Třetí zápas žen přinesl konečně vítězství

Při nedělním podvečerním zápase v Mnichovicích ženám přálo nejen počasí, ale i štěstí. Po dvou letech opět dokázaly zvítězit nad dravými protihráčkami z Mnichovic. Do zápasu šly s velkým odhodláním a už v desáté minutě zaskórovala Elda Hraníčková svou tečí po krásné nahrávce Péti Kallauschové. Ženy do toho daly vše a prvních dvacet minut měly značnou převahu. Pak se podařilo dostat balón do brány Kateřině Buňatové. Ke konci prvního poločasu ženám došly síly, toho Mnichovice využily a změnily skóre na 2:1. To si ženy Bohemians nenechaly líbit a padl další gól od Lůcy Paříkové. Do druhého poločasu se šlo s ještě větším zapálením a bylo vidět mnoho šancí ze strany domácích, ale toho se naše gólmanka Lenka Morová nezalekla a všechny šance dokázala vychytat. I ve druhém poločase se balónek držel spíše na naší hokejce a po pár našich promarněných šancích se podařilo čistým úderem z kruhu dát již druhý gól Lůce Paříkové. Zápas tedy skončil vítězstvím pro naše ženy 4:1!!! Doufáme, že je štěstí neopustí ani do dalšího zápasu, který odehrají tuto sobotu na hřišti Slavie ve 12:30 a soupeřem jim bude Slavie B.