Vytvořeno 23. duben 2018 Kategorie: Starší žáci (U15)

St. žáci Bohemky nestačili v sobotu na Rakovník a s lídrem skupiny B doma prohráli vysoko 4:12!

Fotogalerie os Zuzany Stiborové z první půle ZDE.

Vytvořeno 14. duben 2018 Kategorie: Starší žáci (U15)

Starší žáci Bohemky si připsali druhou výhru v jarní části soutěže. V prosluněném dopoledni zvítězili v Liticích 6:3 (poločas 2:1). Hattrickem se na výhře podílel Filip Bouška a zlepšená hra ve druhé půli. V první části tým podržel podařenými zákroky v brance Jindra (i když dostal smolný gól) a ve druhé Lukáš Smeky. A jedno VELKÉ varování - za zbytečné řeči byli dva vyloučení - to by se v jiném duelu mohlo vymstít.

Fotogalerie Zuzany Stiborové  ZDE. Videa zde: první a druhé

Vytvořeno 9. duben 2018 Kategorie: Starší žáci (U15)

Starší žáci Bohemky si v úvodním utkání jarní části soutěže za slunečného počasí podle očekávání zastříleli a Kadaň porazili vysoko 15:0. Vice fotek najdete ZDE

Vytvořeno 5. únor 2018 Kategorie: Starší žáci (U15)

Starší žáci se s halovou sezonou 2017/18 rozloučili výhrou a prohrou, Mnichovice porazili 5:2, přičemž opět dali dvě branky v závěru do prázdné branky. Poté hráli v přímém souboji o třetí místo s Rakovníkem a prohráli 2:5 (poločas 1:4) a obsadili pěkné čtvvrté místo (celkem hrálo zimní soutěž dvabáct celků).

Fotky Petra Branšovského najdete ZDE

Video ze zápas s Mnichovicemi 1. poločas a 2. poločas.

Vytvořeno 29. leden 2018 Kategorie: Starší žáci (U15)

Starší žáci zvládli v nadstavbové části po pomalejším rozjezdu roli favorita v duelu s Presidentem a vyhráli 6:3 (poslední dvě branky dali do prázdné branky soupeře hrajícího bez brankáře). Ve druhém utkání předváděli výbornou obranu proti Hostivaři, Lukáš Smeky tým podržel několika zákroky v brance a Bohemka vedla po první půli 2:1. Soupeři se ale přeci jen podařilo po tlaku vyrovnat a herně vydařený zápas skončil remízou 2:2.

Videozáznamy zde: s Presidentem 1. poločas a 2. poločas, s Hostivaří 1. poločas a 2. poločas.

Vytvořeno 14. leden 2018 Kategorie: Starší žáci (U15)

Starší žáci Bohemky ukončili základní část halové sezony hladkou výhrou 5:0 nad Kadaní a do nadstavbové části postoupili z druhého místa skupiny B za vítěznou Hostivaří. Hned odpoledne kluci nastoupili ve finálové skupině proti Slavii a prohráli poměrem 1:5. A zde NOVĚ prvních pět minut zápasu se Slavii ve VIDEU.

Více fotek od Petra Branšovského najdete ZDE

Vytvořeno 14. prosinec 2017 Kategorie: Starší žáci (U15)
Attachments:
Download this file (Turnierheft Juniorenturnier 2017-291030300.pdf)Turnaj Wettingen[ ]10944 Kb

Účast na 16. Internationales RWW - Juniorenturnier 2017 ve švýcarském Wettingenu od 26. do 29. prosince:

Kategorie U14:

Základní skupina: RW Wettingen (Švýc.) - HC Bohemians 2:3 (2x Filip Otčenášek, Pepa Kovář), HC Bohemians - HK Concordia Záhřeb (Chorv.) 0:1, HC Bohemians - TSV Mannheim (Něm.) 0:4, HC Bohemians - HC Ludwigsburg (Něm.) 1:6 (Standa Stuna).

