Vytvořeno 21. září 2017 Kategorie: Starší žákyně (U15)

Z FCB: Velice vyrovnaný a napínavý zápas odehrály starší žákyně proti Pragovce na Zeleném pruhu. Děvčata lehce zaspala začátek zápasu a již ve čtvrté minutě prohrávala 0:1. Gól je dokázal probrat a balónek převzaly na svou hokejku a svým nátlakem dokázaly vyrovnat na 1:1 díky krásnému gólu Markétky Rejlové. Zápas pokračoval dalšími vyrovnanými souboji a další gól, bohužel do naší brány padl ve 33. minutě. První poločas tedy končil 1:2 ve prospěch protihráček z Pragovky. Gólový rozdíl si holky nenechaly líbit a ve 43. minutě bylo opět vyrovnáno a to na 2:2 po gólu Denisky Dražinové. Zápas nadále pokračoval velice vyrovnaně, ale i přesto se Pragovačky dokázaly probojovat do našeho kruhu a změnily skóre na 2:3. To si nenechala líbit Kačka Puchmertlová a při útočném rohu obehrála obránkyně a dotlačila balón až do brány a tím srovnala skóre na 3:3. Hned tři minuty potom se prosadila Elda Hraníčková, která dokázala zvýšit skóre na 4:3. Vedení děvčatům dlouho nevydrželo a po dalších třech minutách bylo opět srovnáno na 4:4. Blížil se konec zápasu, holky čím dál tím víc toužily po výhře, věděli že na to mají, tak využily svých posledních sil a následovaly hned dva góly. První od Báry Kolářové a dvě minuty poté od Kamilky Kopecké. Do konce zápasu zbývaly tři minuty a holkám už docházely síly. Došlo i ke zranění důležité obránkyně Kačky Puchmertlové, která za podpory rozhodčích odkulhala na střídačku a zbytek zápasu podporovala spoluhráčky z lavičky. Toho Pragovačky dokázaly využít a snížily náskok na 6:5. Tím se tento napínavý zápas ještě zdramatizoval. Naštěstí dokázaly holky jednogolový náskok ubránit a zápas skončil zaslouženou výhrou 6:5 pro naše starší žákyně.

Ve středu jsme na Zeleném pruhu prohrály se Slavií 1:3.

Tréninky v hale:

U8:
U10:
Starší žákyně, dorostenky a ženy
Po 17:30 Hostýnská/Pá 20:00 Chodov.
Muži: Po 21:30 Podvinný mlýn/ Pá 20:30 Hagibor