U15: výhra nad Olomoucí a prohra s Mnichovicemi

Starší žáci porazili Olomouc 7:4, ale po dalším pomalejším začátku v poločase prohrávali 2:4. K obratu vedl zlepšený výkon ve druhé půli a mimo jiné proměněný roh Lukáš Stibora (viz. VIDEO) a útočné výpady Jáchyma. Ve druhém utkání Bohemákům chyběla "šťáva", za klukv z Mnichovic zaostávali v technice hole i v nadšení a prohráli 0:3.

Se čtyřymi výhrami, remízou a prohrou ovládli skupinu C a postoupili do do finálové skupiny. BLAHOPŘEJEME!

Fotogaleirii najdete ZDE

St. žáci: dvě výhry bez obdržené branky

Starší žáci Bohemky si připsali ve skupině C na konto další dvě výhry a třetí zápas v řadě nedostali ani jednu branku. V Mnichovicích porazili domácí 2:0 (chytal Jindra) a oslabený Rakovník (hrál jen 6+1) zdolali 4:0 (chytal Lukáš).

Fotogalerii najdete ZDE a dvě VIDEA roh1 a roh2

St.žáci: na úvod podzimu remíza a vysoká výhra

Starší žáci (U15) Bohemky dnes zahájili novou sezonu v Rakovníku zápasem s domácím výběrem HC 1972 remízou 3:3, přitom ještě deset minut před koncem prohrávali 0:3. V dalším utkání porazili HC Olomouc vysoko 7:0, ale ještě v poločasu vedli jen 1:0. Kanonádu druhé půle řídil Kuba Žižkovský (na fotce). Kluci prředvedli pěkné kombinace a nevšední byla gólová asistence brankáře Lukáše Smekyho přihrávkou kopem přes dvě třetiny hřiště na Kubu. Na facebooku Bohemky (odkaz na stránce vlevo nahoře - lajkujte a sdílejte) najdete video povedeného rohu a branky Lukáše Stibora z duelu s Olomoucí.

St.žáci: výhra nad Kbely a prohra s Hostivaří

Starší žáci Bohemky si v nadstavbové části připsali další výhru a prohru. V předehrávaném utkání porazili ve středu (30.5.) Kbely těsně 4:3 a v sobotu (2.6.) znovu nestačili na Hostivař a prohráli poměrem 1:6.

Fotogalerie (díky Zuzaně Stiborové) ZDE

St.žáci: v nadstavbové části prohra a výhra

Starší žáci Bohemky vstoupili do nadstavbové části prohrou a výhrou. Už před týdnem nestačili na lépe organizovanou Hostivař a prohráky 1:6 (1:3). Dnes (19.5.) se po nevalném prvním poločasu ve druhém zlepšili a porazili Kbely 5:3 (2:3).

Video ze zápasu s Hostivaří ZDE a videa ze zápasu s Kbely ZDE1 a ZDE2

St.žáci: lekce od Rakovníku

St. žáci Bohemky nestačili v sobotu na Rakovník a s lídrem skupiny B doma prohráli vysoko 4:12!

Fotogalerie od Zuzany Stiborové z první půle ZDE. A videa1 a video2

St.žáci: výhra v Liticích 6:3

Starší žáci Bohemky si připsali druhou výhru v jarní části soutěže. V prosluněném dopoledni zvítězili v Liticích 6:3 (poločas 2:1). Hattrickem se na výhře podílel Filip Bouška a zlepšená hra ve druhé půli. V první části tým podržel podařenými zákroky v brance Jindra (i když dostal smolný gól) a ve druhé Lukáš Smeky. A jedno VELKÉ varování - za zbytečné řeči byli dva vyloučení - to by se v jiném duelu mohlo vymstít.

Fotogalerie Zuzany Stiborové  ZDE. Videa zde: první a druhé

St.žáci: na úvod jara vysoká výhra

Starší žáci Bohemky si v úvodním utkání jarní části soutěže za slunečného počasí podle očekávání zastříleli a Kadaň porazili vysoko 15:0. Vice fotek najdete ZDE

Starší žáci skončili v hale čtvrtí

Starší žáci se s halovou sezonou 2017/18 rozloučili výhrou a prohrou, Mnichovice porazili 5:2, přičemž opět dali dvě branky v závěru do prázdné branky. Poté hráli v přímém souboji o třetí místo s Rakovníkem a prohráli 2:5 (poločas 1:4) a obsadili pěkné čtvvrté místo (celkem hrálo zimní soutěž dvabáct celků).

Fotky Petra Branšovského najdete ZDE

Video ze zápas s Mnichovicemi 1. poločas a 2. poločas.