Skupina o 3.- 5. místo: RW Wettingen (Švýc.)HC Bohemians 0:5, HC Bohemians - HK Concordia Záhřeb (Chorv.) 1:1 (Jakub Žižkovský).

komentář bude následovat (popisy zápasů jsou na fcb Bohemky).

Odkazy na videa zde: s Mannheimem, se Záhřebem II, s Wettingenem I, s Ludwigsburgem, s Wettingenem II.

Fotogalerie ze dvou zápasů ZDE

Konečné pořadí: 1. HC Ludwigsburg (Něm.), 2. TSV Mannheim (Něm.), 3. RW Wettingen (Švýc.), 4. HK Concordia Záhřeb (Chorv.) 5. HC Bohemians.

Vytvořeno 9. prosinec 2017 Kategorie: Starší žáci (U15)

V pěkné hale v Kadani starší žáci Bohemky remizovali 3:3 s Mnichovicemi. Většinu zápasu měli kluci převahu, ale neskórovali z rohů ani z dalších šancí a soupeř dokázal vyrovnat závěrečným rohem - viz VIDEO.

Ve druhém utkání nastříleli Pragovce osm branek a mnohé po pěkných kombinacích a vyšachování obrany. Z rohů ale góly moc nepadají - VIDEO II a VIDEO III. Kluci ustáli několik přímočarých přihrávek soupeře za obranu a vyhráli jasně 8:1.

Vytvořeno 3. prosinec 2017 Kategorie: Starší žáci (U15)

Halová sezona 2017/18 začala výhrou a porážkou. V hale na Chodobě Bohemáci nejdříve porazili tým z Litic 3:0 (VIDEO I a VIDEO II) a ve druhém duelu svedli srdnatý boj s Hostivaří. Škoda nevyužitých šancí a výhody dlouhé přesilovky ve druhé půli po vyloučení hráče soupeře. Nepovedlo se překonat dobrého brankáře soupeře z několika rohů, jako třeba zde  - VIDEO III a VIDEO IV. Snaha vsítit v přesiovce vítězný gól otevřela obranu a přišel trest v podobě branky a prohry 1:2. Kluci, dobrý boj! A Jak zpívá Arakain: "...někdy pláčem pro hloupej gól, jenže víra je naše síla..." a s trochou parafráze: "...a zvládnem příští mač!"

vložil rs

Vytvořeno 18. listopad 2017 Kategorie: Starší žáci (U15)

Kluci skončili na obou turnajích Memoriálu .dr. Pošíka 2017 druzí za Rakovníkem.

V prvním případě se hrálo 5. listopadu v hale na Zeleném Pruhu, kde Bohemka ve vzájemném duelu Rakovník porazila 3:2. Při shodném počtu bodů ale prohrála na penalty 0:2.

Druhý turnaj se hrál v Edenu 18. listopadu a Bohemáci prokázali velkou bojovnost. V utkání s Hostivaří už prohrávali 1:3, ale v závěru vyrovnal vteřinu před koncem po rohu Filip O. - viz. VIDEO. I v utkání s Rakovníkem se povedlo srovnat, a to z 0:2 na 2:2, ale závěrečná hra bez brankáře výhru nepřinesla. Znovu tak Bohemáci skončili druzí za Rakovníkem, kterému blahopřejme.

Výsledky:

Turnaj 18. ročník Mem.dr. Pošíka I. (hráno 5. listopadu v hale na Zeleném Pruhu):

Bohemians – President 2:3Bohemians - Dráždany (Něm.) 3:2Rakovník – Bohemians 2:3, Bohemians - Šenkvice (SR) 5:0, Mnichovice – Bohemians 0:3.Nájezdy o 1. místo: Rakovník - Bohemians 2:0.

Konečné pořadí: 1. Rakovník, 2. Bohemians, 3. Mnichovice.

Turnaj 18. ročník Mem.dr. Pošíka II. (hráno 18. listopadu v hale na Slavii):

HC Praga – HC Bohemians 0:6,  HC Bohemians - President 3:1, Hostivař - HC Bohemians 3:3HC Bohemians - HC Rakovník 2:2.

Pořadí: 1. Rakovník, 2. Bohemians, 3. Hostivař.

<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

Tréninky: