Vytvořeno 23. květen 2017 Kategorie: Mladší žáci (U13)


Neděle v Českých Budějovicích přinesla jasnou výhru nad Slávií 7:0. Hattrickem se zaskvěl Kuba a k vidění bylo dost pěkných akcí a přihrávek, i když je nutno podotknout, že hráči soupeře byli místy o hlavu menší. Pak přišla porážka s Liticemi 2:6, přičemž první poločas skončil nerozhodně 2:2 a škoda dalších šancí. A ve druhé půli klukům došel dech... 

RS

 

 

 

 

 

 

 


 

Aktualizováno 24. květen 2017
 
Vytvořeno 17. květen 2017 Kategorie: Mladší žáci (U13)

Přihlásilo se 11 dětí a dva dospělí (Jirka Bouška a Petr Stibor), samozřejmě jede i pan Veverka a Tomáš Soukup.

Odjezd by byl v pátek 16.6. v 7:12 z Prahy hl.nádraží a příjezd do Železné Rudy je v 11:07.

Sraz bude v pátek 16.6. v 6:45 u pokladen na Hl. nádraží.

Odjezd ze Železné Rudy je v neděli 18.6. v 16:49 a příjezd do Prahy bude ve 20:41 zase na Hl.nádraží, kde si rodiče děti vyzvednou.

Jízdenky zařídí Tomáš Soukup.

Ubytování je ve čtyřlůžkových chatkách, nutné je , aby každý měl spacák a oblečení na turistiku na horách.

Dvoje boty, plavky, láhev na pití, atd,…

Svačinu na cestu a oběd budou mít děti z domova. 

Na místě by měla být zajištěna strava : pátek večeře, sobota snídaně a večeře, neděle snídaně, obědy budou během výletů. 

Program na výlety – pátek odpoledne, sobota celý den a neděle dopoledne.

Příští týden budu vybírat  hotově 1000,-Kč na dítě, po tréninku 22.5. a 24.5. ve 20h. Nejpozději pak na zápase 28.5. na Slavii, kde pak peníze rovnou odevzdám panu Veverkovi.  Kdo nezaplatí do tohoto termínu, má prý smůlu.

Bezinfekčnost, léky a okopírovanou kartičku pojišťovny odevzdají děti při odjezdu!!!!

Můžou mít s sebou max. mobil, za který si ale zodpovídají sami. Ostatní elektronika je zbytečná, nevím, jak je to tam s wifi a zásuvkami.

S pozdravem Zuzana Stiborová (604 153 099)

 


 

Aktualizováno 19. květen 2017
 
Vytvořeno 15. květen 2017 Kategorie: Mladší žáci (U13)

Dva dvojzápasy, které jsme odehráli v Mnichovicích a Rakovníku byly hluboko pod našemi možnostmi.

V Mnichovicích jsme hráli bez Filipa, přesto porážka s Mnichovicemi o dvě branky mrzí. Mrzí mne a doufám, že i kluky. 

Horší to bylo v Rakovníku. Postihl nás útlum, který nebyl schopen nikdo z kluků zastavit. Škoda, že jsme zápas s Rakovníkem nemohli natočit. Zápas se hrál bez nasazení, bojovnosti, nabízení se na přihrávky, kupila se chyba na chybu a tak výsledkem byla největší porážka v historii. Ještě horší je to s diciplinou v družstvu. Poznámky na soupeře, rozhodčí, dokonce i mezi s sebou, dokonale stačily rozvrátit morálku a přispěly velkou měrou k porážce. Druhý zápas s Budějovicemi byl dobrý pouze v prvním poločase. Nepochopitelné chyby v obraně a v brance a neschopnost proměnit i největší šance, to vše znamenalo, že výsledkem byla remiza. 

1/ V první řadě jde o disciplinu a pořádek. Velkou úlohu by v tom měl mít kapitán. Bohužel Lukáš v těchto situacích nevystupuje jako kapitán, ale jako pozorovatel. Zde udělám závěr.

2/ Lukáš Smekal, Dan Levý, Jáchym Bouška, Kuba. Je bezpodmínečně nutné, aby pochopili, že kolektivní sport je o kamarádství, obětavosti ke kolektivu a předeším o disciplině.

Pokud nebudou všichni, od okamžiku, kdy vstoupí do areálu Slavie, nebo do šatny před zápasem, plně soustředění pouze na svůj výkon, nebudou soustředění k tomu, jak využít postavení na hrací ploše k nejlepšímu výkonu, nenajdou motivaci k vítězství i nad sebou a soupeřem, budem pouze průměrným družstvem bez dalších ambicích.

