Mistryně ČR v halovém hokeji pro sezonu 2018 - starší žákyně HC Bohemians

Starší žákyně Bohemky se staly mistryněmi ČR v halovém hokeji pro rok 2018. Holky se snažily celou sezonu, hrály velice slušný hokej, bojovaly. O titulu se ale nakonec rozhodovalo až v posledním dvoukole. První zápas s Liticemi skončil remízou a situaci si tak naše mladé naděje ještě více zkomplikovaly. Nakonec ale v krásném zápase s Rakovníkem neuvěřitelným výkonem a výhrou 2:1 vybojovaly po dlouhé době titul v kategorii starších žákyň pro naše barvy.

Velký dík patří trenérkám Hance Polenové a Petře Kreidlové, které přípravě holek věnovaly spoustu času :)

Holky hrály tuto sezónu ve složení: Markét Rejlová, Kačka Puchmertlová, Elda Hraníčková, Kamča Kopecká, Denda Dražinová, Klárka Mikulášková, Kajča Nedvědová, Viky Schmidtová, Bára Kolářová, Nika Svobodová, Maky Svobodová, Ela Procházková.

Holky děkujeme :)

Fotky a video z předávání poháru a medailí najdete zde...

Mistryne CR 2018 starsi zakyne hala 1024