Muži: remíza v derby se Slavií a výhra nad Pragou

Muži Bohemky začali jarní část zostra derby se Slavií a duel (12.4.) skončil remízou 2:2, v druhém utkání (17.4.) zdolali Pragu 4:1.

Komentáře z facebooku Bohemky zde:

Se Slavií: Cenný bod s obhájcem titulu Klokanům vynesl nejen bojovný výkon, ale v prvním poločase také málo vídané gesto gesto fair play. Bohemka dala gól na 2:0, rozhodčí ho však neodpískali, protože podle nich míček nepřešel brankovou čáru. Gól uznali až po upozornění hráčů i trenéra Slavie. Klokani vedení nakonec neudrželi, přestože soupeř hrál ve druhém poločase několik minut bez brankáře. Nejprve kvůli žluté kartě a poté kvůli zranění.

S Pragou: Tradičně nepříjemný soupeř se ujal vedení, ale Klokani tentokrát velké trápení nepřipustili a ještě do přestávky vyrovnali. Po pauze pak dalšími třemi góly rozhodli. Hattrickem se na vítězství podílel Tomáš Vohnický, zbývající gól dal Honza Železný. Zlým mužem zápasu byl se zelenou a žlutou kartou Didi Haman.