Attachments:
Download this file (Time program verze 2012.pdf)Pragochema 2012[výsledky]41 Kb

Muži:

Finále: Navax AHTC Vídeň – Dynamo Elektrostal (Rus.) 8:7

O 3. místo: Jekatěrinburk – HC Vinnitsa 5:3

zúčastnilo se 10 týmů

Ženy

Finále: HC Victorija Smoleviči - Slavia Praha 8:0

O 3. místo: Minsk – Bohemians 1:0

zúčastnilo se 8 týmů


 

Před turnajem:

      MEN A                                      MEN B
HC Minsk (BLR)                                    HC Dinamo Ekaterinburg (RUS)
HC Dinamo Elektrostal (RUS)                 Grange Hockey Club (SCO) 
Grasshoppers Club Zürich (SUI)              KPH Rača (SVK)
Navax AHTC Wien (AUT)                      HC OKS Vinnitsa (UKR)
HC Bohemians Praha (CZE)                   SK Slavia Praha (CZE)

 

   WOMEN A                                 WOMEN B
HC Minsk (BLR)                                    HC Wiener Neudorf (AUT)
KPH Rača (SVK)                                   HC Viktoria Smolevichi (BLR)
SG Rotation PB Berlin (GER)                   HC Dinamo Elektrostal (RUS)
HC Bohemians Praha (CZE)                    SK Slavia Praha (CZE)


PROGRAM:

16.11.2012 - Friday (pátek) - hall Slavia  UMPIRE UMPIRE


1. 11:00 MA HC Minsk (BLR) HC Dinamo Elektrostal (RUS)    
2. 11:40 MA HC Bohemians Praha (CZE) Grasshoppers Club Zürich (SUI)    
3. 12:20 MB SK Slavia Praha (CZE) HC OKS Vinnitsa (UKR)    
4. 13:00 MB HC Dinamo Ekaterinburg (RUS) Grange Hockey Club (SCO)    
5. 13:40 WB HC Viktoria Smolevichi (BLR) SK Slavia Praha (CZE)    
6. 14:20 WA SG Rotation PB Berlin (GER) HC Minsk (BLR)    
7. 15:00 MA HC Minsk (BLR) Grasshoppers Club Zürich (SUI)    
8. 15:40 MA HC Dinamo Elektrostal (RUS) HC Bohemians Praha (CZE)    
9. 16:20 MB KPH Rača (SVK) SK Slavia Praha (CZE)    
10. 17:00 MB Grange Hockey Club (SCO) HC OKS Vinnitsa (UKR)    
11. 17:40 WA HC Bohemians Praha (CZE) HC Minsk (BLR)    
12. 18:20 WA KPH Rača (SVK) SG Rotation PB Berlin (GER)    
13. 19:00 WB HC Wiener Neudorf (AUT) HC Dinamo Elektrostal (RUS)    
14. 19:40 MA Navax AHTC Wien (AUT) HC Minsk (BLR)    
15. 20:20 MB KPH Rača (SVK) HC Dinamo Ekaterinburg (RUS)    
16. 21:00 WB HC Dinamo Elektrostal (RUS) HC Viktoria Smolevichi (BLR)    
17. 21:40 MA HC Dinamo Elektrostal (RUS) Navax AHTC Wien (AUT)

    

17.11.2012 - Saturday (sobota) - hall Slavia    UMPIRE UMPIRE


18. 8:20 WA HC Bohemians Praha (CZE) KPH Rača (SVK)    
19. 9:00 WB SK Slavia Praha (CZE) HC Wiener Neudorf (AUT)    
20. 9:40 MB KPH Rača (SVK) Grange Hockey Club (SCO)    
21. 10:20 MA HC Bohemians Praha (CZE) HC Minsk (BLR)    
22. 11:00 MA Navax AHTC Wien (AUT) Grasshoppers Club Zürich (SUI)    
23. 11:40 MB SK Slavia Praha (CZE) HC Dinamo Ekaterinburg (RUS)    
24. 12:20 MB HC OKS Vinnitsa (UKR) KPH Rača (SVK)    
25. 13:00 WA HC Bohemians Praha (CZE) SG Rotation PB Berlin (GER)    
26. 13:40 MA HC Bohemians Praha (CZE) Navax AHTC Wien (AUT)    
27. 14:20 MA Grasshoppers Club Zürich (SUI) HC Dinamo Elektrostal (RUS)    
28. 15:00 WA KPH Rača (SVK) HC Minsk (BLR)    
29. 15:40 WB HC Viktoria Smolevichi (BLR) HC Wiener Neudorf (AUT)    
30. 16:20 WB HC Dinamo Elektrostal (RUS) SK Slavia Praha (CZE)    
31. 17:00 MB HC Dinamo Ekaterinburg (RUS) HC OKS Vinnitsa (UKR)    
32. 17:40 MB Grange Hockey Club (SCO) SK Slavia Praha (CZE)    
33. 18:20 W 1A 2B    
34. 19:00 W 2A 1B    
35. 19:40 M 1A 2B    


18.11.2012 - Sunday (neděle) - hall Slavia  UMPIRE UMPIRE


36. 8:10 W 4A 4B    
37. 8:50 M 5A 5B    
38. 9:30 W 3A 3B    
39. 10:10 M 1B 2A    
40. 10:50 M 4A 4B    
41. 11:30 M 3A 3B    
42. 12:10 W loser 33. loser 34.    
44. 12:50 M loser 35. loser 39.    
44. 13:30 W winner 33. winner 34.    
45. 14:10 M winner 35. winner 39. 

   
F I N A L   C E R E M O N Y!!!!!!