Vytvořeno 28. říjen 2018 Kategorie: Pragochema Cup 2018

Omlouváme se, ale hráči dvou týmů z UAE nedostali víza a proto jsme byli na poslední chvíli nuceni upravit rozlosování zápasů.

Upravené rozlosování najdete v příloze.

UŽ SE TO BLÍŽÍ: Již 52. ročník Pragochema Cupu 2018 se uskuteční 16. až 18. listopadu tradičně v hale Aréna Sparta. Rozpis zápasů naleznete v příloze a nově i fotky a sestavy zúčastněných týmů!

A bude se na co TĚŠIT!!! Halový turnaj je obohacen startem družstva mužů španělského klubu Deportivo Málaga 91. Je to první start španělského družstva v dlouhé tradici Pragochema Cupu. Věříme, že i start Slavie Praha a v soutěži žen HC Rakovníku 1972 bude impulsem pro všechny příznivce halového hokeje.

Loni slavili triumf muži HC Minsk, kteří přijedou obhajovat, a ženy běloruského Ritm Grodno.

Jako vždy budou vložená utkání starších žáků a žákyň. Součástí programu budou zápasy 19. ročníku Memoriálu dr. Pošíka kategorii U6 až U18 v hale Hagibor, Zelený Pruh a haly Slavie Praha.

Tréninky v hale:

U8:
U10:
Ml. žákyně:
Starší žákyně, dorostenky a ženy
Po 17:30 Hostýnská/Pá 20:00 Chodov.
Muži: Po 21:30 Podvinný mlýn/ Pá 20:30 Hagibor