3/ Pokud dojde ještě jednou k výstupům, které poškozují jméno Bohemians, pak tito hráči budou postaveni mimo kolektiv. Bude to bolet. Postihne to i ostatní, ale jiná cesta není. 

Veverka Ferdinand

Pár fotek ZDE


 

Aktualizováno 15. květen 2017
 
Vytvořeno 11. květen 2017 Kategorie: Mladší žáci (U13)

Klukům se o víkendu znovu dařilo střídavě. V Mnichovicích nejdříve porazili President 4:0 a pak dlouho čekali na další zápas, protože tým z Hostivaře nedorazil. Pauza jim neprospěla, proti domácím chyběl jejich hře (pohybu) náboj, ten přišel částečně v závěru, a prohráli 3:5. 

Další fotky najdete ZDE

A jedno video ZDE

 

 

 

  


 

Aktualizováno 16. květen 2017
 
Vytvořeno 24. duben 2017 Kategorie: Mladší žáci (U13)

První kolo přeboru republiky mladších žáků bylo pro nás jako noc a den. Zatímco v prvním utkání se objevily opět nedostatky v rozehrání a bránění, v druhém došlo k podstané změně. Velel k ní Lukáš St. s Jáchymem, ale přidali se i ostatní. Přesto, že oba brankáři neměli svůj den, nemůžu vinu za  obdržené goly dávat,až na vyjímky dávat, jim.

Stručně:

Lukáš St. - podporoval útok, sám se vydával do území soupeře, nahrával, bojoval.

Jáchym - překonával sám sebe a zaslouží uznání.

Dan - střídal dobré zákroky se slabšími. Budeme pracovat na osobním bránění a přesném rozehrání, předvídavostí k akcím soupeře.

Filip - bojoval, střílel,  ale bohužel s malou efektivitou. Hrál téměř bez střídání a dal by za dobrý výsledek i svoji duši.

Pepa - budu s ním ve středu opět osobně pracovat s cílem dostat z něj obrovský potenciál, který neumí prodat.

Kuba - hraje  stále s malým zápalem do hry. Brání jenom do poloviny soupeře, pak to již vzdává. V druhém utkání významně přispěl ve spolupráci s Jáchymem k vítězství. Rezerva: bojovnost, bránění svého hráče za každou cenu.

Richard - musí být konkurencí pro Dana. Je to otázka tréninkové píle a nasazení. Věřím mu.

Saša - rád by hrál, ale tréninkové manko ja zatím příliš velké. Je to hráč budoucnosti.

Lukáš Sm. - pokud se soustředí vždy pouze na utkání, oprostí se od všeho co nesouvisí s přípravou na utkání, bude nejenom platným brankářem ale i hráčem. Jako brankář má rezervu v rozhonosti řešení situace před brankou. Je dobrou konkurencí pro Jindru.

Jindra - rezerva v řízení postavení obránců. Chybí mu také rozhodnost řešení situací, ale dokáže svými zákroky kluky podržet .

Závěr:  Naše nátlaková hra je založena na tom, že budeme střílet branky. Jeden z obráců, při tomto systému, musí být vždy připraven na to, že soupeř rychlým rozehráním dokaže překonat naše bránicí postavení do brejků. Cesta vede k vyšší střelecké potenci útočníků a dobrým postavením obránců. Důležité: útočnici mají své obráce v případě jejich individulení akce. Platí jak na Kubu i pro Pepu.

Přístí kolo 8.5. budeme bez Filipa. Na pozici halva dostane příležitost Lukáš. Věřím, že to zvládneme.

FV 


 

Aktualizováno 16. květen 2017
 
Vytvořeno 10. duben 2017 Kategorie: Mladší žáci (U13)

V neděli 9.4. se uskutečnil první zahraniční zájezd mladších žáků do blízkých Drážďan. Na poslední chvíli nám vypadli Kuba s Richardem a Standou. Přesto to byla pro kluky ohromná motivace ukázat, co dovedou. Věděli, že soupeř je veiice dobrý, jak se přesvědčili na Mem. Zd. Kapuciána v hale Hagibor. 


Organizačně bylo vše, díky panu Otčenáškoviskvěle zařízeno. Cesta trvala 1:40 hodiny /bez bloudění/, a tak jsme již v 11 hodin byli na místě a mohli jsme sledovat utkání I. ligy mužů. Kluci však již netrpělivě čekali na zahájení svých zápasů. Hráli jsme celkem tři zápasy ve formátu 6+1 na polovinu hrací plochy a jeden zápas 8+1. Všechny zápasy byly hrány s ohromným nasazením a chutí. Jakoby nebylo únavy.

