Vytvořeno 31. červenec 2017 Kategorie: Mládež
Attachments:
Download this file (BEZINFEKCNOST nová.doc)Bezinfekčnost[ ]9 Kb

Ahoj Bohemáci!
Léto je v půlce a SOUSTŘEDĚNÍ ŽACLÉŘ 2017 pro kluky a holky od U8 do U13 se blíží. Níže jsou základní informace:
KDE: areál Bret
KDY: 12.- 19.8.2017
PŘÍJEZD: sobota 12.8. v 11:30-12:00h (začínáme obědem ve 12.00) odjezd společně autobusem, sraz u garáží pod ZŠ Hostýnská v 8.00 a odjezd v 8.30!!!
ODJEZD: sobota 19.8. do 10:00h (končíme snídaní) společný návrat autobusem příjezd cca 12:30 h pod ZŠ Hostýnská
JÍDLO: 5x denně (pro jedlíky druhá večeře), celý den zajištěn pitný režim
DŮLEŽITÉ VĚCI:
Kopie kartičky pojišťovny a očkovacího průkazu, bezinfekčnost (viz příloha), léky s popisem užívání., U8 - přinést potvrzenou zdravotní způsobilost
POTŘEBNÉ VĚCI:
Hokejové vybavení, boty na běhání, boty na hokej, přezůvky a boty do sprchy, láhev na pití ,švihadlo, šátek na hry
Kšiltovka+teplejší čepice, opalovací krém, pomáda na rty, hygienické potřeby, malý batoh, sluneční brýle, plavky, osuška k bazénu.
Sportovní oblečení na teplo i zimu + oddílové, kompletní dres!!!!!
Všechny děti budou společně pojištěny jak na úraz, tak na škody, které by mohly naším pobytem vzniknout.
KAPESNÉ: max.150,-
ZAKÁZANÉ: tablety,notebooky!!!

Věra Lažánková (hlavní vedoucí)