Mikuláš a turnaje nadějí Bohemky

Mikuláš, anděl a čert přišli na trénink navštívit naše nejmladší klokany. Děti zpívaly, recitovaly básničky a za odměnu dostaly balíček sladkostí a ovoce. Přes počáteční  strach, u některých i slz, všichni slíbily, že budou hodné a budou poslouchat rodiče a trenéry. Uvidíme kolik hodin jim to vydrží...

První adventní neděle patřila našim benjamínkům U6. Hned na začátku turnaje na děti čekalo překvapení v podobě týmové teplákové soupravy. Děti se na hřišti učily mezi sebou přihrávat a plnit pokyny trenérek. Společně nastřílely krásné góly a po každém zápase odcházely s úsměvem. Odměnou jim byli opět medaile a místo sladkostí dostaly švihadla, která hned společně vyzkoušely. Příště se uvidíme 21.12. od 13h opět na Hagiboru. Přijďte nám fandit!!!

17.11. se naši nejmladší klokani zúčastnili prvního halového turnaje na Hagiboru. Do našeho týmu přibyli konečně dva kluci, Felix a Jonášek. Děti bojovaly o každý míček. Až na jeden zápas se jim podařilo vše vyhrát a za svou bojovnost si kromě radosti ze hry odnesly medaile a sladkosti.