Vytvořeno 15. září 2020 Kategorie: Klub

Ve středu 15. září jsme pořádali den s pozemním hokejem a nutno vyzdvihnout, že to bylo povedené odpoledne. Na školní hřiště ZŠ Hostýnská si přišlo hokej vyzkoušet spoustu šikovných dětí a my doufáme, že se s nimi uvidíme i na tréninku!

Vytvořeno 8. červen 2020 Kategorie: Klub

Nedělní dopoledne se na hřišti Hostivaře pořádal turnaj minibenjamínků - U6. Klokánci byli rozdělený na tým kluků a holek. Oba týmy se ve své skupině umístily na  druhém místě a musely si proti sobě zahrát rozhodující zápas. Holky byly o jeden gól šťastnější a vyhraly. Kluci jim slíbili, že jim to příště vrátí :). Všichni dostali medaili, lízátko a odcházeli s úsměvem.

Nedělního turnaje na Hostivaři se zúčastnilo i naše smíšené družstvo U8. Děti si poprvé na venkovním hřišti zahrály systém 5+1 a nebylo to vůbec špatné. Zahrály spoustu krásných akcí, ze kterých padaly góly. Z pěti zápasů dva vyhrály a tři prohrály. Zápasy nám ukázaly na co se máme v tréninku zaměřit.

Jsme rádi, že si děti opět mohly zahrát a už se těšíme na příští turnaj, který se koná 13.6. od 9:00 na hřišti Kbel. Přijďte nám fandit!

Sledujte instagram Bohemky - o víkendu hrály i dorostenky a představil se smíšený výběr U10.

Vytvořeno 3. duben 2020 Kategorie: Klub

UPOZORNĚNÍ:

Odkladáme povinnost platby příspěvků za I. pololetí na datum 15. 5. 2020. Částku ponecháme ve výši pro rok 2019 a částku za II. pololetí upravíme podle aktivního využití tréninkových ploch a rozsahu soutěží v I. pololetí 2020. Přehled najde v odkazu Platba příspěvků 2020.

Platba zálohy na soustředění posouváme na 15. 6. 2020.

Vytvořeno 12. březen 2020 Kategorie: Klub
Dobrý den, ahoj,
vzhledem k aktuání situaci s koronavirem a na základě vyhlášení nouzového stavu vládou ČR, přistupujeme jako výbor HC Bohemians Praha k nasledujicím krokum:
1. Ruší se všechny akce oranizované klubem HC Bohemians Praha, primárně tedy tréninky všech kategorií, turnaje, zápasy, atp.
2. Odkladá se valná hromada klubu.
3. Odkladá se schůze vyboru klubu.
Délka trváni odkladu u všech předchozích bodů bude závisla na situaci s koronavirem a stanovisku vlády ČR.
Po předbežné informaci z ČSPH bude s velkou pravděpodobností odložen začátek venkovní soutěže.
O případných změnách Vás budeme informovat emailem, na webu nebo prostřednictvím facebooku.

Děkujeme za pochopení.
Za výbor HC Bohemians Praha
Jan Kopecký, Ferdinand Veverka

Vytvořeno 1. září 2019 Kategorie: Klub

V sobotu 31. srpna se náš tým zúčastnil akce Desítka na Desítce v Malešickém parku. Měli jsme zde svůj stánek s propagačním materiálem a nafukovací hřiště, kde si děti mohly hokej vyzkoušet. Pro zájemce byla připravena i gólmanská výstroj. Děti to moc bavilo a některé z nich projevily o hokej takový zájem, že si ho přijdou vyzkoušet i na náš trénink. Jupí!!!

V rámci akce proběhly i běžecké závody a my máme v každé kategorii svého výherce. Za ty nejmenší to byla Janička Polenová, za ty trochu starší Natálka Kallauschová a za větší děti vyhrál Tomáš Beránek. A za kategorii 2002-2004 na 1. místě Saša Krapf, na 2. místě Lukáš Smekal, na 3. místě Kami Kopecká a na 5. místě Anna Jindráková.

Celý den jsme měli krásné počasí a skvělou atmosféru. Děkujeme našim hráčům za pomoc a skvělou prezentaci našeho sportu.

A především děkujeme Praha 10, že se můžeme účastnit takových akcí a za celoroční podporu našeho klubu.

Vytvořeno 16. září 2018 Kategorie: Klub

Bohemka se stejně jako loni zdárně prezentovala v Malešickém parku na akci Desítka na desítce. Na hřišti ukazovali kluci a holky z U15tek dětem kouzla pozemního hokeje a všichni s předsedou klubu Ferdinandem Veverkou vystoupili i na podiu. V tradičním běhu zaplnili kluci v distanci na 1600m první řadu na startu a neztratili se ani na trati - Saša a Nika si doběhli pro skvělé druhé místo a Dan protnul pomyslnou cílovou pásku třetí - BLAHOPŘEJEME!

Vytvořeno 27. únor 2018 Kategorie: Klub
Attachments:
Download this file (parte.pdf)parte.pdf[ ]1541 Kb

V pátek 23.2.2018 nás po těžké nemoci navždy opustil

IVO PAZOUREK

Bohemka v něm ztrátcí dlouholetého člena oddílu, trenéra mužů i žen,

hospodáře klubu a především skvělého KAMARÁDA.

Poslední rozloučení se bude konat v pátek 2. března ve 14:20 v Ústřední obřadní síni v Praze na Olšanských hřbitovech.

Budeme na tebe, IVO, stále VZPOMÍNAT.

Klub HC BOHEMIANS PRAHA

Vytvořeno 28. říjen 2017 Kategorie: Klub

Kamarádi,
nemusíte chodit v černém, přijďte v tom, v čem byste rádi přišli na setkání s Janou. Nejedná se o klasický pohřeb, ale spíše o osobní rozloučení. Místo květin prosím přineste vaše vzpomínky a věty, které byste jí ještě rádi řekli, kdybyste měli tu možnost. Tyto vzpomínky a věty budete moci zaznamenat do vzpomínkové knihy. Vzpomínkou může být také fotografie či vstupenka z místa, kde jste spolu byli.

Lukáš

Vytvořeno 25. září 2017 Kategorie: Klub

Děkujeme všem, kteří prezentovali Bohemku v Malešickém parku na akci Desítka na desítce, především Markétě Otčenáškové za perfektní organizaci. A Kamila Kopecká i Standa Stuna zvítězili s přehledem ve svých kategoriích v běhu na 1600m!

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

TV kanál pozemního hokeje

Tréninky:

U6/U8: Po+Čt 16-17:30 – ZŠ Hostýnská
U10 mix: Út+Čt 17-18:30 – ZŠ Hostýnská
U12 dívky: Po+Čt 15-16:30 – ZŠ Hostýnská
U12 chlapci: Po 17:30-19:00 – ZŠ Hostýnská, Út 18:00-19:15 - Slavia,
Čt 16:00-17:00 – Slavia
U15 dívky:  Po+Stř 17:00-18:30 - Zel.pruh, Čt 17:00-18:00 kondice - ZŠ Hostýnská
Dorostenci: Po+Stř 18:30 - Zel.pruh,
Čt 18:00 kondince - HTC, 16:00 SCM - Slavia