Vytvořeno 16. březen 2017 Kategorie: Rozlosování

Halová sezoba 2018/19

Extraliga:

22.12.2018 hala Slavia
11:00 Bohemians
– Rakovník a 13:00 Hostivař – Bohemians
27.1.2019 hala Slavia
9:00
Praga – Bohemians a 13:00 Bohemians – Hradec
3.2.2018 play off   

Odehrané:

24.11.2018: Slavia Bohemians 5:1, Bohemians - Hostivař 5:4; 2.12.2018: Rakovník Bohemians 7:1, Bohemians Praga 1:5;
9.12.2018 Hradec Bohemians 4:3 a Bohemians - Slavia 2:5.

Všechny výsledky ZDE

Ženy I.:
15.12.2018 hala Chodov   
16:00 Bohemians B
– Litice a 19:00 Bohemians B - Slavia B
12.1.2019 hala Slavia
8:00
Mnichovice - Bohemians B a 11:00 Rakovník - Bohemians B
26.1.2019 hala Chodov (tech. zajištění: Bohemians)
9:00 Bohemians B
– Kadaň a 11:00 Litice - Bohemians B
2.2.2019 hala Chodov
16:00
Slavia B - Bohemians B a 19:00 Bohemians B - Mnichovice.

Odehrané:
25.11.2018: Bohemians BRakovník 2:6, Kadaň - Bohemians B 9:2

Všechny výsledky ZDE

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx,

Extraliga - podzim 2018:

odehrané:

8.9.2018 Slavia - Bohemians 8:1, 15.9. Bohemians - Praga 0:4, 22.9. Rakovník - Bohemians 7:0,
6.10. Bohemians - Slavia B 1:0, 13.10. HostivařBohemians 3:0, 20.10. Bohemians - Litice 2:2

 

Přehled výsledků, tabulka a kompletní rozpis na webu svazu ZDE

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Jarní část 2018:

7.4.: Bohemians - Rakovník 0:8

14.4: Bohemians - Praga 1:9

21.4.: Hostivař - Bohemians 11:0

2.5.: Bohemians - Slavia B 2:4

8.5.: Hradec - Bohemians 4:0

14.5.: Bohemians - Mnichovice 0:3

10:6.: Litice - Bohemians 3:2

11.6.: Bohemians - Slavia 0:11

16:6.: 10:30 Rakovník - Bohemians 15:0.

Příprava - OVB Mrkev Cup 2018 (24.- 25.3.):

Skupina: Bohemians - HC 1496 Praga 0:1Bohemians - Hostivař 0:2Bohemians - Vídeň 2:1. O 7. místo: Bohemians - Slovernsko 3:0.

Podzimní část 2017 - odehráno:

Praga - Bohemians 2:1, Bohemians - Hostivař 1:5, Mnichovice - Bohemians 1:4, Slavia B - Bohemians 6:1, Bohemians - Hradec 0:4, Bohemians - Litice B 3:4,  Slavia A - Bohemians 6:0.

Přehled výsledků, tabulka a kompletní rozpis na webu svazu ZDE


 Halová sezona 2017/18 - I. liga - 1. místo!!!:

Kadaň - Bohemians 6:5, Bohemians - Hradec B 6:0

7.1.: Slavia B - Bohemians 2:2, Bohemians - Litice B 4:1

3.2.: Mnichovice - Bohemians 2:5, Bohemians - Kadaň 4:3

11.2.: Bohemians - Slavia B 5:1, Hradec B - Bohemians 1:7,

18.2.: Litice B - Bohemians 1:6, Bohemians - Mnichovice 6:6.

 

Přehled na webu svazu ZDE


 

9.9.:  13:00 Bohemians - Hostivař
23.9.: 12:30 Slavia B - Bohemians
28.9.:  10:00 Bohemians - Hradec
30.9.:  10:00 Mnichovice - Bohemians
14.10.: 16:00 Bohemians - Litice
21.10.: 12:30 Slavia A - Bohemians

 

Díky za podporu


Tréninky v hale:

U8:
U10:
Starší žákyně, dorostenky a ženy
Po 17:30 Hostýnská/Pá 20:00 Chodov. 
Muži: Po 21:30 Podvinný mlýn/ Pá 20:30 Hagibor

Bazar vybavení

Klikni na obrázek a kupuj_prodávej: