Attachments:
Download this file (Time program PC 2014_1.xls)Pragochema 2014[výsledky]246 Kb

Muži:

Finále: HC Minsk (Běl.) - HC Bohemians Praha A 4:1

O 3. místo: HC Bohemians Praha B - Royal HC Namur (Belg.) 4:1

zúčastnilo se 10 týmů

Ženy:

Finále: Bělorusko - HC Minsk (Běl.) 3:0

O 3. místo: HC Ritm Azot Grodno (Běl.) - HC 1972 Rakovník 6:0

zúčastnilo se 8 týmů

 


 

Před turnajem:

Nejstarší evropský halový turnaj v Praze.

HC Bohemians Praha pořádá ve dnech 21-23.11. 2014 48. ročník turnajePragochema CUP. Zúčastní se ho v hale Sparty na Podvinném mlýně 11 zahraničních družstev v kategoriích mužů i žen, včetně výběrů zemí Běloruska, Slovenska a České republiky.
V kategorii mužů bude chtít HC Bohemians jako mistr ligy přesvědčit, že je dobře připraven na halovou sezonu, ve které ho čeká vyvrcholení v únoru 2015 účastí na Poháru mistrů v Kodani. V kategorii žen se letošní ročník Pragochema CUP vyznačuje účastí všech nejlepších družstev České republiky. Tato družstva budou mít možnost porovnat svou výkonnost s reprezentačním výběrem Běloruska, týmem HC Minsk a výběrem Slovenska do 21 let.

Turnaj začíná v pátek 21.11.2014 v 10:00 zápasem Slavia Hradec Králové-Bělorusko (ženy).

Finále turnaje obou kategorii se uskuteční v neděli od 13:00 hod.

Přijďte podpořit pozemní hokej!!!

Jan Kopecký

 

21.11.2014 - Friday (pátek) - hall Sparta

1.

10:00

WA

Slavia Hradec Králové (CZE)

Belarus (BLR)

2.

10:40

WB

HC Minsk (BLR)

HC 1946 Praga (CZE)

3.

11:20

WA

HC Bohemians Praha (CZE)

HC 1972 Rakovník (CZE)

4.

12:00

MB

HC Bohemians Praha B (CZE)

Czech Republic (CZE)

5.

12:40

WB

HC 1946 Praga (CZE)

HC Ritm Azot Grodno (BLR)

6.

13:20

MA

Royal HC Namur (BEL)

HC Bohemians Praha A (CZE)

7.

14:00

WA

Slavia Hradec Králové (CZE)

HC Bohemians Praha (CZE)

8.

14:40

MB

HC Minsk (BLR)

Czech Republic (CZE)

9.

15:20

MB

Grasshoppers Club Zürich (SUI)

HC Bohemians Praha B (CZE)

10.

16:00

WA

Belarus (BLR)

HC 1972 Rakovník (CZE)

11.

16:40

MA

HC Basel (SUI)

RSDUSSHOR Dinamo Kazan (RUS)

12.

17:20

MB

KPH Rača (SVK)

Grasshoppers Club Zürich (SUI)

13.

18:00

WB

HC Minsk (BLR)

Slovakia U21 (SVK)

14.

18:40

MA

Slovakia U21 (SVK)

HC Bohemians Praha A (CZE)

15.

19:20

MA

Royal HC Namur (BEL)

RSDUSSHOR Dinamo Kazan (RUS)

16.

20:00

WB

Slovakia U21 (SVK)

HC Ritm Azot Grodno (BLR)

17.

20:40

MB

KPH Rača (SVK)

HC Minsk (BLR)

22.11.2014 - Saturday (sobota) - hall Sparta  

18.

9:00

MB

Grasshoppers Club Zürich (SUI)

Czech Republic (CZE)

19.

9:40

MB

HC Bohemians Praha B (CZE)

HC Minsk (BLR)

20.

10:20

MA

HC Basel (SUI)

Slovakia U21 (SVK)

21.

11:00

WB

HC Minsk (BLR)

HC Ritm Azot Grodno (BLR)

22.

11:40

MA

RSDUSSHOR Dinamo Kazan (RUS)

HC Bohemians Praha A (CZE)

23.

12:20

WB

Slovakia U21 (SVK)

HC 1946 Praga (CZE)

24.

13:00

WA

Slavia Hradec Králové (CZE)

HC 1972 Rakovník (CZE)

25.

13:40

MB

Grasshoppers Club Zürich (SUI)

HC Minsk (BLR)

26.

14:20

WA

HC Bohemians Praha (CZE)

Belarus (BLR)

27.

15:00

MB

Czech Republic (CZE)

KPH Rača (SVK)

28.

15:40

MA

HC Basel (SUI)

Royal HC Namur (BEL)

29.

16:20

MA

Slovakia U21 (SVK)

RSDUSSHOR Dinamo Kazan (RUS)

30.

17:00

MB

KPH Rača (SVK)

HC Bohemians Praha B (CZE)

31.

17:40

MA

HC Bohemians Praha A (CZE)

HC Basel (SUI)

32.

18:20

MA

Royal HC Namur (BEL)

Slovakia U21 (SVK)

33.

19:00

W

1A

2B

34.

19:20

W

2A

1B

23.11.2014 - Sunday (neděle) - hall Sparta

35.

8:00

M

5A

5B

36.

8:40

M

1A

2B

37.

9:20

M

1B

2A

38.

10:00

M

4A

4B

39.

10:40

W

4A

4B

40.

11:20

M

3A

3B

41.

12:00

W

3A

3B

42.

12:40

W

prohra 33

prohra 34

43.

13:20

W

vítěz 33

vítěz 34

44.

14:00

M

prohra 40

prohra 41

45.

14:40

M

vítěz 40

vítěz 41

 

15:30 vyhlášení

 

15:30