Vytvořeno 16. květen 2019 Kategorie: Články
Attachments:
Download this file (červen s PH.pdf)Červen s pozemním hokejem[ ]1822 Kb

Bohemka pořádala ve středu 12. června na hřišti ZŠ Hostýnská v Praze 10 den s pozemním hokejem. Akce se nadmíru vydařila. Více čtěte na facebooku ZDE.

Vytvořeno 8. duben 2019 Kategorie: Články

Rozjezd jarní sezony se Bohemce příliš nevydařil. Ale nevadí, hlavy vzhůru!

Zpravodajství ze zápasů a další fotky najdete na na sociálních sítích Bohemky.

Vytvořeno 25. březen 2019 Kategorie: Články

Předloni už jsme apelovali na zlepšení jídelníčku dětí v článku (ZDE) Davida Těhníka, osobního trenéra, který spolupracuje se staršími žáky. Nyní přidáváme další pomocnou ruku. Na webu svazu pozemního hokeje je text o zdravé výživě sportovců od lektorek Wellnessia - čtěte ZDE.

Vytvořeno 18. březen 2019 Kategorie: Články

Honza Železný se stal Sportovcem roku Prahy 10 za rok 2018 mezi dospělými!!! GRATULUJEME.

Článek na webu Prahy 10 naleznete ZDE a rozhovor s Honzou ZDE.

Vytvořeno 15. březen 2019 Kategorie: Články

Jarní sezona je tady! Bohemáci, vzhůru do boje!

O nadcházejícím víkendu jedou starší žáci do Mnichovic, ostatní začnou o týden později. Tak si shrňme, jak na tom jednotlivé kategorie jsou:

MUŽI - obhájci titulu jsou v základní skupině B třetí, na kontě mají čtyři výhry a dvě prohry. Vedle extraligových bojů se připravují především na Pohár mistrů - EuroHockey Club Trophy, který se 7.- 10. června uskuteční ve švýcarském Wettingenu - rozpis ZDE.

ŽENY - v extraligové tabulce jsou se čtyřmi body (1 výhra, 1. remíza a 4 prohry) předposlední sedmé.

DOROSTENKY - mezi pěticí celků jsou přesně v polovině.

STARŠÍ ŽÁKYNĚ - na podzim soupeřkám nasázely 24 branek, vyhrály všech pět zápasů a jsou v čele společně s rovněž neporaženým Rakovníkem, s kterým se střetnou doma v sobotu 6.4. od 15:00. Přijďte fandit!

STARŠÍ ŽÁCI - vyhráli základní skupinu a v té finálové mají na kontě výhru a porážku a jsou zatím třetí. Mají potenciál potrápit Slavii i Rakovník.

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ - stejně jako starší žákyně jsou v čele tabulky (9 výher, 1 prohra), o první místo se dělí s Kbely.

BENJAMÍNCI - kategorie U6, U8, holky a kluci U10 mají před sebou mnoho báječných turnajů.

Vytvořeno 7. březen 2019 Kategorie: Články

DŮLEŽITÉ: Taky už se nemůžete DOČKAT!? Pořádný pozemní hokej pod širým nebem už klepe na dveře. A každá kategorie najde pod svým odkazem v rozlosování program jarní části soutěže.

VŠEM hodně branek a štěstí. Bohemka, jedééém!!!

Vytvořeno 14. leden 2019 Kategorie: Články

Čeští mladíci do 21 let vyhráli v Portugalsku halové mistrovstvi Evropy II. divize a vybojovali postup mezi elitní osmičku starého kontinentu. K šesti výrhám ze šesti zápasů přispěl i Bohemák Vítek Soukup. Blahopřejeme!!! O úspěšném turnaji si přečtete na svazových stránkách ZDE.

Vytvořeno 16. prosinec 2018 Kategorie: Články

Mistrovství světa pozemních hokejistů vyhrála poprvé v historii Belgie. Ve finále šampionátu v Indii po bezbrankovém průběhu porazila v nájezdech Nizozemsko 3:2. Záznam finále sledujte ZDE

Vytvořeno 17. srpen 2018 Kategorie: Články

Buldog Ondřej Vudmaska v Hokeji na zemi! Koukněte se na příběh hráče, který pomohl Bohemce získat titul.

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

Tréninky venku: