Ženy: Druhý zápas tentokrát méně úspěšný

Druhá zářijová sobota přinesla teplý a slunečný den a krátce po poledni také další hokejový duel. Ženy z Bohemians hostily na hřišti na Zeleném pruhu tým Hostivaře a po skvěle odehraném utkání proti Pragovce čekaly hráčky i publikum další napínavý souboj. Bohužel, soustředění na horách Bohemku asi nepřipravilo na hru v teplém počasí, a tak měly navrch soupeřky.

Větší část zápasu se tentokrát odehrávala na naší polovině, a především zásluhou Lenky Morové v naší brance se soupeři podařilo dát „pouze“ pět branek. To však neznamená, že by Bohemka vůbec nedržela balón. Právě naopak, k vidění byla spousta pěkných kombinacích, které však skončily ještě před čtvrtinou soupeře.

Do soupeřovy brány nakonec dopravila balón až pár minut před koncem utkání Lucka Paříková. Ta poslala dorážku z trestného rohu chladnokrevně mezi gólmančiny betony a upravila stav na konečných 1:5.

Doufejme, že si ženy vybraly svůj špatný den a příští neděli v Mnichovicích zase ukáží, co v nich je.

Další zápas žen v neděli v 17:00 v Mnichovicích.