Sezóna začala i těm nejmenším

Dnes odehráli svůj první zápas chlapci a děvčata z kategorie U10 na hřišti ZŠ Hostýnská. I přesto, že nikdo z nich zatím ještě do této kategorie věkově nespadá, zvládli turnaj na výbornou. Sice z jejich strany nepadl žádný gól, ale spoustu šancí soupeřů zvládli ubránit. Bohužel i tak skončili na posledním 6.místě. Jsou ale obohaceni o mnoho zkušeností a i přes pár slziček do toho půjdou na konci tohoto měsíce znovu a s ještě větším nasazením.
Po celý turnaj doprovázel děti dav fandících rodičů. A nesmíme opomenout velice široký realizační tým - Věrka Lažánková, Elda Hraníčková a Adélka Dražinová, které se staraly o chod týmu po čas zápasu. Marťa Kopecká, která tým podporovala z pozice rozhodčího. Karolina Borská v roli pískající maminky. Petra Kreidlova, která po čas celého turnaje zásobovala fanoušky teplou kávou. A také Kamilka Kopecká, Deniska Dražinová a Pepíno Kovář, kteří se starali o občerstvení a obecně celé zázemí dnešního turnaje.
Přejeme hodně štěstí do příštích turnajů
Adéla Dražinová