Vytvořeno 18. červen 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U8+U10

Několik momentek z posledního nedělního deštivého turnaje na Slavii. Dvě naše družstva statečně bojovala se soupeři i se střídavými průtržemi  mračen. Přívaly deště byly dětem nepříjemné, góly od soupeřů také. Vedly si ale statečně. Dost balonků do branek soupeřů také vstřelily, hlavně družstvo těch starších a zkušenějších. Na závěr bouchaly šampusy na ukončení sezóny U8. Po prázdninách ahoj!

Pár fotek najdete ZDE

Vytvořeno 10. červen 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U8+U10

Nedělní dopoledne patřilo kategoriím U6 a U8. Nejdříve proběhla taktická porada, pak následovalo řádné rozcvičení. Na hřišti ve Kbelích jsme měli tři týmy a všechny i přes úmorné vedro bojovaly o každý balónek. Děti si odnesly medaile a teď už se můžou těšit na prázdnin...

Vytvořeno 17. květen 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U8+U10

Nedělní chladné dopoledne patřilo našim nejmenším. Na hřisti Slavie děti vyhrály tři zápasy a jeden remizovaly. Padlo spoustu gólu a holky si užily nejen hokej, ale i sladké odměny.

Vytvořeno 10. květen 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U8+U10

Prosíme rodiče, aby zkontrolovali vybavení svých dětí. Do tabulky, viz odkaz níže, prosím vyplnňte čísla dresu, velikosti zeleného i červeného dresu, mikiny a šusťákové bundy. Nebo zapište "0", pokud danou věc nemáte. Budeme ještě před prázdninami doobjednávat vybavení, které nám chybí u stávajících i nových hráčů."

Karolina Borská

Vytvořeno 6. květen 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U8+U10

V sobotu 4.5. proběhl turnaj kategorie U6 ve Kbelích. Přes nepřízeň počasí holky Bohemky bojovaly, hrály moc pěkně a hlavně úspěšně. Dohromady v pěti zápasech nastřílely přes 20 gólů. Na závěr si odnesly pohár a sladkou odměnu.

Vytvořeno 16. duben 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U8+U10

První turnaj U8 na jaře 2019 a takový apríl! Zima, déšť... . Nejvíc ale byla zima rodičům, kteří přihlíželi a fandili. Kluci i holky bojovali, bránili a dávali branky, za míčkem se honili i v čase mezi zápasy. Určitě největší radost měli z medailí, které všichni dostali.

Vytvořeno 28. březen 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U8+U10

Poslední turnaj v hale kategorií U6 a U8 proběhl v neděli 17.3. 2019 na Hagiboru. Mrňata - tedy U6 - makala a dařilo se jim nasázet soupeřům dost gólů. Děti U8 se připravovaly na budoucí sezonu, kdy budou hrát už na dvě branky a brankářem. Holčičky, s jedním rytířem v bráně vybojovaly několik vítězných zápasů a měly s dosažených gólů velkou radost. Blahopřejeme!

U8

Vytvořeno 28. březen 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U8+U10

Na 15. turnaji kroužků pozemního hokeje, které jsou při základních školách, se v hale Slavie dne 9.3. 2019 Bohemka prezentovala dvěma družstvy. Jde vlastně o ukázku hry, kdy na malém prostoru hrají tři hráči proti třem a brankář střeží bránu. Turnaj je spojen s různými atrakcemi, ukázkou hry výběru dorostenců. Děti zažily pěkně bojovnou atmosféru. V sezóně 2018/2019 to byl už druhý turnaj, tak bylo zřejmé i herní zlepšení.

Fotogalerii najdete ZDE

Vytvořeno 11. březen 2019 Kategorie: (Mini)Benjamínci U8+U10

Dvě výhry, dvě remízy a jedna prohra, tak probíhal sobotní turnaj U8. Trenér i hráči jsou s výkonem velice spokojení a odchází domu s úsměvem a novými zkušenostmi. Holky U10 hrály v neděli a končí na krásném 11. místě.

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

Tréninky venku: