St.žáci: výhra nad Kbely a prohra s Hostivaří

Starší žáci Bohemky si v nadstavbové části připsali další výhru a prohru. V předehrávaném utkání porazili ve středu (30.5.) Kbely těsně 4:3 a v sobotu (2.6.) znovu nestačili na Hostivař a prohráli poměrem 1:6.

Fotogalerie (díky Zuzaně Stiborové) ZDE

St.žáci: v nadstavbové části prohra a výhra

Starší žáci Bohemky vstoupili do nadstavbové části prohrou a výhrou. Už před týdnem nestačili na lépe organizovanou Hostivař a prohráky 1:6 (1:3). Dnes (19.5.) se po nevalném prvním poločasu ve druhém zlepšili a porazili Kbely 5:3 (2:3).

Video ze zápasu s Hostivaří ZDE a videa ze zápasu s Kbely ZDE1 a ZDE2

St.žáci: lekce od Rakovníku

St. žáci Bohemky nestačili v sobotu na Rakovník a s lídrem skupiny B doma prohráli vysoko 4:12!

Fotogalerie od Zuzany Stiborové z první půle ZDE. A videa1 a video2

St.žáci: výhra v Liticích 6:3

Starší žáci Bohemky si připsali druhou výhru v jarní části soutěže. V prosluněném dopoledni zvítězili v Liticích 6:3 (poločas 2:1). Hattrickem se na výhře podílel Filip Bouška a zlepšená hra ve druhé půli. V první části tým podržel podařenými zákroky v brance Jindra (i když dostal smolný gól) a ve druhé Lukáš Smeky. A jedno VELKÉ varování - za zbytečné řeči byli dva vyloučení - to by se v jiném duelu mohlo vymstít.

Fotogalerie Zuzany Stiborové  ZDE. Videa zde: první a druhé

St.žáci: na úvod jara vysoká výhra

Starší žáci Bohemky si v úvodním utkání jarní části soutěže za slunečného počasí podle očekávání zastříleli a Kadaň porazili vysoko 15:0. Vice fotek najdete ZDE

Starší žáci skončili v hale čtvrtí

Starší žáci se s halovou sezonou 2017/18 rozloučili výhrou a prohrou, Mnichovice porazili 5:2, přičemž opět dali dvě branky v závěru do prázdné branky. Poté hráli v přímém souboji o třetí místo s Rakovníkem a prohráli 2:5 (poločas 1:4) a obsadili pěkné čtvvrté místo (celkem hrálo zimní soutěž dvabáct celků).

Fotky Petra Branšovského najdete ZDE

Video ze zápas s Mnichovicemi 1. poločas a 2. poločas.

St. žáci: výhra nad Presidentem a remíza s Hostivaří

Starší žáci zvládli v nadstavbové části po pomalejším rozjezdu roli favorita v duelu s Presidentem a vyhráli 6:3 (poslední dvě branky dali do prázdné branky soupeře hrajícího bez brankáře). Ve druhém utkání předváděli výbornou obranu proti Hostivaři, Lukáš Smeky tým podržel několika zákroky v brance a Bohemka vedla po první půli 2:1. Soupeři se ale přeci jen podařilo po tlaku vyrovnat a herně vydařený zápas skončil remízou 2:2.

Videozáznamy zde: s Presidentem 1. poločas a 2. poločas, s Hostivaří 1. poločas a 2. poločas.

St.žáci: výhra nad Kadaní a prohra se Slavií

Starší žáci Bohemky ukončili základní část halové sezony hladkou výhrou 5:0 nad Kadaní a do nadstavbové části postoupili z druhého místa skupiny B za vítěznou Hostivaří. Hned odpoledne kluci nastoupili ve finálové skupině proti Slavii a prohráli poměrem 1:5. A zde NOVĚ prvních pět minut zápasu se Slavii ve VIDEU.

Více fotek od Petra Branšovského najdete ZDE

St.žáci: turnaj ve Švýcarsku

Attachments:
Download this file (Turnierheft Juniorenturnier 2017-291030300.pdf)Turnaj Wettingen[ ]10944 Kb

Účast na 16. Internationales RWW - Juniorenturnier 2017 ve švýcarském Wettingenu od 26. do 29. prosince:

Kategorie U14:

Základní skupina: RW Wettingen (Švýc.) - HC Bohemians 2:3 (2x Filip Otčenášek, Pepa Kovář), HC Bohemians - HK Concordia Záhřeb (Chorv.) 0:1, HC Bohemians - TSV Mannheim (Něm.) 0:4, HC Bohemians - HC Ludwigsburg (Něm.) 1:6 (Standa Stuna).

Skupina o 3.- 5. místo: RW Wettingen (Švýc.)HC Bohemians 0:5, HC Bohemians - HK Concordia Záhřeb (Chorv.) 1:1 (Jakub Žižkovský).

komentář bude následovat (popisy zápasů jsou na fcb Bohemky).

Odkazy na videa zde: s Mannheimem, se Záhřebem II, s Wettingenem I, s Ludwigsburgem, s Wettingenem II.

Fotogalerie ze dvou zápasů ZDE

Konečné pořadí: 1. HC Ludwigsburg (Něm.), 2. TSV Mannheim (Něm.), 3. RW Wettingen (Švýc.), 4. HK Concordia Záhřeb (Chorv.) 5. HC Bohemians.