Vítězství v Liticích

Děti U11 na turnaji v Liticích vyhrály všechny zápasy a vybojovaly krásné 1. místo!
Nejužitečnější hráčkou našeho týmu na turnaji byla vyhlášena Bětka Staňková
Všechny děti předvedly krásný výkon a je to jejich už druhé 1. místo v téhle části venkovní sezony.
Těšíme se na další úspěšné turnaje a přejeme mnoho štěstí

Platba příspěvků a soustředění

Příspěvky za 1. pololetí 2017, prosíme, zaplatit do 15.4.2017

zaslat na účet HC BOHEMIANS: 2200547288/2010

Pro katagori U11:  částka 1700,- Kč, 2. sourozenec 850,- Kč

Záloha na soustředění 1500Kč do 30.3.2017  pro U7+U9+U11+U13

Zaplatit na stejný účet, uvádějte prosím vždy jmého dítěte a variabilní symbol, který má každý přidělen.

Přerov - turnaj jak má být...

27.-28.9.2014 se družstvo Bohemians dívky U11 a Bohemains kluci U11 zúčastnili dvoudenního turnaje na pozvání oddílů PH v Přerově a Olomouci. Přes počáteční obavy z počasí (celá cesta do Přerova téměř propršela), se před příjezdem počasí umoudřilo a nakonec se utkání v sobotu hrála za zamračeného, ale teplého počasí a na nedělní finále nám obloha dokonce připravila kýčovitou modř s téměř letními teplotami.

Chlapci odehráli v sobotu svou skupinu v Olomouci, kde po mírné zaváhání skončili na druhém místě - část kádru musela posílit ligu ml.žáků a chlapci proto doplnili zdroje z družstva U9 a postupně se sehrávali. Dívky odehrály své sobotní zápasy v Přerově-Čekyni, kde po jediné výhře skončily poslední ve skupině na skóre - bylo znát, že je kádr oslabený o dívky, které se nezúčastnily díky nemoci a stejně tak jako u chlapců i doplnily ligu ml.žákyň, nicméně i přes oslabení se děvčata za svou hru nemusela stydět.

V neděli se odehrálo finále, tentokrát již vše proběhlo na hřišti v Čekyni a chlapci z Bohemians potvrdili své hráčské kvality a po posledním vypjatém a velmi vyrovnaném zápase s Přerovem skončili na 1.místě. Na obou stranách se hrál velmi krásný hokej.

Děvčata z Bohemians po remíze se Slavií B, kdy měla obě družstva i stejné skóre, zabojovala v nájezdech. Družstvo v nich podržela brankařka, která nepustila ani jeden nájezd a po krásných dvou gólech ze strany  Bohemians děvčata skončila na předposledním, 7.místě.

Po ukončení sobotních zápasů v Čekyni, kdy se čekalo na družstva z Olomouce, byl čas neplánovaně vyplněn zápasem rodičů. Maminky z Bohemians s doplněním 2 tatínků se postavila družstvu Přerovských tatínků. Zápas skončil 2:0 pro Přerovské tatínky, nicméně zvítězili všichni, kteří přežili a neskolil je infarkt. Děti si vyzkoušely pískání, obrovsky povzbuzovaly rodiče a i samy zažily, jaké to je, když hráč odporuje rozhodčímu ... :o))

Pro děti byl v sobotu večer připraven program pohádek, který ale nakonec využila jen malá část,  protože děti strávily večer raději hrami a honěním na hřištích, kde dováděly bez rozdílu příslušnosti k družstvu. To, že děti se opravdu spřátelily dokazuje i fandění při nedělních finálových zápasech, kdy přestala platit příslušnost k městu či kraji, ale platilo to, jakou náklonost si jednotlivé děti mezi sebou vytvořily předešlý den, bez jakéhokoliv očerňování ostatních družstev.

Pro dospělé bylo večer po uložení dětí připraveno pohoštění a za doprovodu 4 kytar, basy a houslí (z řad přerovských rodičů a přátel PH) se nikomu nechtělo do postele. Večer byl plný krásných písní, povídání a dokonce i tance.

Turnaj se vydařil a nakonec nebylo vůbec důležité, kdo skončil na jakém místě, ale že byly odehrány krásné, fair-play zápasy, děti nabyly další zkušenosti a večer i trenéři a zúčastnění rodiče měli šanci si popovídat a posedět a blíže se seznámit mezi sebou ... a asi právě o tom by sport dětí měl být.

Za toto vše patří velký dík pořadatelům  turnaje, kteří i přes problémy s hřišti dokázali vše zorganizovat a svým přátelským přístupem z tohoto turnaje udělat velmi milé sportovní setkání dětí, trenérů, rodičů a přátel pozemního hokeje, což bohužel na některých turnajích zcela chybí.

Eva Střihavková, Jan Kopecký