Vytvořeno 3. duben 2017 Kategorie: Klub

První mistrovské zápasy v jarní části soutěží byly pro HC Bohemians úspěšné. Muži porazili družstvo President 3:2, kdy v závěru dokazáli zvrátit nepříznivý výsledek 0:2 ve svůj prospěch. Stále se ukazuje, že problémem družstva je disciplina. Desetiminutový trest pro Aleše Peřinku byl zcela zbytečný /2 góly padly v oslabení/. Na druhé straně byl velkým úspěchem vítězství starších žákyň nad Slavií 2:1. Patří jim uznání nejen za výsledek, ale i za předvedenou hru.

Mladší žáci se vezou na vítězné vlně z halových soutěží. V dohrávaných utkání podzimní části soutěže dokázali vrátit porážku Liticím A a vyhráli 4:1 a Litice B pak porazili vysoko 8:0. Obě utkání byly zcela v moci našich kluků. Podrobnosti v kategorii mladší žáci. Ženy hrály s lídrem soutěže Slavii Praha (0:9). Družstvo se buduje a bylo doplněno z řad mladých hráček, které potřebují ještě rok, nebo dva a pak budou určitě postrachem všech družstev.

Výsledky najdete v odkazech jednotlivých týmů a na odkazu soutěže 2016/17 na stránkách CSPH.

Veverka Ferdinand