Vytvořeno 28. únor 2019 Kategorie: Dorostenky (U19)

Dorostenky Bohemky se o víkendu rozloučily s halovou sezonou výhrou nad Rakovníkem 3:1 (góly - Hraníčková, Střihavková, Dražinová) a prohrou s Hostivaří 1:5 (gól - Hraníčková). "Hra byla výborná, jen to odehrály v 5+1. Holky makaly, ale bohužel střelecké štěstí nebylo na naší straně.” píše trenérka našich dorostenek, které se celkově umístily na 4. místě! Děkujeme všem našim fanouškům, rodičům i kamarádům za podporu při zápasech za uplynulo halovou sezonu.

Fotogalerie p. Petra Horníka ZDE a ZDE

Vytvořeno 13. únor 2019 Kategorie: Dorostenky (U19)

Text z Instagramu Bohemky: Ještě před víkendem byly naše dorostenky na posledním šestém místě v tabulce. V sobotu je čekaly dva zápasy. První se Slavií, který se holkám bohužel moc nevydařil a skončil prohrou 1:3. Druhý proti Pragovce byl v mnohem lepším tempu a holky si vybojovaly výhru 2:1. Díky výhře nad Pragovkou se dostaly na krásné čtvrté místo v tabulce. Čeká je už jen jedno hrací kolo, ale třetí místo už bohužel nedoženou. Budeme držet palce na udržení se na místě čtvrtém.

Vytvořeno 24. září 2018 Kategorie: Dorostenky (U19)

Dorostenky Bohemky remizovaly v neděli s Liticemi 1:1. Fotogalerii najdete ZDE.

Vytvořeno 18. září 2018 Kategorie: Dorostenky (U19)

Dorostenky Bohemky vstoupily do sezony minulý víkend úspěšně. Pragu porazily 6:2. Po dvou brankách vstřelily Elda Hraníčková a Kamilka Kopecká, další přidaly Míša Jirkovská a Kačka Puchmertlová.

Ve druhém utkání hrály na Slavii nerozhodně 1:1.

Vytvořeno 16. květen 2018 Kategorie: Dorostenky (U19)

Před dvěma týdny se vrátiliy z turnaje Olympijských nadějí, který se konal v Polsku, naše tři hráčky Bohemky - Elda Hraníčková, Kačka Puchmertlová a Markétka Rejlová. Svými výkony i góly se podíleliy na krásném 2. místě. Více na webu svazu ZDE

Tento turnaj byl pro děvčata taky přípravou na mistrovství Evropy B divize v Rakovníku, které se bude konat 15- 21.7.

Tréninky v hale:

U6/U8: