Vytvořeno 21. září 2020 Kategorie: Články

Ani další hrací víkend nepřinesl Bohemians příliš radosti, vlastně jen jednu výhru, ke které mladším žákům gratulujeme.

Je potřeba si dodat kuráž a ocenit i maličkosti - Ondra Soukup skóroval (viz foto) i v třetím utkání sezony a ženy se díky trefě Kamiliy Kopecké dočkaly první branky v sezoně. Hlavy vzhůru, ono to přijde a výhry se na naší stranu jen posypou!

Z uplynulého víkendu nabízíme fotky: Mladší žákyně z Hradce Králové  ZDE a dorostenky s Pragou ZDE.

Vytvořeno 14. září 2020 Kategorie: Články

Uplynulý vílkend zeleno-bílým barvám Bohemky moc radosti nepřinesl.

Výhru slavily jen dorostenky 3:1 nad Mnichovicemi díky brankám Elišky Hraníčkové, Veroniky Svobodové a Kamily Kopecké a jeden ze dvou zápasů vyhrály mladší žákyně (10:1 nad Mnichovicemi - více čtěte ZDE). Muži i ženy prohráli shodně s Hostivaří, 1:2 respektive 0:2, a ženy tak dál čekají na první vstřelenou branku v sezoně. Zpočátku nekoncentrovaní dorostenci dostali branku s Presidentem už ve 22 vteřině!!!, neproměňovali šance a prohráli 2:4. O prvním turnaji kategorie dětí U10 čtěte ZDE.

Už příští víkemd ale bude veseleji.

Vytvořeno 6. září 2020 Kategorie: Články

Muži a dorostenci Bohemky začali novou pokoronavirovou sezonu výhrami.

Muži i díky dvěma brankám Ondřeje Soukupa porazili Pragu jasně 5:1. Dorostenci prohrávali s Hostivaří po půli 1:2, ale ve druhé části rozhodli o vítězství 3:2 díky trefám posil z Pragy Matyáše Hanzlíka (z penalty) a Denise Bursíka z úspěšně zakončeného rohu.

a Ženy, dorostenky ani starší žákyně nevstřelily branku. Ženy prohrály ve čtvrtek s Pragou 0:5 a o víkendu dorostenky s Hostivaří 0:3 a starší žákyně se Slavií 0:5

Vytvořeno 26. srpen 2020 Kategorie: Články

Nová sezona se rychle blíží! Soustředění jsou téměř u konce, dorostenci hrají v neděli přípravný turnaj v Liticích a všichni věříme, že Bohemka bude napříč všemi soutěžemi zářit a soupeřům se budou zeleno-bílé barvy jen míhat před očima. Ženy začínají ve čtvrtek 3. září a naplno se ligy rozjedou o víkendu 5. a 6. září. Takže: Bohemka, do toho!

Důležité! Podrobný rozpis zápasů a následně i výsledky každé kategorie najdete na webu svazu ZDE nebo dle termínů ZDE. Nebudou už jako dřív rozepsané na webu Bohemky. Jen bude vždy aktualizován program zápasů na víkend v levém sloupci.

Rozpis podzimních tréninků SPS a SCM najde rovněž na webu svazu.

Vytvořeno 1. červenec 2020 Kategorie: Články

Vytvořeno 17. červen 2020 Kategorie: Články
Attachments:
Download this file (Linka_hrdinů.odt)Linka hrdinů[ ]57 Kb

Český svaz pozemního hokeje přichází s iniciativou nazvanou Linka hrdinů!

Bezpečnost je pro nás na prvním místě. Jednou z hodnot Hokejové rodiny je tedy i bezpečí, a proto jsme se rozhodli zavést tzv. Linku hrdinů neboli linku bezpečí pozemního hokeje, za níž zodpovídá Ombudsman bezpečného sportu.

Přestože věříme, že pozemní hokej a jeho prostředí jsou bezpečným místem pro všechny členy, chceme předejít nepříjemným situacím, a tím i dodat dětem a dospělým jistotu, že nám, jakožto svazu pozemního hokeje, záleží na každém jednotlivci a jeho potřebách.

Linka hrdinů bude fungovat nonstop a bude zcela anonymní. Zavolat může každý, a to ohledně jakéhokoliv problému, ať už ze hřiště, z šatny nebo i z domova. (celý text najdete v příloze).

Telefonní číslo na Linku hrdinů je +420 774 920 929.

Vytvořeno 20. květen 2020 Kategorie: Články

Jak už všichni víte, sezona 2019/2020 byla zrušena - viz info na svazových stránkách ZDE.

K tréninku jsme se ale všichni už vrátili a naplno se chystáme na další ročník soutěží. A soupeři, Bohemka se ukáže v ještě zářivějším světle!

Těšit se ale můžeme na přípravné zápasy, třeba dorostenci hrají v pátek 22. června na Zeleném pruhu s Presidentem. O dalších případných zápasech/turnajích budeme informovat na webu nebo sociálních sítích Bohemky.

Znovu se v týdnu od 25. května rozjíždí i příprava v centrech mládeže SpS a SCM - viz info na svazových stránkách ZDE.

Vytvořeno 24. září 2019 Kategorie: Články

Více jak před týdnem skončil charitativní běh Terezy Maxové Teribear. Členové Bohemky se ho účastní už několikátým rokem a i letos jsme svým během přispěli velice milou částkou. Ohlédněme se za letošním ročníkem Teribear v číslech:
6.- 14.9.2019 - datum letošního ročníku
1 500 m - délka tratě
30 Kč - odměna za každý uběhnutý kilometr
407 196 km - vzdálenost, kterou uběli dohromady všichni účastníci letošního Teribearu
12,215.880,- Kč - peníze, které se díky naběhaným kilometrům vybrali pro dobrý skutek
580.5 km - vzdálenost, kterou Bohemka na Teribearu uběhla
17.415 Kč - peníze, které díky nám podpoří dobrou věc
99 km - nejdelší vzdálenost uběhnutá za náš tým Radkou Šedivou
2 970 Kč - tolik, přispěla Radka svými naběhnutými kilometry
22 - lidí běželo za náš tým a my jim chceme MOC poděkovat, že s náma pomáháte na dobrou věc!

Vytvořeno 16. květen 2019 Kategorie: Články
Attachments:
Download this file (červen s PH.pdf)Červen s pozemním hokejem[ ]1822 Kb

Bohemka pořádala ve středu 12. června na hřišti ZŠ Hostýnská v Praze 10 den s pozemním hokejem. Akce se nadmíru vydařila. Více čtěte na facebooku ZDE.

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Další > Konec >>

Tréninky:

U6/U8: Po+Čt 16-17:30 – ZŠ Hostýnská
U10 mix: Út+Čt 17-18:30 – ZŠ Hostýnská
U12 dívky: Po+Čt 15-16:30 – ZŠ Hostýnská
U12 chlapci: Po 17:30-19:00 – ZŠ Hostýnská, Út 18:00-19:15 - Slavia,
Čt 16:00-17:00 – Slavia
U15 dívky:  Po+Stř 17:00-18:30 - Zel.pruh, Čt 17:00-18:00 kondice - ZŠ Hostýnská
Dorostenci: Po+Stř 18:30 - Zel.pruh,
Čt 18:00 kondince - HTC, 16:00 SCM - Slavia