Vytvořeno 23. říjen 2019 Kategorie: Muži

O uplynulém víkendu skončila podzimní část sezony a v lepší půlce tabulky jsou z celků Bohemky jen muži, kterým patří s bilancí čtyř výher a dvou porážek čtvrté místo v tabulce. Čtvrtí jsou i dorostenci, ale v konkurenci šesti družstev a s bilancí 2:5. Starší žákyně figurují na páté příčce, dorostenky jsou bez výhry poslední šesté a ženy předposlední sedmé. V zimní přípravě máme na čem pracovat a na jaře to otočíme. Bohemáci, makáme!!!

Aktualizováno 30. říjen 2019

Vytvořeno 5. červen 2019 Kategorie: Muži

Po zisku extraligového stříbra hráli muži Bohemky na Pohár mistrů - EuroHockey Club Trophy a ve švýcarském Wettingenu neuspěli. Ve skupině prohráli 1:5 s Ukrajinci, 0:3 s domácím Cardiffem a remizovali 2:2 s Vídní. V boji o 7. místo nestačili na irský Hc Glenanne a prohráli 3:8.

Rozpis a výsledky najdete ZDE.

Aktualizováno 13. červen 2019

Vytvořeno 28. květen 2019 Kategorie: Muži

Necelé tři minuty dělily muže Bohemky od obhajoby titulu, což se jim naposledy povedlo před více než čtyřiceti lety. Ve finále vedli po brance Ondřeje Soukupa z rohu nad Liticemi v Pzni 1:0, ale domácí dokázali při hře bez brankáře srovnat. V následných nájezdech tentokrát Bohemka neuspěla (loni ve finále porazila na náíjezdy Slavii) a po sedmé serii padla.

BLAHOPŘEJEME KE STŘÍBRU a Litiícím k titulu po devíti letech. Text na webu svazu ZDE a záznam zápasu najdete ZDE

V semifinále porazili díky brankám Kryštofa Bodnára a Tomáše Vohnického Slaviii 2:1. Text najdete na webu svaz ZDE

Aktualizováno 2. červen 2019

Vytvořeno 4. únor 2019 Kategorie: Muži

Starší žákyně Bohemky skončily v letošním ročníky halové soutěže DRUHÉ! V semifinále porazily Litice 2:1 a v napínavém finále prohrály 1:2 po nájezdech s Hostiivaří. Více čtěte na webi svazu od Jana Kopeckého ZDE.

Muži v semifinále extraligy nestačili na Rakovník a prohráli 3:5 (Zápas je na videu ZDE). O třetí místo se nehrálo a Bohemka tak skončila 3.- 4. s Liticemi. Rakovník pak potvrdil svoji halovou suverenitu a ve finále zdolal Slavii 6:1. Halovými královnami jsou hráčky Slavie. Zpravodajství a fotky z finálového víkendu najdete na odkazu svazového webu ZDE.

foto: stránky svazu

Aktualizováno 5. únor 2019

Vytvořeno 27. leden 2019 Kategorie: Muži

Muži Bohemky proklouzli do play off extraligy a můžou se porvat o halový titul, který pod střechou slavili naposledy před třemi lety. Úřadující šampioni české nejvyšší soutěže pod širým nebem se ale nadřeli a místo v semifinále si zajistili až výhrou 5:2 nad Bolevcem v posledním utkání základní části. V semifinále Bohemáky čeká vítěz základní části Rakovník. Ženy při svém návratu do halové extraligy po 7 letech měly teoretickou šanci na play off, což sice nevyšlo, ale splnily základní cíl - udržely se mezi elitou. Blahopřejeme!!!

Aktualizováno 30. leden 2019

Vytvořeno 12. listopad 2018 Kategorie: Muži

Muži si před Pragochema Cupem už tradičně zahráli turnaj ve Vídni. Na Indoor Classic 2018 porazili jen AHTC 4:3, s mladíky ze Slovenska do 21 let remizovali 3:3 a další zápay prohráli - s Rakouskem do 21 let 4:10, s vídeňským Post SV 0:6 a se Slavií 2:4.

Bohatou fotogalerii z turnaje najde ZDE.

Aktualizováno 12. listopad 2018

Vytvořeno 24. červen 2018 Kategorie: Muži

Muži Bohemky jsou po 12 letech mistry republiky!!!

V sobotním semifinále porazili Litice 6:3 a v nedělním finále v Rakovníku remizovali s odvěkým rivalem Slavií 3:3 a vyhráli 3:1 na nájezdy. "Mezi nám je to vždycky boj. Pěkný zápas, vypjatý, ale to je u nás už taková klasika. Jsem rád, že to letos vyšlo," řekl Honza Železný ve zpravodajství ČT, které můžete vidět ZDE. A TADY oslava s pohárem.

Muži jsou mistry podeváté a navázali na triumfy z let 1965,1967, 1968, 1970, 1973 a 1974, 1998 a 2006.

Aktualizováno 26. červen 2018

Vytvořeno 24. duben 2018 Kategorie: Muži

Muži o víkendu zakončili základní skupinu výhrou 4:2 nad Račou a z druhého místa postoupili do nadstavbové skupiny, kde se bude hrát o čtyři místa v play off. Do nadstavby si přinesli pět bodů za remízu se Slavií a remízu a vítězství nad béčkem Litic. Nyní se dvoukolově utkají s trojicí soupeřů z druhé skupiny Rakovníkem, áčkem Litic a Hostivaří. Program ZDE
Pořadí nadstavbové skupiny:
1. Slavia 10 b. (21:5), 2. Litice A 7 (13:7), 3. Rakovník 6 (14:9), 4. BOHEMIANS 5 (13:14), 5. Hostivař 4 (8:15), 6. Litice B 1 (9:24).

Aktualizováno 24. duben 2018

Vytvořeno 13. duben 2018 Kategorie: Muži

Muži Bohemky začali jarní část zostra derby se Slavií a duel (12.4.) skončil remízou 2:2, v druhém utkání (17.4.) zdolali Pragu 4:1.

Komentáře z facebooku Bohemky zde:

Se Slavií: Cenný bod s obhájcem titulu Klokanům vynesl nejen bojovný výkon, ale v prvním poločase také málo vídané gesto gesto fair play. Bohemka dala gól na 2:0, rozhodčí ho však neodpískali, protože podle nich míček nepřešel brankovou čáru. Gól uznali až po upozornění hráčů i trenéra Slavie. Klokani vedení nakonec neudrželi, přestože soupeř hrál ve druhém poločase několik minut bez brankáře. Nejprve kvůli žluté kartě a poté kvůli zranění.

S Pragou: Tradičně nepříjemný soupeř se ujal vedení, ale Klokani tentokrát velké trápení nepřipustili a ještě do přestávky vyrovnali. Po pauze pak dalšími třemi góly rozhodli. Hattrickem se na vítězství podílel Tomáš Vohnický, zbývající gól dal Honza Železný. Zlým mužem zápasu byl se zelenou a žlutou kartou Didi Haman.

Aktualizováno 18. duben 2018

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>