Pragochema Cup - Memoriál Karla Kadeřábka v halovém hokeji je nejdéle pořádaný halový turnaje světa!!

Turnaj je každoročním předsezonním setkáním kvalitních klubů a národních týmů a v roce 2016 se uskutečnil již PADESÁTÝ ročník.

Startovaly zde vedle domácích družstev i týmy z Rakouska, Belgie, Běloruska, Chorvatska, Německa, Irska, Polska, Skotska, Švýcarska, Španělska, Ruska, Ukrajiny, ale také výběry z Kanady, USA, Austrálie, Íránu, či Kataru.


                                        Přehled vítězů (bude postupně doplněno)

                   muži                                                       ženy

2006 - Alster Hamburk (Něm)                             Wels (Rak.)

2007 - Praha                                                       Hamburk

2008 - 

2009 - Sekvoia (Ukr.)                                          Výběr ČR

2010 - Írán                                                            Hradec Králové

2011 - Jekatěrinburg (Rus.)                              SK Slavia Praha

2012 - Navax AHTC Vídeň                                 Smoleviči (Ukr.)

2013 - Sekvoia (Ukr.)                                          Výběr ČR

2014 - HC Minsk (Běl.)                                       Bělorusko

2015 - Poznaň (Pol.)                                           Grodno (Běl.)

2016 - Jekatěrinburg (Rus.)                              Smoleviči (Běl.) 

2017 - HC Minsk (Běl.)                                         Ritm Grodno (Běl.)

2018 - HC Minsk (Běl.)                                         HC Minsk (Běl.)

2019 - HC Minsk (Běl.)                                         HC Minsk (Běl.)


 

Díky za podporu


Tréninky:

U6/U8: Po+Čt 16-17:30 – ZŠ Hostýnská
U10 mix: Út+Čt 17-18:30 – ZŠ Hostýnská
U12 dívky: Po+Čt 15-16:30 – ZŠ Hostýnská
U12 chlapci: Po 17:30-19:00 – ZŠ Hostýnská, Út 18:00-19:15 - Slavia,
Čt 16:00-17:00 – Slavia
U15 dívky:  Po+Stř 17:00-18:30 - Zel.pruh, Čt 17:00-18:00 kondice - ZŠ Hostýnská
Dorostenci: Po+Stř 18:30 - Zel.pruh,
Čt 18:00 kondince - HTC, 16:00 SCM - Slavia
Dorostenky a ženy: Po+St 18:30 - Zelený pruh a Út kondince HTC
Muži: Út+Čt 20:00 - Slavia
xxxxxxxxx
Kroužky: Pá 14:00-15:00 - ZŠ Hostýnská, Stř 13:30-14:30 - Nad Vodovodem

Bazar vybavení

Klikni na obrázek a kupuj_prodávej: