Vytvořeno 17. únor 2019 Kategorie: Starší žáci (U15)

Dorostenci Bohemky pod vedením přesně střílejícího Vítka Soukupa z rohů a doplněni o kluky ze starších žáků na závěr halové soutěže porazili v boji o 5. až 7. místo Hradec Králové po dobrém úvodu 6:4 a poradili s Hostivaří jasně 5:0, takže jsou pátí.

Bohatou fotogalerii Petra Branšovského z finálové soboty, z které si odnesl titul Rakovník, najdete ZDE.

Vytvořeno 12. únor 2019 Kategorie: Starší žáci (U15)

Starší žáci Bohemky mají za sebou poslední víkend halové soutěže 2018/19. Porazili Litice A těsně 2:1 a prohráli s Presidentem 1:3. Ve finálové skupině tak obsadili konečné páté místo. Z šestice celků nastříleli nejméně branek (10). Vítězná Slavia nasázela soupeřům 21 gólů. Hoši, pro venkovní část přejeme hodně úspěchů a přesnější mušku!

Vytvořeno 13. leden 2019 Kategorie: Starší žáci (U15)

Starší žáci Bohemky v dalších dvou zápasech finálové skupiny halové sezony tentokrát na Chodově dvakrát prohráli. V duelu s Mnichovicemi se nedokázali ani jednou brankově prosadit a prohráli 0:2. Proti Slavii výborně začali, vedli 2:0 a poločas skončil 3:3. O výhře Slavie rozhodli precizní rohy, z kterých soupeř vstřelil tři branky (zde VIDEO jednoho z nich) včetně té vítězné na 3:4. Bohemáci ale proti Slavii odvedli bojovný výkon a mají na čem stavět.

Pár dalších fotek (i rodičů) v galerii ZDE

Vytvořeno 7. leden 2019 Kategorie: Starší žáci (U15)

Starší žáci Bohemky vstoupili do roku 2019 nadmíru výtečně. V nových zelených dresech si nejdříve v posledním utkání základní skupiny poradili s Pragou 3:1 a dosud nejlepší výkon halové sezony předvedli v prvním utkání finálové skupiny. Díky kolektivnímu výkonu a bojovnosti porazili po dlouhé době Rakovník - 4:3!

Vytvořeno 1. prosinec 2018 Kategorie: Starší žáci (U15)

Starší žáci Bohemky v pěkné areně v Kadani na úvod halové soutěže 2018/19 porazili i díky hattrickům Kuby a Pepy přesvědčivě 8:3 České Budějovice, i když na začátku druhé půle byl ještě stav 2:2. Ve druhém utkání přišla lekce od Slavie v nasazení, agresivitě i v rozehrávce a prohra 3:7, ale i pár pěkných akcí, na kterých se dá stavět. Fotogalerie Petra Stibora (díky) ZDE.

Vytvořeno 6. listopad 2018 Kategorie: Starší žáci (U15)

Dorostenci a starší žáci Bohemky mají za sebou přípravné turnaje před vstupem do halových soutěží.

Dorostenci v hale v Edenu remizovali 3:3 se Slavií a prohráli 1:4 s Rakovníkem. Starší žáci se o den později radovali z výhry v turnaj čtyř - postupně porazili 5:2 Pragu, 4:3 Mnichovice a 3:2 President.

Vytvořeno 13. říjen 2018 Kategorie: Starší žáci (U15)

Starší žáci Bohemky začali finálovou skupinu výhrou 5:1 v Kadani. Už tradičně se ale nerodila snadno a po pomalém začátku. Po úspěšném rohu domácích (viz VIDEO1) prohrávali 0:1, ale ještě do půle bylo srovnáno a ve druhé půlce Bohemka rozhodla. Po dvou brankách vstřelili Kuba (i z rohu viz VIDEO2) a kapitán Lukáš Stibor (viz. foto). A fotogalerie od Petra Stibora (díky) ZDE.

P.S.: RESPECT!!!

Vytvořeno 22. září 2018 Kategorie: Starší žáci (U15)

Starší žáci porazili Olomouc 7:4, ale po dalším pomalejším začátku v poločase prohrávali 2:4. K obratu vedl zlepšený výkon ve druhé půli a mimo jiné proměněný roh Lukáš Stibora (viz. VIDEO) a útočné výpady Jáchyma. Ve druhém utkání Bohemákům chyběla "šťáva", za klukv z Mnichovic zaostávali v technice hole i v nadšení a prohráli 0:3.

Se čtyřymi výhrami, remízou a prohrou ovládli skupinu C a postoupili do do finálové skupiny. BLAHOPŘEJEME!

Fotogaleirii najdete ZDE

Vytvořeno 15. září 2018 Kategorie: Starší žáci (U15)

Starší žáci Bohemky si připsali ve skupině C na konto další dvě výhry a třetí zápas v řadě nedostali ani jednu branku. V Mnichovicích porazili domácí 2:0 (chytal Jindra) a oslabený Rakovník (hrál jen 6+1) zdolali 4:0 (chytal Lukáš).

Fotogalerii najdete ZDE a dvě VIDEA roh1 a roh2

Vytvořeno 8. září 2018 Kategorie: Starší žáci (U15)

Starší žáci (U15) Bohemky dnes zahájili novou sezonu v Rakovníku zápasem s domácím výběrem HC 1972 remízou 3:3, přitom ještě deset minut před koncem prohrávali 0:3. V dalším utkání porazili HC Olomouc vysoko 7:0, ale ještě v poločasu vedli jen 1:0. Kanonádu druhé půle řídil Kuba Žižkovský (na fotce). Kluci prředvedli pěkné kombinace a nevšední byla gólová asistence brankáře Lukáše Smekyho přihrávkou kopem přes dvě třetiny hřiště na Kubu. Na facebooku Bohemky (odkaz na stránce vlevo nahoře - lajkujte a sdílejte) najdete video povedeného rohu a branky Lukáše Stibora z duelu s Olomoucí.

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

Tréninky v hale:

U8:
U10:
Starší žákyně, dorostenky a ženy
Po 17:30 Hostýnská/Pá 20:00 Chodov.
Muži: Po 21:30 Podvinný mlýn/ Pá 20:30 Hagibor