Vytvořeno 15. březen 2019 Kategorie: Články

Jarní sezona je tady! Bohemáci, vzhůru do boje!

O nadcházejícím víkendu jedou starší žáci do Mnichovic, ostatní začnou o týden později. Tak si shrňme, jak na tom jednotlivé kategorie jsou:

MUŽI - obhájci titulu jsou v základní skupině B třetí, na kontě mají čtyři výhry a dvě prohry. Vedle extraligových bojů se připravují především na Pohár mistrů - EuroHockey Club Trophy, který se 7.- 10. června uskuteční ve švýcarském Wettingenu - rozpis ZDE.

ŽENY - v extraligové tabulce jsou se čtyřmi body (1 výhra, 1. remíza a 4 prohry) předposlední sedmé.

DOROSTENKY - mezi pěticí celků jsou přesně v polovině.

STARŠÍ ŽÁKYNĚ - na podzim soupeřkám nasázely 24 branek, vyhrály všech pět zápasů a jsou v čele společně s rovněž neporaženým Rakovníkem, s kterým se střetnou doma v sobotu 6.4. od 15:00. Přijďte fandit!

STARŠÍ ŽÁCI - vyhráli základní skupinu a v té finálové mají na kontě výhru a porážku a jsou zatím třetí. Mají potenciál potrápit Slavii i Rakovník.

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ - stejně jako starší žákyně jsou v čele tabulky (9 výher, 1 prohra), o první místo se dělí s Kbely.

BENJAMÍNCI - kategorie U6, U8, holky a kluci U10 mají před sebou mnoho báječných turnajů.

Tréninky venku:

U6, U8, U10: Hostýnká