Opět se ukázalo, že tým je jednolitým celkem, bez herních slabin. Každým zápasem se zlepšovalo i taktické řešení herních situací. Co však musíme zlepšit? Základní rozehrání a trestné rohy. Kluci zvítězili ve dvou zápasech (4:1 - hráno 6+1 a 1:0 - hráno 8+1, tým byl doplněn o dva šikovné kluky Drážďan) a ve dvou se rozešli se soupeřem nerozhodným výsledkem (2x 2:2 - vždy hráno 6+1).

Hostitelé přichystali pro tým i pro rodiče grilované klobásky, z rodin přinesené zákusky a v kabině byla pro kluky připravená i voda.

Pro kluky to byla ohromná herní zkušenost, a proto jsme se dohodli s vedením klubu na další spolupráci ve všech kategoriích. Vypracujeme termínovou listinu možných kontaktů k nabídnutí soupeřům a pak již záleží na jednotlivých družstvech, jak vše využijí. Další akcí bude účast chlapců Dráždan na Velké ceně Prahy 10.6.2017. 

Velkou zásluhu na úspěchu zájezdu mají rodiče, kteří podpořili kluky dopravou a fanděním.

Veverka Ferdinand

Krátké záběry ze zápasů: video1, video2 a video3 a více fotek najdete ZDE I. a ZDE II. 


 

Aktualizováno 2. květen 2017
 
Vytvořeno 3. duben 2017 Kategorie: Mladší žáci (U13)


Dvěma zápasy byla uzavřena podzimní část soutěží mladších žáků. V naší skupině jsme dokázali vrátit porážku Liticím, kdy kluci dokazáli porazit A družstvo 4:1 a B-družstvo 8:0. Střelecky se prosadil Kuba, dobrý výkon podal v brance i Lukáš.

Nyní, po zájezdu do Dráždan, kde si vyzkoušíme variantu 5+1 i 8+1, budeme mít herní velikonoční přestávku. Zkusím domluvit tréninkový zápas na středu /pokud bude o nás zájem/. Odjezd do Dráždan upřesníme ve středu na tréninku.

V jarní části se vytvořila skupina o 1.- 8. místo. V dohrávce sice družstvo Slavie dvakrát prohrálo s Mnichovicemi i s Budějovicemi, ale protože Kbely dokazály vyhrát pouze jeden zápas, Slavii v tabulce nepřeskočily. Proto budeme mít ze skupiny A za soupeře: 1. Mnichovice 40 bodů, 2. Rakovník 37 b., 3. Budějovice 22 b. a 4. Slavii Praha 18 b. Body se však do jarní části nepočítají a všichni začínají od nula bodů. Program najedete v rozlosování.

Svoji soutěž začínají v sobotu starší žáci. Účast kluků U13 bude pouze v mimořádných případech, kdy z vážných důvodů bude starších žáků málo.

Od podzimní části bude mít kategorie starších žáků nový formát v podobě U 15. Znamená to, že se zúčastníme soutěže, v které budou proti nám hrát hráči od ročníku 2002 a mladší. Výbor podpoří posezonní mini soustředění úhradou cestovného. 

FV 


 

 

 

Aktualizováno 16. květen 2017
 
Vytvořeno 19. březen 2017 Kategorie: Mladší žáci (U13)

Příspěvky za 1. pololetí 2017, prosíme, zaplatit do 15.4.2017

zaslat na účet HC BOHEMIANS: 2200547288/2010 

Pro katagori U13:  částka 1700,- Kč, 2. sourozenec 850,- Kč

Záloha na soustředění 1500Kč do 30.3.2017  pro U7+U9+U11+U13

Zaplatit na stejný účet, uvádějte prosím vždy jmého dítěte a variabilní symbol, který má každý přidělen.

 


 

Aktualizováno 24. březen 2017
 
Vytvořeno 19. březen 2017 Kategorie: Mladší žáci (U13)

Po sobotním turnaji kluci odehráli v neděli s Drážďany perfektní přátelské zápasy. Hrálo se rychle, férově a přitom tvrdě. K vidění byly pěkné individuální výkony i týmové akce! Každý zápas se hrál na 1x20 minut. 

Bohemians A - Drážďany B 3:0Bohemians B - Drážďany A 1:4Bohemians A - Bohemians B 3:1, Drážďany A - Drážďany B 2:1Bohemians B - Drážďany B 1:2Bohemians A - Drážďany A 3:3.

 A opět pár krátkých videozáběrů ze zápasů: video1, video2, video3, video4 a 6xnajednou

Komentář na stránkách klubu z Drážďan najdete zde

 


  

Aktualizováno 24. březen 2017
 

Strana 1 z 2

<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>