Vytvořeno 21. září 2017 Kategorie: Starší žákyně (U15)

Z FCB: Velice vyrovnaný a napínavý zápas odehrály starší žákyně proti Pragovce na Zeleném pruhu. Děvčata lehce zaspala začátek zápasu a již ve čtvrté minutě prohrávala 0:1. Gól je dokázal probrat a balónek převzaly na svou hokejku a svým nátlakem dokázaly vyrovnat na 1:1 díky krásnému gólu Markétky Rejlové. Zápas pokračoval dalšími vyrovnanými souboji a další gól, bohužel do naší brány padl ve 33. minutě. První poločas tedy končil 1:2 ve prospěch protihráček z Pragovky. Gólový rozdíl si holky nenechaly líbit a ve 43. minutě bylo opět vyrovnáno a to na 2:2 po gólu Denisky Dražinové. Zápas nadále pokračoval velice vyrovnaně, ale i přesto se Pragovačky dokázaly probojovat do našeho kruhu a změnily skóre na 2:3. To si nenechala líbit Kačka Puchmertlová a při útočném rohu obehrála obránkyně a dotlačila balón až do brány a tím srovnala skóre na 3:3. Hned tři minuty potom se prosadila Elda Hraníčková, která dokázala zvýšit skóre na 4:3. Vedení děvčatům dlouho nevydrželo a po dalších třech minutách bylo opět srovnáno na 4:4. Blížil se konec zápasu, holky čím dál tím víc toužily po výhře, věděli že na to mají, tak využily svých posledních sil a následovaly hned dva góly. První od Báry Kolářové a dvě minuty poté od Kamilky Kopecké. Do konce zápasu zbývaly tři minuty a holkám už docházely síly. Došlo i ke zranění důležité obránkyně Kačky Puchmertlové, která za podpory rozhodčích odkulhala na střídačku a zbytek zápasu podporovala spoluhráčky z lavičky. Toho Pragovačky dokázaly využít a snížily náskok na 6:5. Tím se tento napínavý zápas ještě zdramatizoval. Naštěstí dokázaly holky jednogolový náskok ubránit a zápas skončil zaslouženou výhrou 6:5 pro naše starší žákyně.

Ve středu jsme na Zeleném pruhu prohrály se Slavií 1:3.

Vytvořeno 8. únor 2016 Kategorie: Starší žákyně (U15)

Horní Maxov, chata Barborka, leden 2016

Na začátku ledna se družstvo žen spolu se staršími žákyněmi vydalo na prodloužený víkend na hory. Cílem bylo strávit společně chvilku také bez hokejek, ale zároveň podpořit fyzickou přípravu. Každé ráno jsme proto vyběhli na krátký 20 minutový okruh. Po snídani následoval celodenní výlet na běžkách. Večer trošku taktiky s využitím videa a pak také nějaká ta kultura... I přes nevysokou sněhovou pokrývku se víkend vydařil a všichni se již těšíme na další společnou akci :)

Jan Kopecký