Ve druhém zápase jsme dostaly gól z rohu tři minuty před koncem a vyrovnat už se nám nepodařilo, zápas tedy skončil 1:2. Gól vstřelila Zuzka Semrádová. Odpoledne jsme strávili procházkou v centru Vídně, ochutnali pověstný Sacher a obstaraly dárky pro naše nejbližší. V neděli nás čekal souboj o umístění. Celý zápas jsme držely vedení, ale 13 sekund před koncem jsme dostaly gól na 3:3 a tak musely rozhodnout penalty. V základní hrací době skórovala Michaela Kolářová a dva góly z rohu přidala Karolína Borská, která proměnila i penaltu a stala se tak nejlepší střelkyní našeho týmu. Martina Kopecká hráčky Neudorfu vychytala a mohly jsme tedy slavit vítězství.

Turnaj nám ukázal, co je ještě potřeba před sezónou zlepšit, na co si dát v nadcházejících zápasech pozor a v neposlední řadě, že je důležité bojovat a soustředit se do poslední minuty. Příští víkend nás čeká další příprava a to Pragochema Cup v hale na Povinném mlýně. Přijďte nás podpořit.
Petra Kallauschová

Aktualizováno 5. listopad 2017