Vytvořeno 24. září 2020 Kategorie: (Mini)Benjamínci U6+U8+U10

Naši klokánci nastoupili v kategorii U8 v neděli v nových dresech a asi jim přinesly štěstí, protože si vedli moc dobře. Bojovali o každý balonek, padali krásné góly a hlavně si dokázali krásně nahrávat. Kromě jednoho zápasu vše vyhráli, ale větší radost jsem měla z krásných akcí, které si dokázali vypracovat. Konečně v zápasech ukázali, co se na tréninku učíme.

Další turnaj hrajeme 18. října na hřišti Kbel. Bude to poslední venkovní turnaj. Přijďte nám fandit!

Vytvořeno 15. září 2020 Kategorie: (Mini)Benjamínci U6+U8+U10

V neděli 13.9. se v Kadani konal první turnaj kategorie U10 po prázdninách.
Pro většinu našich dětí to byl první turnaj za U10. Tři zápasy ve skupině bohužel prohrály, ale herně si vedly skvěle, dokonce došlo i na góly. Poslední zápas o umístění skončil remízou 0:0 proti domácí Kadani a následovaly nájezdy. Při kterých daly děti jeden gól, ale žádný nedostaly! Celkově se umístily na 7. místě.
Moc gratulujeme a přejeme hodně úspěchů do dalších turnajů!

Vytvořeno 15. září 2020 Kategorie: (Mini)Benjamínci U6+U8+U10
Attachments:
Download this file (rozvrh.pdf)Rozvrh hodin[ ]15034 Kb

Nabízíme rozvrh hodin v barvách Bohemky. Hned se bude našim hráčům chodit do školy veseleji. Tak neváhejte a stahujte.

Vytvořeno 11. září 2020 Kategorie: (Mini)Benjamínci U6+U8+U10

V neděli dopoledne otevřeli novou sezónu naši benjamínci.

Ze začátku bylo znát, že jsme měli větší pauzu, ale každým zápasem jsme se zlepšovali. Pro některé to byl první turnaj, někdo vstřelil svůj první gól, ale všichni si to moc užili a odnesli si zaslouženou medaili.

V neděli 20.9. na hřišti Slavie nás čeká další turnaj. Přijďte nám fandit.

Vytvořeno 23. červen 2020 Kategorie: (Mini)Benjamínci U6+U8+U10

Na hřišti ZŠ Hostýnská se uskutečnila rozlučka s uplynulou sezonou zkrácenou kvůli koronaviru. I tak nás bavila a naladila na ty nadcházející. Krásně nám vyšlo počasí a zasportovali si jak děti i jejich rodiče. Více fotek najdete v galerii ZDE

Vytvořeno 15. červen 2020 Kategorie: (Mini)Benjamínci U6+U8+U10

V sobotu dopoledne se na hřišti Kbel konal turnaj U6. Děti bojovaly nejen se soupeři, ale i s velkým vedrem�. Kluci dokonce celý turnaj odehráli bez střídání.
Odpoledne ve Kbelích pokračoval turnaj pro U8. Děti opět hrály systémem 5+1. Často jsme mohli vidět krásné akce zakončené gólem. Oporou nám byl skvěle chytající gólman.
Díky pořadatelům se děti měly možnost  osvěžit v bazénu a zablbnout si ve skákacím hradu. Odměnou za skvělé výkony jim byla medaile a sladkost.

Vytvořeno 14. leden 2020 Kategorie: (Mini)Benjamínci U6+U8+U10

V neděli 12 .1. 2020 jsme byli pořadateli dopolední části turnaje U8. V hale Hagibor se sešly po dvou družstvech oddíly Hostivaře, Kbel, Mnichovic a domácí Bohemians. Děvčata i chlapci se s dokonalejšími a méně dokonalými dovednostmi s hokejkou a míčkem, s možností zaútočit na dvě branky, statečné potýkali. Za své výkony byli odměněni medailemi, diplomy a drobnými předměty. Jirkovi Kačmaříkovi patří dík za přípravu rozlosování a operativní  změny v něm. Nikomu se nic nestalo, spokojeni vypadali rodiče i děti.

Vytvořeno 22. prosinec 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U6+U8+U10

Víkend před Vánocemi patřil našim benjamínkům. Vzhledem k hojné účasti se nám podařilo postavit dvě družstva. Jeden z týmů se probojoval až do finále, které vyhrál a druhý tým obsadil krásné třetí místo. Všechny děti si zahrály, každý si dal gól a ze hřiště se odcházelo vždy s úsměvem. Kromě medailí si děti odnesly drobné dárečky a sladkosti.

Ještě předtím se uskutečnil poslední trénink v roce a byl trochu speciální. Zasportovat si s námi přišli i rodiče. Rozdělili jsme se do pěti týmů a hráli různé hry. Rodiče ukázali, že mají týmového ducha a bojovali jako lvi. O přestávce jsme si vzájemně ochutnali cukroví a další výborné občerstvení. Děti si vyráběly placky a rodiče si šli zkusit zahrát hokej. Pro některé už jen dokázat držet hokejku na pravou stranu byl boj, ale všichni se s tím poprali dokonale. Na rodičích bylo vidět, že si rádi zahráli a i přes bolest zad odcházeli nadšený. Nakonec děti dostaly jako dárek placku a čepici s klokanem.
Určitě tento smíšený trenink zopakujeme.

Děkujeme rodičům a všem blízkým, že dětem fandíte a podporujete je v tak krásném sportu. Přejeme vám šťastné Vánoce a krásný nový rok 2020.

Vytvořeno 11. prosinec 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U6+U8+U10

Letos poprvé se nám podařilo v kategorii U8 utvořit družstva chlapců a děvčat. Dařilo se nám všem hrát halový hokej s využitím mantinelů, čímž je tento hra pro děti jiná - jednodušší. Máme ale stále co dohánět. Těšíme se na další turnaj.

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Další > Konec >>

TV kanál pozemního hokeje

Tréninky:

U6/U8: Po+Čt 16-17:30 – ZŠ Hostýnská
U10 mix: Út+Čt 17-18:30 – ZŠ Hostýnská
U12 dívky: Po+Čt 15-16:30 – ZŠ Hostýnská
U12 chlapci: Po 17:30-19:00 – ZŠ Hostýnská, Út 18:00-19:15 - Slavia,
Čt 16:00-17:00 – Slavia
U15 dívky:  Po+Stř 17:00-18:30 - Zel.pruh, Čt 17:00-18:00 kondice - ZŠ Hostýnská
Dorostenci: Po+Stř 18:30 - Zel.pruh,
Čt 18:00 kondince - HTC, 16:00 SCM - Slavia