U10 na Zeleném pruhu

V neděli 22.9. jsme pořádali turnaj U10 na Zeleném pruhu.
Turnaje se zúčastnilo celkem  deset družstev - SK Slavia Praha A, B, Sokol Kbely A, B, Slavia Hradec Králové A, B, HC Bohemians, HC 1946 Praga, HC President, Kadaň.
Za krásného počasí děti odehrály krásný turnaj, proběhlo množství krásných hokejových akcí, padla spousta gólů, děti nasbíraly nové zkušenosti a všechny děti byly nakonci řádně odměněny.
Děkujeme rodičům za pomoc s přípravou hřiště a občerstvením.

V neděli 22.9. jsme pořádali turnaj U10 na Zeleném pruhu.
Turnaje se zúčastnilo celkem

Vítězný vstup do sezony slečen z U6

V neděli 16.9. se konal první turnaj U6, který pořádalo družstvo Kbel. Naše holčičky v základní skupině vyhrály nad týmy Mnichovic, Slavií B i Kbel. Ve finále pak porazily Slavii A a zvítězily. Dohromady nastřilely spoustu gólu a celý turnaj si užily. Snad jim to takhle krásně pujde dál.

U8: loučení s jarní částí v dešti

Několik momentek z posledního nedělního deštivého turnaje na Slavii. Dvě naše družstva statečně bojovala se soupeři i se střídavými průtržemi  mračen. Přívaly deště byly dětem nepříjemné, góly od soupeřů také. Vedly si ale statečně. Dost balonků do branek soupeřů také vstřelily, hlavně družstvo těch starších a zkušenějších. Na závěr bouchaly šampusy na ukončení sezóny U8. Po prázdninách ahoj!

Pár fotek najdete ZDE

U6/8: nedělní odpo ve Kbelích

Nedělní dopoledne patřilo kategoriím U6 a U8. Nejdříve proběhla taktická porada, pak následovalo řádné rozcvičení. Na hřišti ve Kbelích jsme měli tři týmy a všechny i přes úmorné vedro bojovaly o každý balónek. Děti si odnesly medaile a teď už se můžou těšit na prázdnin...

U6: i v chladu hodně branek

Nedělní chladné dopoledne patřilo našim nejmenším. Na hřisti Slavie děti vyhrály tři zápasy a jeden remizovaly. Padlo spoustu gólu a holky si užily nejen hokej, ale i sladké odměny.

U8/10: kontrola vybavení

Prosíme rodiče, aby zkontrolovali vybavení svých dětí. Do tabulky, viz odkaz níže, prosím vyplnňte čísla dresu, velikosti zeleného i červeného dresu, mikiny a šusťákové bundy. Nebo zapište "0", pokud danou věc nemáte. Budeme ještě před prázdninami doobjednávat vybavení, které nám chybí u stávajících i nových hráčů."

Karolina Borská

U6: nastřílených dvacet branek!

V sobotu 4.5. proběhl turnaj kategorie U6 ve Kbelích. Přes nepřízeň počasí holky Bohemky bojovaly, hrály moc pěkně a hlavně úspěšně. Dohromady v pěti zápasech nastřílely přes 20 gólů. Na závěr si odnesly pohár a sladkou odměnu.

U8: první jarní turnaj v chladu a s medailemi

První turnaj U8 na jaře 2019 a takový apríl! Zima, déšť... . Nejvíc ale byla zima rodičům, kteří přihlíželi a fandili. Kluci i holky bojovali, bránili a dávali branky, za míčkem se honili i v čase mezi zápasy. Určitě největší radost měli z medailí, které všichni dostali.

U6/8: poslední radost v hale

Poslední turnaj v hale kategorií U6 a U8 proběhl v neděli 17.3. 2019 na Hagiboru. Mrňata - tedy U6 - makala a dařilo se jim nasázet soupeřům dost gólů. Děti U8 se připravovaly na budoucí sezonu, kdy budou hrát už na dvě branky a brankářem. Holčičky, s jedním rytířem v bráně vybojovaly několik vítězných zápasů a měly s dosažených gólů velkou radost. Blahopřejeme!

U8