Vytvořeno 2. duben 2017 Kategorie: Výsledky

Dohrávka základní části - 2.4. hrálo se v Kadani:

Bohemians - Litice A 4:1 (branky: 2x Filip Otčenášek, Jakub Žižkovský a Pepíno Kovář), Bohemians - Litice B 8:0 (4x Kuba, 

2x Pepíno, Jáchym a Filip).

Přátelské zápasy v Drážďanech (9.4. ):

 2:2 (branky: Jáchym, Lukáš Smekal), 4:1 (2x Matěj a 2x Lukáš Smekal), 2:2 (2x Matěj)- hráno 6+1 a 1:0 (Matěj) - hráno 8+1. 

Nadstavbová část:

23.4. - Č. Budějovice HC Bohemians 5:3 a HC Bohemians Slavia 6:3

8.5. (v Mnichovicích)President - HC Bohemians 0:4 (Kuba, Lukáš Sm., 2x Lukáš St.), HC Bohemians Hostivař - nehrálo seMnichovice HC Bohemians 5:3 (Lukáš St., Jáchym, Kuba).

14.5. (v Rakovníku): HC Bohemians Rakovník 1:5 (Kuba), HC Bohemians - Č. Budějovice 3:3 (Lukáš Stib., Filip, Kuba).

21.5. (Č. Budějovicích ): Slavia - HC Bohemians 0:7 (3x Kuba, 2x Lukíš St., Filip, Pepa)HC Bohemians Litice A 2:6 (Lukáš St., Filip).

 Přehled všech výsledků a tabluka ZDE


 

 
Vytvořeno 22. leden 2017 Kategorie: Výsledky

 

Bohemians - Hostivař 5:0

V 1.polovině chytá Smeky, ve 4.min dává gol Pepa, v 10.min přidává gol Kuba z rohu.

Ve 2.půlce chytá Jindra, gol 4.min Kuba, 5.min a 9.min opět Pepa.

Bohemians - Č.Budějovice 4:1

Nejdříve chytá Jindra. Ve 2.min dává Pepa gol z rohu, a v 7.min při hře Filip.

Ve 12.min dávají gol Budějovice.

2.poločas chytá Smeky. Gol dává až v 11.min Lukáš a v poslední vteřině zvyšuje na 4:1 Filip.

Stále jsme v čele tabulky.

Stiborová  


 

 
Vytvořeno 17. leden 2017 Kategorie: Výsledky

Halová soutěž ml.žáků obl.přeboru Čechy/venkov 2016/2017

Týmy: Spořice, Rakovník, Kadaň-kluci, Kadaň-dívky, Litice A, Litice B, Litice C

Spořice - pořadatel

so 19.11. čas

č.zápasu 9:00 - 9:30 Rakovník - Kadaň K 5:1 (2:0)

č.zápasu 9:30 - 10:00 Spořice - Litice B 2:2 (1:1)

č.zápasu 10:00 - 10:30 Kadaň K - Kadaň D 3:7 (0:5)

č.zápasu 10:30 - 11:00 Litice C - Litice A 8:0 (5:0)

č.zápasu 11:00 - 11:30 Kadaň D - Spořice 3:3 (1:2)

č.zápasu 11:30 - 12:00 Kadaň K - Litice C 0:5 (0:3)

č.zápasu 12:00 - 12:30 Litice B - Kadaň D 6:2 (3:1)

č.zápasu 12:30 - 13:00 Litice A - Rakovník 2:3 (1:2)

11.ZŠ Plzeň - pořadatel

ne 4.12. čas

č.zápasu 9:00 - 9:30 Litice B - Litice C 6:6 (3:3)

č.zápasu 9:30 - 10:00 Litice A - Kadaň K 9:4 (4:1)

č.zápasu 10:00 - 10:30 Spořice - Rakovník 2:8 (0:3)

č.zápasu 10:30 - 11:00 Litice C - Kadaň D 6:2 (3:1)

č.zápasu 11:00 - 11:30 Rakovník - Litice B 4:0 (3:0)

č.zápasu 11:30 - 12:00 Kadaň K - Spořice 4:7 (2:1)

č.zápasu 12:00 - 12:30 Kadaň D - Rakovník 0:4 (0:4)

č.zápasu 12:30 - 13:00 Spořice - Litice A 2:10 (0:2)

11.ZŠ Plzeň - pořadatel

ne 18.12. čas

č.zápasu 11:00 - 11:30 Litice A - Litice B 5:4

č.zápasu 11:30 - 12:00 Rakovník - Litice C 1:6

č.zápasu 12:00 - 12:30 Spořice - Litice B 4:7

č.zápasu 12:30 - 13:00 Kadaň D - Litice A 8:2

č.zápasu 13:00 - 13:30 Litice C - Spořice odloženo na posl.kolo

č.zápasu 13:30 - 14:00 Kadaň K - Litice C 3:11

č.zápasu 14:00 - 14:30 Litice A - Rakovník 3:4

č.zápasu 14:30 - 15:00 Litice B - Kadaň K 7:4

č.zápasu 15:00 - 15:30 Kadaň D - Spořice 6:3

č.zápasu 15:30 - 16:00 Litice A - Litice B 2:10

Rakovník - pořadatel

15.1. čas

č.zápasu 9:00 - 9:30 Rakovník - Kadaň K 2:1 (1:1)

č.zápasu 9:30 - 10:00 Litice B - Kadaň D 5:4 (3:1)

č.zápasu 10:00 - 10:30 Litice C - Litice A 5:1 (2:0)

č.zápasu 10:30 - 11:00 Spořice - Rakovník 1:6 (0:2)

č.zápasu 11:00 - 11:30 Litice A - Kadaň K 5:2 (2:2)

č.zápasu 11:30 - 12:00 Rakovník - Litice B 4:1 (3:1)

č.zápasu 12:00 - 12:30 Litice C - Kadaň D 10:0 (5:0)

č.zápasu 12:30 - 13:00 Kadaň K - Spořice 6:4 (4:3)