Vytvořeno 27. březen 2017 Kategorie: Ženy

Ženy Bohemky se zúčastnily přípravného turnaje v Hostivaři. Ve skupině po dvou těsných prohrách (s Rakovníkem 1:2 a s Hradcem Králové 0:1) a jedné remíze (Navax AHTC/Rak. 0:0) obsadily čtvrté místo. Zápas o umístění vyhrály nad Mnichovicemi 1:0 a skončily celkově sedmé.

Trenéři vyzkoušeli nové herní situace, změny postů a do týmu zapojili nadějné mládí. Do brány se dostaly obě gólmanky, které opět předvedly, že jsou oporami týmu. Turnaj ukázal, že je potřeba zapracovat na koncovce, aby padalo více gólu. I přes nepříznivé výsledky byli trenéři s předvedenou hrou spokojeni. Snad se hráčkám v nadcházející jarní sezoně bude dařit.

Za družstvo napsala kapitánka Petra Kallauschová

Přehled výsledků a text na svazových stránkách najdete ZDE

Vytvořeno 14. únor 2017 Kategorie: Ženy

Ženy ovládly halovou sezonu I. ligy ročníku 2016/17. Jupí!!!

Krátký komentář na FCB zde.

Výsledky zde.

Fotogalerie (by Petr Růžek) zde.

Vytvořeno 20. prosinec 2016 Kategorie: Ženy

V neděli se ženy sešly v hale v Kostelci nad Černými Lesy. Tentokrát už nebyly tak úspěšné jako minule. V prvním zápase se neprosadily i přes velké množství šancí proti družstvu Kadaně a prohrály 0:2. V druhém zápase proti Mnichovicím už došlo ke zlepšení. Útok se prosadil a přestřílel soupeře 3:2.

Vytvořeno 1. prosinec 2016 Kategorie: Ženy

Soupiska hráčů Bohemians Extraliga ženy.

Číst dál: Soupiska hráčů

Vytvořeno 25. červen 2012 Kategorie: Ženy