Ženy naznačily schopnosti remízou se Slavií

Zpravo z FCB: Ženský tým dnes zakončil halovou sezónu dvěma zápasy rozdílnými jako den a noc. První byl neuvěřitelný souboj se Slavií, který nakonec skončil remízou 3:3 po úžasném výkonu všech hráček, včetně krásných zákroků gólmanky Marti Kopecké. Byly to jediná dva body, které Slavia v této sezóně ztratila. Tento výsledek a výsledky předchozích zápasů nám dával teoretickou naději na postup do F4. Stačilo vyhrát druhý zápas s Liticemi o pouhých 17 branek. Bohužel se nám, přes veškerou snahu, nepodařilo tento zápas vyhrát, natož o tolik branek. Duel skončil prohrou 2:7. Problém ale nebyl tento zápas, problémem byly dva zápasy dříve v sezóně, kde jsme si nechali utéct dva výborně rozehrané zápasy.

Je třeba se poučit a příští rok zase makat. O F4 se budeme prát jako lvice (a lev)... Nebo jako klokanice?

Holky, díky!