Vytvořeno 4. červenec 2017 Kategorie: Mládež

Na závěr sezony jsme si před prázdninami znovu užili na hřišti ZŠ Hostýnská prima odpoledne. Rodiče (jako vždy) porazili mladíky v pozemáku (ale už jen s vypětím všech sil a za pomoci nadpozemské magie) a hravě ve fotbalu, ale o výsledky nešlo. Šlo především o zábavu a dobrá nálada se šířila Malešicemi jako mor :-).

Vedle pozemáku a fotbálku si někteří zaběhali (dlouhé tratě patří klukům, na krátkých vítězí dynamika otců). Skákalo se do dálky, blblo se a bylo krásně.

Všichni si mohli pochutnat na mnoha dobrotách od grilování přes dobré pití a sladkosti.

Díky VŠEM za účast!

Fotogalerii najdete na odkazu ZDE

Vytvořeno 19. březen 2017 Kategorie: Mládež

Podařilo se navázat spolupráci s klubem ESV Drážďany a první společná akce se velmi vydařila.

Mladší žáci odehráli v sobotu v hale na Hagiboru 1. ročník Memoriálu Zdeňka Kapuciána i za účasti další českých celků a obsadili 2. místo za vítězným výběrem Drážďan B.

V neděli "třináctka" doplněná o hráče z kategorie U11 sehrála další přípravné zápasy s celky Drážďan a všichni kluci získali cenné zkušenosti s jiným herním stylem a přístupem ke hře.

Více si můžete přečíst, juknout na fotky i na videa zde

Vytvořeno 4. prosinec 2016 Kategorie: Mládež

Vánoční bowling pro kategorie U9,U11 a kluky U13,U15.

Uvideme se 18.12.2016 od 16,30-18,30 h v podniku X-Bowling na Starostrašnické, kde máme zamluvené všechny dráhy na 2h, a poté nějaké to občerstvení.

Pokud by někdo věděl, že se mu to nehodí, nebo by nechtěl přijít, dejte nám prosím vědět, kvůli objednanému občerstvení.

Rodiče jsou vítáni, v rámci utužování vztahů.

Budeme se na Vás všichni těšit.

Přeji hezké a klidné předvánoční období.

Zuzana Stiborová

Vytvořeno 18. červen 2013 Kategorie: Mládež

Projekt Pražského fotbalového svazu k chování rodičů na fotbalových turnajích mládeže.

Nahraďte si při čtení slovo 'FOTBAL' spojením 'POZEMNÍ HOKEJ' a jsme na našich turnajích...

Neberte nam nasi hru.