Mlžky znovu na scéně

Po dlouhé době se nám podařilo dát dohromady kategorii mladších žákyň. Také díky hostování dvou šikovných hraček z týmu Praga. Na hřišti Mnichovic je v neděli čekalo první utkání proti domácímu týmu, které vyhrály 10:1. Góly vstřelily: 5x Vanda Šimková, 2x Apolena Štěpánková a po jednom Kristýna Ondráčková, Jitka Janatková a Jitka Fryčová.

Druhý zápas bohužel prohrály s týmem Hradce 0:11

Holky musí zapracovat na obranné hře, bojovnosti a tahu na branku. Se vším jim pomůže trenérské duo Hana Polenová a Kamila Kopecká.
Příští týden hrají v Hradci, tak jim držte palce. 


 

Mladší žákyně obhájily v hale bronz

Tým mladších žákyň Bohemky ve složení Eliška Doubravová („C“), Adéla Šedivá („GK“), Linda Nedvědová, Kateřina Spilková, Andrea Pláteníková, Eliška Jindráková, Petra Čermáková, Alžběta Staňková a Lucie Stiborová vybojoval po roce opět bronzové medaile, a to i přesto, že se potýkal se zdravotními problémy některých hráček. Na začátku soutěže se náš tým dlouho držel mezi první a druhou příčkou. Řada remíz v druhé části soutěže nás bohužel posunula na konečné třetí místo. Gratulujeme!!!


 

Ml.žákyně: A do třetice bronz!

Tým mladších žákyň Bohemky získal v posledním zápase letošní sezony tři body nad Pragovkou po výhře 3:2 a vybojoval si tím, stejně jako v hale a na nedávném mezinárodním turnaji v Hradci, umístění na stupních vítězů. Zisk bronzových medailí je pro družstvo, které bylo na začátku září sestaveno nově, převážně z mladších hráček, velkým úspěchem a do budoucna příslibem dalších úspěchů! BLAHOPŘEJEME!!!

 


 

Ml.žákyně: bronz z mezinárodního turnaje v Hradci

O víkendu (19. - 20. 5.) se družstvo mladších žákyň Bohemky zúčastnilo mezinárodního turnaje v Hradci Králové a v konkurenci osmi týmů z ČR, Polska a Chorvatska vybojovalo bronzové medaile. Blahopřejeme!

Zhodnocení trenérky Zdeny Nedvědové:
První hrací den se našim hráčkám výsledkově příliš nedařilo... První zápas se smíšeným týmem Gliwice B (Pol.) po slušném výkonu ještě vyhrály 3:1. Bohužel následovala krtátká pauza na oběd a po ni si holky zřejmě udělaly polední klid a následující zápas s družstvem z Chorvatska Zelina girls prospaly s výsledkem 1:6. V dalších zápasech se dostaly do tempa a i přesto, že proti klukům na vítězství nestačily: Bohemians - Zelina boys 2:6 a Bohemians – Hradec kluci 1:4, začaly bojovat, nahrávat si a běhat. Když pak v posledním sobotním zápase porazily domácí rivalky Hradec dívky 1:0 měly obrovskou radost a bylo jasné, že se jen tak nevzdají.
V neděli ráno čekal smíšený polský tým Gliwice A, který byl zatím bez bodu a nebylo těžké si s ním poradit s výsledkem 6:0. V posledním utkání základní skupiny, po nepříliš přesvědčivém výkonu se smíšeným týmem z Polska Cieszyn, „utrpěly“ bohemácké hráčky vítězství 1:0. Suma sumárum čtyři vítězství a tři prohry v základní skupině znamenaly dělené 3. - 5. místo s 12-ti body. Vzhledem k tomu, že o umístění rozhodovaly vzájemné zápasy, postupovaly Klokanky do dalšího zápasu o umístění ze 3. místa a hrály tak o bronz proti čtvrtému týmu Gliwice B (Pol.). V posledním nervydrásajícím zápase dostaly naše hráčky rychlý gól a po dalších chybách zanedlouho prohrávaly 0:2. Naštěstí se nesložily, našly v sobě psychickou sílu a zúročily přípravu z kondičních tréninků. Do konce utkání vyrovnaly na konečných 2:2. O vítězství rozhodovaly samostatné nájezdy v sérii po třech. Naše hráčky proměnily dva ze tří nájezdů a protože brankářka excelovala, celý tým se radoval ze zisku bronzových medailí!


 

Ml.žákyně: foto ze zápasů s Mnichovicemi a Hradcem

Ml. žákyně Bohemky zahájily jarní sezonu v Mnichovicích (2:3) zápasy s domácím celkem a s Hradcem (0:3).

Fotogalerie ZDE


 

 

U12 dívky: videa z halových zápasů

Mladší žákyně v prvních zápasech roku 2018 v halové sezoně remizovaly s Pragou 3:3 a podlehly Mnichovicích těsně 1:2.

Videa ze zápasů najdete ZDE


U12 dívky: remíza a výhra nad Slavií

Mladší žakyně v neděli remizovaly s Hockey club 1946 Praga 1:1. Nad SK Slavia Praha vyhrály 3:2.

Více fotek ZDE


U12 dívky: nové fotky

Fotky děvčat U12 najdete ZDE


 

Další články...

Login

Menu

Cart

Jtouch Mobile Template for Joomla (c) 2011 - 2012 JtouchMobile.com