Ženy: turnaj ve Vídni

Ženy zahájily sezonu turnajem ve Vídni - viz zpravodajství z facebooku:

V pátek a v sobotu jsme odehrály zápasy ve skupině s týmy Post SV a SV Arminen, které jsme sice těsně, ale přece prohráli. První zápas výsledkem 2:3, kdy góly dávala Karolína Borská a Michaela Kolářová. Ve druhém zápase jsme dostaly gól z rohu tři minuty před koncem a vyrovnat už se nám nepodařilo, zápas tedy skončil 1:2. Gól vstřelila Zuzka Semrádová. Odpoledne jsme strávili procházkou v centru Vídně, ochutnali pověstný Sacher a obstaraly dárky pro naše nejbližší. V neděli nás čekal souboj o umístění. Celý zápas jsme držely vedení, ale 13 sekund před koncem jsme dostaly gól na 3:3 a tak musely rozhodnout penalty. V základní hrací době skórovala Michaela Kolářová a dva góly z rohu přidala Karolína Borská, která proměnila i penaltu a stala se tak nejlepší střelkyní našeho týmu. Martina Kopecká hráčky Neudorfu vychytala a mohly jsme tedy slavit vítězství.

Turnaj nám ukázal, co je ještě potřeba před sezónou zlepšit, na co si dát v nadcházejících zápasech pozor a v neposlední řadě, že je důležité bojovat a soustředit se do poslední minuty. Příští víkend nás čeká další příprava a to Pragochema Cup v hale na Povinném mlýně. Přijďte nás podpořit.
Petra Kallauschová