Sezóna začala i těm nejmenším

Dnes odehráli svůj první zápas chlapci a děvčata z kategorie U10 na hřišti ZŠ Hostýnská. I přesto, že nikdo z nich zatím ještě do této kategorie věkově nespadá, zvládli turnaj na výbornou. Sice z jejich strany nepadl žádný gól, ale spoustu šancí soupeřů zvládli ubránit. Bohužel i tak skončili na posledním 6.místě. Jsou ale obohaceni o mnoho zkušeností a i přes pár slziček do toho půjdou na konci tohoto měsíce znovu a s ještě větším nasazením.
Po celý turnaj doprovázel děti dav fandících rodičů. A nesmíme opomenout velice široký realizační tým - Věrka Lažánková, Elda Hraníčková a Adélka Dražinová, které se staraly o chod týmu po čas zápasu. Marťa Kopecká, která tým podporovala z pozice rozhodčího. Karolina Borská v roli pískající maminky. Petra Kreidlova, která po čas celého turnaje zásobovala fanoušky teplou kávou. A také Kamilka Kopecká, Deniska Dražinová a Pepíno Kovář, kteří se starali o občerstvení a obecně celé zázemí dnešního turnaje.
Přejeme hodně štěstí do příštích turnajů
Adéla Dražinová

U8: Víkendový turnaj v Mnichovicích

V sobotu se koná turnaj kategorie U8 v Mnichovicích.

Adresa hřiště je ulice Sportovní 857, Mnichovice.

U7: Závěrečný trénink s rodiči

Ve středu se konal na hřišti ZŠ Hostýnská poslední "slavnostní" trénink za hojné účasti dětí a hlavně rodičů. Trenérky připravily několik soutěžních klání. Všechna družstva bojovala ze všech sil v běhu a vedení míčku, ve střelbě na bránu a nakonec ve vzájemných zápasech. Rodiče si vyzkoušeli, že pozemní hokej není vůbec jednoduchý sport :)

Šikovné maminky se postaraly o občerstvení, což pomohlo všeobecně dobré náladě.

Za celý trenérský tým děkujeme a doufáme, že se v září opět uvidíme na hřišti.

V Mnichovicích 2. a 4. místo. Gratulace!

V Mnichovicich jsme měli dvě družstva rozdělené na holky a kluky. Obě družstva vyhrála svoji skupinu a potkala se spolu v semifinále. Kluci byli rychlejší, vyhráli nad holkama 4:1 a postoupili do boje o 1.misto. Holky se utkaly o 3. místo s týmem Sokol Kbely, ale bohužel prohrály 3:4 . Kluci pak také prohrali s týmem Mnichovice 4:6.
Z 19 družstev se holky: Adélka, Lucka a Péťa umístily na krásném 4. místě.
Kluci ve složení: Fanda, Míša, Oliver, Honza a Sergej obsadili skvělé 2. místo.

Všem gratulujeme a děkujeme trenérům Jirka Bouška a Radka Šedivá.

Druhé místo v Hostivaři

Děti z U9 se zučastnily turnaje v Hostivaři. Při hře 5+1 vybojovaly medailové 2. místo, ačkoliv to tak ze začátku nevypadalo. I při nepříznivém počasí a malému počtu přihlášených družstev byl turnaj moc hezký. Děkujeme pořadatelům a těšíme se na další setkání.

Pořadí: 1. Hostivař A, 2. HC Bohemians, 3. President, 4. Mnichovice, 5. Hostivař B

Platba příspěvků a soustředění

Příspěvky za 1. pololetí 2017, prosíme, zaplatit do 15.4.2017

zaslat na účet HC BOHEMIANS: 2200547288/2010

Pro katagori U9:

všichni zaplatí 1200,- Kč, protože je částka snížena  o příspěvek z grantu Hl.m.Praha, oproti starším kategoriím

850,- Kč zaplatí ten, kdo má sourozence v jiné kategorii.

Záloha na soustředění 1500Kč do 30.3.2017  pro U7+U9+U11+U13

Zaplatit na stejný účet, uvádějte prosím vždy jmého dítěte a variabilní symbol, který má každý přidělen.

Turnaj U7 v hale na Zeleném pruhu

V sobotu 17.12.2016 se naši nejmenší pozemkáři a pozemkářky zúčastnili turnaje v hale Zeleném pruhu. Sehráli celkem šest utkání se střídavými úspěchy. Za mohutného povzbuzování rodičů vstřelili několik gólů a díky velké bojovnosti mnoha gólům zabránili. Za své hokejové umění si odnesli malou odměnu a doufejme i radost ze hry.

Přejeme příjemné prožití vánočních svátků a uvidíme se 7.1. opět na Zeleném pruhu.

Další foto bohužel focené z mobilu, takže prosím omluvte sníženou kvalitu fotek:

foto U7 Zelený pruh

Turnaj U9 10.12.2016

Dnes se v hale na Hagiboru utkaly 4 týmy.

Za Bohemku se zučastnili Péťa, Adélka, Lucka, Andulka, Fanda, Míša, Alex a brankář Patrik.

Konečné pořadí je :

1. Mnichovice A

2. Bohemians

3. Kbely

4. Mnichovice B

Všem týmům gratulujeme a těšíme se na příště.

Kontakty na realizační tým benjamínků

Trenér Benjamínků U9+U7:

Jiří Bouška