Vytvořeno 16. duben 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U8+U10

První turnaj U8 na jaře 2019 a takový apríl! Zima, déšť... . Nejvíc ale byla zima rodičům, kteří přihlíželi a fandili. Kluci i holky bojovali, bránili a dávali branky, za míčkem se honili i v čase mezi zápasy. Určitě největší radost měli z medailí, které všichni dostali.

Vytvořeno 28. březen 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U8+U10

Poslední turnaj v hale kategorií U6 a U8 proběhl v neděli 17.3. 2019 na Hagiboru. Mrňata - tedy U6 - makala a dařilo se jim nasázet soupeřům dost gólů. Děti U8 se připravovaly na budoucí sezonu, kdy budou hrát už na dvě branky a brankářem. Holčičky, s jedním rytířem v bráně vybojovaly několik vítězných zápasů a měly s dosažených gólů velkou radost. Blahopřejeme!

U8

Vytvořeno 28. březen 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U8+U10

Na 15. turnaji kroužků pozemního hokeje, které jsou při základních školách, se v hale Slavie dne 9.3. 2019 Bohemka prezentovala dvěma družstvy. Jde vlastně o ukázku hry, kdy na malém prostoru hrají tři hráči proti třem a brankář střeží bránu. Turnaj je spojen s různými atrakcemi, ukázkou hry výběru dorostenců. Děti zažily pěkně bojovnou atmosféru. V sezóně 2018/2019 to byl už druhý turnaj, tak bylo zřejmé i herní zlepšení.

Fotogalerii najdete ZDE

Vytvořeno 11. březen 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U8+U10

Dvě výhry, dvě remízy a jedna prohra, tak probíhal sobotní turnaj U8. Trenér i hráči jsou s výkonem velice spokojení a odchází domu s úsměvem a novými zkušenostmi. Holky U10 hrály v neděli a končí na krásném 11. místě.

Vytvořeno 27. leden 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U8+U10

V hale na Hagiboru se v neděli 27. ledna uskutečnil další z vydařených turnajů podhoubí českého pozemního hokeje v kategorii U8. Všem DÍKY za nadšení a odhodlání. Fotogalerii (snímků Lukáše Smekala) z odpoledne najdete ZDE.

Vytvořeno 2. listopad 2018 Kategorie: (Mini)Benjamínci U8+U10

HC Bohemians Praha ve spolupráci s ČSPH, PSPH a MČ Praha 10 uspořádal 19. ročník Turnaje Mem. dr. Pošíka 2018 minibenjamínků, benjamínků a dívek kategorie U10. V hale na Hagiboru děti ukázaly velké nadšení, radost ze hry, snahu i talent a všem MOC DĚKUJEME! za účast. Další fotky najdete na instagramu či facebooku Bohemky,

Vytvořeno 22. říjen 2018 Kategorie: (Mini)Benjamínci U8+U10

Mladším žákům Bohemky se dařilio v Rakovníku. Kluci vybojovali po napínavých nájezdech třetí místo! Balohpřejeme. Holky tentokrát obsadily osmou příčku.

Na rozhodující nájezd kluků jukněte na VIDEU.

NOVÉ: A ještě jedno VIDEO a odkaz na článek ZDE

Z instagramu: Kluci vyhráli téměř všechny zápasy ve skupině až na jeden a tak se umístili na 2. místě ve skupině a záhráli si tak zápas o třetí místo. Zápas byl velice napínavý až o vítězi musely rozhodnout nájezdy. Nájezdy byly dlouhé a napínavé, ale nakonec vyhráli naši kluci po asi deváté serii nájezdů.
Holky začaly velice pěkně ale každý zápas jim utekl jen o gól nebo dva. Jeden zápas vyhrály a tak se umístily na 4. místě ve skupině a hrály o 7. místo. Tento zápas bohužel prohrály a tak se nakonec umístily na 8. místě.
Nutno podotknout, že holkám tentokrát pomáhali dva kluci a to Péťa Očenášek a David Bortl, klukům děkujeme.

Vytvořeno 17. říjen 2018 Kategorie: (Mini)Benjamínci U8+U10

Holky i kluci se o víkendu zůčastnili turnaje na Hostivaři.  Kluci nastoupili bez gólmana, ale i tak se jim dařilo skvěle a několik zápasu se jim podařilo vyhrát, včetně zápasu o páté místo. Holky si také vedly velice dobře a výhry měly na dosah ruky, bohužel všechny zápasy prohrály. Poslední zápas o deváté místo byl velice napínavý a holky zápas prohrály až po nájezdech.
Konečné umístění - holky 10. místo, kluci 5. místo
V neděli 21.10 nás čeká poslední venkovní turnaj v Rakovníku.

Vytvořeno 8. říjen 2018 Kategorie: (Mini)Benjamínci U8+U10

U8:  V sobotu 6. 10. se benjaminci zúčastnili turnaje v Mnichovicích. Malým klokanům se dařilo. Ze sedmi zápasů 5x vyhráli a jednou remizovali. I když se v této kategorii nehraje o umístění, prali jsme se o každý míček. Nádherné počasí jen podtrhlo pohodu celého turnaje.

U10: V neděli 7.10 jsme měli náš první pořádaný turnaj. Na hřišti Praga se velice povedl a rádi bychom poděkovali rodičům za pomoc s organizací a především za přípravu občerstvení pro zpříjemnění hokejového odpoledne. Holky i kluci odehráli spoustu krásných zápasů. O pořadí opět rozhodl vzájemný zápas, který kluci vyhráli 4:2. Holky skončily celkově šesté a kluci pátí.

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

Tréninky venku: